Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

hanka_01 (offline)

25-05-2012 21:51:29

Eva trzymam kciuki za siostre i dzidziusia musi byc dobrze!!!

Ulinko przykro mi... pewnie duzo dzieci jest na te darmowe i dostaja sie pierwsi ktorzy pewnie rok wczesniej wypelniali aplikacje...

Agab zechce wkoncu sam chodzic pewnie nie czuje sie dobrze na ''obcych terenach'' a w domku jednak bezpieczniej.

Mnie dzis glowa boli przez caly dzien cisnienie skacze jak oszlale.. Bylismy w centrum kupic Amy buciki juz do chodzenia (wczesniej miala za mala nozke i nie bylo numeru) a teraz nozke ma tak duza ze szok 2.5 rozmiarwinking smiley Madrala teraz chodzi przy meblach a jak mowimy pokaz bucika to wystawia nozke i rusza niasmiling smiley

Ide sie polozyc bo nie wytrzymam.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agab (offline)

26-05-2012 07:48:32

Lublin
Cześć dziewczynki!
Beatka, Herbaciana super zdjęcia, dziewczynki urocze, Gabi poza tym bardzo się zmieniła, nie do poznania
Evcia będzie dobrze kochana zobaczysz, ja pod koniec 35 rodziłam i Mati chłop jak dąb, zdrowy i wesoły
HankaAmy śliczniutka jak już na nóżkach pięknie się trzyma, brzuszek no już ładniutki, no mam nadzieję, że niedługo się odważy, bo jakoś długo to trwa...
Ulinka przykro mi, a co z opiekunką, bo jakoś mi umknęło?
Misia no twoja praca jest na pewno wciągająca, każde zlecenie inne, więc się nie nudzisz, dzieciaczki cudne, Miki na urwiska rośnie hihiradość
HeloPoli wow ale masz zacięcie do konkursów, tyl wygranych super, gratulacje
Agusia dobrze, że się pogoda wam wreszciezpoprawiła, a czemu taka zmęczona jesteś?

uciekam bo znów kupa roboty niestety na mnie czeka


[link widoczny po zalogowaniu]

madzik1988 (offline)

26-05-2012 08:13:12

Toruń
Witamsmiling smiley bardzoo prosimy o glosiki smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

goniutek_84 (offline)

26-05-2012 09:09:56

Białystok
Wczoraj mieliśmy cięzką noc mała tak płakała i kilka razy zwymiotowała trzeba było ją kąpać dwa razy, ale teraz to juz śpi spokojnie. Nie wiem co to było ale dobrze że już jest ok. A wczoraj byłam u okulisty i dostałam okularki mam -1,5 i na codzien muszechodzić w nich ahhh jak tu się przyzwyczaić
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI POCIECHY Z DZIECI I DUŻO DUŻO RADOŚCI


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

26-05-2012 09:48:43

Gdynia
agab Opiekunka jest smiling smiley Miała być z Madzią i odbierać Piotrusia z przedszkola.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anetulka (offline)

26-05-2012 14:26:55

Poznań
Witam serdecznie po przerwie. Czytam od czasu do czasu co się tu u was dzieje i odliczam czas gdy będę mogła rozpocząć starania i zarzucić Was mnustwem pytań. Jestem po urlopie, bylismy z M i moją siostro i jej mężem w górach, siora samochodem mój M i szwagier motocyklami - ja część tarsy motorkiem (wytrzymałam ok 200km) a reszta trasy wygodnie w aucie, strasznie bolała mnie pewna część ciała winking smiley
Trochę się załamałam, bo żona kuzyna jest w ciąży, a to ostatnio osoba po której się tego spodziewałam, bo jej mąż nie chciał mięć dzieci, nie rozumie tego troszkę.

Z drugiej strony siostra mnie pocieszyła, że ona szybko (o ile wogóle) dzieci mieć nie będzie, mówi że, cytuje "nie znosi dzieci". Troszkę mnie to zdziwiło.

Z M narazie ustaliliśmy, że przed moją trzydziestką zaczniemy się starać, mam nadzieje, że nie będzie za późno. Mam 28 lat więc już nie długo ...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia25 (offline)

27-05-2012 10:57:54

Płock
Cześć dziewczynki.U nas wszystko ok.Krzyś w domku więc mało czasu na cokolwiek.W piątek u Danielka w przedszkolu miłam Dzień MAMY.Wszystkie dzieci pięknie powiedzaiły swoje wierszyki.Dla nas oczywiście Danielek najlepiej.Były też tańce,piosenki i jedną spiewali po angielsku.Puzniej poczęstunek dla mamusiek.Było bardzo miło.Laurunia przespała cały występ we wozku.Nic jej nie przeszkadzało.Każdy się dziwił że śpi w takim chałasie.
Wczoraj mieliśmy urodzinowego grila mojego wujka.Rozinka cała się zjechała.Było bardzo fajnie.Tylko dziś mój mąż nie za dobrze się czuje.Za duzo procentów hehe.

eva jak siostra??Dużo zdrowia dla mamy.Będzie dobrze.

