Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

Oliwia28 (offline)

20-04-2011 19:57:32

Warszawa
evcia - mooocno zaookrągliłam tą kwotęgrinning smiley Minimum 1000 na garnitur i 1 koszulę i 1 krawatsmiling smiley Lepiej?grinning smiley Ależ Ty jesteś czepialskagrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Wiecie co zaczynam mieć syndrom wicia gniazdasmiling smiley chodzą mi po głowie porządki, musze coś powyrzucać, poukładać, poprać swetry w szafach itp


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-04-2011 20:10:25

Oliwia nie nie chciałam się czepiać grinning smiley Ale mój M kupował garnitur i buty i wydał 1200zł - dlatego zwróciłam uwagę smiling smiley grinning smiley Biorąc pod uwagę ceny koszul to byłby nie lada wyczyn zmieścić się w 1000zł grinning smiley Mam nadzieję że się nie gniewasz?

Oliwia28 (offline)

20-04-2011 20:15:51

Warszawa
evcia - :use_hammer:zwariowałaś?grinning smiley nie gniewam się absolutniebuziak od dziecka
Idę poćwiczyć na kocyksmiling smiley

Czy kupowałyście kiedyś apaszki przez allegro? [link widoczny po zalogowaniu]. - podoba mi się wzór nr.3 i 10 - do beżowego płaszczykasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-04-2011 20:31:51

Oliwia wiesz po ostatnich "przejściach" wolę zapytać bo kto wie. winking smiley
Ja szale itp kupuje zawsze w sklepach żeby móc pomacać smiling smiley ALe te wyglądają fajnie smiling smiley
widze że wpadłaś w trans zakupowy grinning smileygrinning smileygrinning smiley kupuj a co tam smiling smiley potem na pierwszym miejscu będzie Oleńka



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-20 20:32 przez eva2009.

eva2009 (offline)

20-04-2011 20:50:29

Ulinko napisałam prawdę. Wolałam odrazu zapytać Oliwię czy jej nie uraziłam niż potem musieć się ewentualnie domyślać co napisałam nie tak. A jak bym nie trafiła pozostać w nieświadomości. Mnie to nie bawi. ALe Ciebie rzucanie tematu i nie kończenie widać bardzo. Chyba uwielbiasz być proszona... Ja do dziś nie wiem o co masz na mnie focha ale nie zamierzam się prosić. Nie chcesz powiedzieć to nie.

ulinka (offline)

20-04-2011 20:59:00

Gdynia
eva Ok, masz rację, nie powinnam wczoraj zaczynać, ale aż się we mnie zagotowało, nie odpowiadasz na moje posty, ale w postach do innych osób jesteś uszczypliwa w stosunku do mnie. A poza tym nie mam focha tylko jest mi przykro, że w taki sposób mnie traktujesz, myślałam że tamta sprawa została wyjaśniona, coś tam zrozumiałam inaczej niż Ty chciałaś przekazać, przeprosiłam Cię za to a Ty dalej coś do mnie masz.

beata Pytałaś o dziewczynkę na zdjęciu, to Milenka - 13 miesięczna córeczka mojej koleżanki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-04-2011 21:06:58

Ulinko a Ty na moje odpowiadasz??Nie wróciłam ani razu do naszej pierwszej sprzeczki. Przynajmniej nie świadomie. I jeśli coś wyczytałaś między wierszami i uznałaś że jest to nawiązanie do naszej 1 kłótni to ABSOLUTNIE nie miałam tego na celu. Przeprosiłam, przeprosiny przyjęłam i dla mnie to koniec tej sprawy. A jeśli chodzi o pisanie postów do Ciebie to nie pisałam bo Ty pierwsza mnie zignorowałaś. Zaczęłaś temat że znów Cię uraziłam (nadal nie wiem czym) i na to odpisałam, że nie wiem czym i nie będę grzebać w postach domyślając się między wierszami (bo Tobie się nie chciało). To TY już na to nie odpisałaś. Zamknęłaś milczeniem temat i pisałaś do innych jakby nie było sprawy. Twoja decyzja. Teraz napisałam do Oliwii bo nie wyobrażam sobie kolejnej takiej sytuacji że ktoś się na mnie obraża a ja nie wiem za co i muszę się domyślać. jesteśmy dorośli. Wg mnie to dziecinne: mam na Ciebie focha albo mnie uraziłaś a za co to się domyśl. Nie domyślasz się? Masz problem bo ja nie powiem. No powiedz czy to nie bez sensu? Jest nas tu sporo. Każda inna. Mnóstwo charakterów. I możemy się posprzeczać. Czasem komuś będzie przykro. ALe żeby to naprawić TRZEBA ROZMAWIAĆ a nie ucinać temat milczeniem. Kłócić się można. Każdy ma wady. Ale sztuką jest umieć się mimo wszystko dogadać sad smiley

Oliwia28 (offline)

20-04-2011 21:14:08

Warszawa
eva - kurde teraz zaczaiłam, ze tamten szal ma wymiary 100x190cm o rany, a ten sam sprzedawca ma coś bardziej normalnego 46x160cmgrinning smiley i dużo taniej [link widoczny po zalogowaniu] nie za 23,00 a za 15,00 grinning smiley Przynajmniej 15 razy nie trzeba wokół szyi obkręcaćgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-04-2011 21:17:42

Oliwia te są identyczne wizualnie a masz racę mniejsze -lepsze. Tym bardziej na wiosnę smiling smiley Ja nawet nie zwróciłam uwagi na wymiary no ale .... mam styczność z kimś kto BARDZO dba o wymiary grinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.