ULINKO SZKODA ŻE PIOTRUŚ NIE OSTAŁ SIĘ DO PRZESZKOLA.

agab Mati odwarzy się i ruszy.Wszystko w swoim czasie.

gomiutek Dobrze ze Kingusi juz lepeij.

hrbaciania zdjęcia super.

beata jak po weselisku??Nogi nie bolą???

hanka brzuszek naprawdę duży.Amy rezolutna dziewczynka.

misiabella ogródek bardzo ładny.Dzieciom widać że podoba się trampolina.U nas też jest na topie.

agusia Karolek już ma pół roku.Jak ten czas leci.Siedzi juz sam??

kilka zdjęć

Z dnia Mamy.
Daniuś z najlepszymi kumplami.Kamilek,Daniuś ,Adaś






wczorajszego griila z siostrą




Miłej niedzieli kochane




eva2009 (offline)

27-05-2012 13:19:14

hej hej

26-05-2012 o 13.15 przyszedł na świat Kubuś. 3060g 54 cm 10pkt

my po weselu-padam na twarz. 2 noce bez snu (1siostra rodziła, 2 wesele)

postaram się w końcu poczytać bo nie wiem nic.... wybaczcie..

Oliwia28 (offline)

27-05-2012 13:50:34

Warszawa
dzień dobrysmiling smileysmiling smileysmiling smiley
jestem wrociliśmy wczoraj nad ranem ok. 5.00 nie zaglądałam bo nie miałam siły, wykąpaliśmy się troszkę rozłożyliśmy walizy, położyliśmy się spać na całe 2 godziny-tyle dała nam CórkAgrinning smileygrinning smileygrinning smiley bo nie spaliśmy wcale dzień i noc od piątku rana, więc wczoraj chodziliśmy jak zombismiling smiley a trzeba było nieco lodówkę zaopatrzeć na szcześćie z obiadem wyręczyła mnie teściowa, więc byliśmy w odiwedzinachsmiling smiley
poopowiadam potem bo narazie ogarniamy domek od wczoraj, 4 prania juz zrobionegrinning smiley obiadek własnie gotuję i ciągle coś robięsmiling smiley

Dodam tylko że Oleńka ok, (poza lotem - był KOSZMARNY w obie strony!!!!!!!) Mamy 2 ząbki (2 noce w Grecji nieprzespane ale co tamwinking smiley ) , noi nareszcie zaczęła stawać na nóżki!!!!!

zajrzę później, muszę też Was nadrobić a mam co - 15 strongrinning smileygrinning smileygrinning smiley i właśnie zaczynamgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

27-05-2012 21:28:48

Warszawa
hej dziewczynki,
mam troszkę czasu dla siebie, M wyjechał na motor (nie jeździł 2 tygodnie więc stęskniony) Olcia śpi choć niełatwo było - niestety wróciło lulanie, bo w Grecji inaczej się nie dało noi od wczoraj walczymy z wieczornym płaczemsad smiley Ale mam nadzieję, że kilka dni minie i wszystko wróci do normy...
Szybciutko kilka słów o wyjeździe: ogólnie urlop zaliczyliśmy do udanych.
Przelot i odprawa - MASAKRA I KOSZMAR. W obie strony. nasza Córcia ciągle płakała, nie chciała spać, wyrywała się i robiła sceny, no umęczyliśmy się ze szok. Najgorsza była pora - w 1 stronę - lot 23.00-2.45, a w tą - 3.45 nad ranem!!!!!!! Inne dzieciaczki płakały przy starcie i potem czasem załkały, a nasza ze 20 razy się przebudzała!!! więc nic nie spaliśmy, noi cały czas na rękach bo miejsca w samolocie nie ma osobnego.
Hotel - super, ogromny (600 pokoi!!!!!!), ale nie jakiś moloch wielki, tylko było duuużo budyneczków 2 piętrowych na wielkim terenie, noi mnóstwo zieleni, kwiatów, palm, kaktusów itp. Poza tym kilka restauracji do wyboru, noi baseny -duże, małe, dla dzieci itp
Pokój - też superowy, ogromne łoże, ładny wsytrój, ładna łazieneczka, naprawdę komfortowy, czajniczek, TV, klimtyzacja, mini-lodóweczka, codzienna zmiana pościeli i ręczników, no luksus.
Jedzonko - smaczne, w formie bufetu, do wyboru do koloru, w sumie róznorodne, jednak na dłuższą metę już się przejadlogrinning smiley zatęniliśmy za przysłowiowym schabowymgrinning smiley Ola razcej nie chciała od nas jeść, troszkę jadła samej bułki, frytkę czasem pociamała, noi banany wcinałasmiling smiley a tak to chwała że ja te słoiczki zabrałam, kaszki i mlekosmiling smiley Bo bez tego byłoby cienkogrinning smiley
Pogoda - w sam razsmiling smiley słonecznie, ciepło, nieupalnie, ale też były momenty że chmurki i lekki deszcczyk dawały odetchnąćsmiling smiley
Leniuchowaliśmy na całego, duuużo spacerowaliśmy, na żadną organizowaną wycieczkę się nie wybraliśmy ze względu na Olcię (wszystkie były całodniowe, z jakims zwiedzaniem, ale też martwilibyśmy się co z podgrzaniem jedzenia, czy drzemką jak trzebbay gdzieś iść...poza tym z tą naszą spacerowką to jednak wyprawa...)
Do miasta były 3km, więc na piechotę robiliśmy sobie wyprawy, tam byl ładny port, dużo statkow, jachtow, piękne widoki, super naprawdę.
Plaża słaba - piasek czarny, jakiś taki brydny, pełen kory, jakiś innych syfów naturalnych, poza tym Olcia bała się go i nie miała frajdy z zabawy, z morzem to samo, więc większość czasu spędzaliśmy przy basenach.
Tam bawiła się super. Tzn wpierw też się bałagrinning smiley ale pomalutku sama polewała się wodą z takich kubeczków, siedziala przy brzegu, my z nią dolewaliśmy jej wody do kubełka a ona przelewała itd W bsenie w kole też się bała, ale szczerze mówiąc ta woda była zimna więc ją rozumieliśmy, sami mało pływaliśmygrinning smiley
Dzionek zaczynaliśmy ok. 8.30 i słuchajcie o tej porze musieliśmy Olcię budzić!!!! żeby iść na śniadaniesmiling smiley Potem obiad był 12.30-16, a kolacja 18.30-22. W międzyczasie przekąski, jakieś naleśniki itp. Poza tym można było rezerwować sobie stolik w restauracji greckiej, włoskiej i barbeque. Tam nie było takiego spędu ludzi, noi trochę ciszej, bo w "głównej" harmider straszny.Wracaliśmy do pokoju ok. 20.00, kąpiel 20.30-21.00. Noi sensmiling smiley
Ola miała łóżeczko turystyczne i odkladana super w nim spałasmiling smiley

Pewnie za rok będzie fajniej, jak będzie Niunia większa, bedzie biegać, jeść już wszystko to co my. Na takie leżenie na plaży to 2 tygodnie troszkę nudno, ale przynajmniej odpoczęłam od garów, prasowania, prania itpgrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Z ciekawostek hotelowych:
byliśmy świadkami ok. 10 ślubów które odbywały się na terenie hotelu lub na plaży. Okazuje się że to taka modagrinning smileygrinning smileygrinning smiley dowiedzialam się od kelnerki- polki że to Anglicy przyjeżdżają bo u siebie nie mają pogodysmiling smiley I to normalnie np calymi rodzinami 15-20 osob, spędzają 1 tydzień w hotelu, jak na wakacjach a przy okazji mają uroczystość ślubnągrinning smiley Spoko nie?

Z ciekawostek Oleńkowych:
wspomninałam, że Olcia staje na nózkach. Zaczęła się wspinać w tym łózeczku tyrystycznym już chyba 1 dniasmiling smiley no a potem to już poszłosmiling smiley staje gdzie się da, nawet zapięta w szelkach wyswobadza się z nich w wózkugrinning smiley i stajesmiling smiley masakra tak jej trzeba pilnować że hejsmiling smiley
Noi mamy 2 ząbkismiling smiley drugi wkońcu wyszedł na początku urlopu w bólach które trwały 2 dni i 2 noce z nmega gilem wodnystym do pasa, którego nie nadążąliśmy wycierać, normalnie papierem toaletowym ją traktowałam i rolka poszła w 2 dnigrinning smiley
ale uff potem były nocki supersmiling smiley
I jest Małym Murzynkiem, choć smarowana tą 50-tkągrinning smiley najczarniejsze ma rączkigrinning smiley i stópkigrinning smiley My też się opaliliśmy, ale jakieś szału nie magrinning smiley
Jak zrobię porządek ze zdjęciami to oczywiście pokażę troszkęsmiling smiley

Dziewczynki kończę, idę na kanapę odpocząć jeszcze troszkę, bo dziś kolejne 3 prania zrobione były ( już 5 pralek chodziło od wczoraj!!!!!) + obiad.

Przeczytałam Wszystko wybaczcie że nie odpiszę Wam, z bieżących spraw gratulacje dla Siostry Evysmiling smiley
Zajrzę jutrosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546072, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.