Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

ulinka (offline)

19-11-2010 20:13:26

Gdynia
daria Oj biedna Alinka. Przynajmniej powie Ci co ją boli bo od Piotrusia to ja się nie dowiem. Piotrek też gania bez kapci, on nawet czasem skarpetki sobie ściąga, ale u nas jest dość ciepło, więc bez kapci może biegać.

eva Z samym Piotrusiem to pewnie też byśmy się wybrali ale Madzi nie będę ciągać po takich imprezach. W sprawie mieszkanka nic nie wiemy, M miał się zapytać ale wczoraj nie zdążył a dziś nie było tej babki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Oliwia28 (offline)

19-11-2010 20:38:01

Warszawa
Hej dziewczyny,
ja dziś mam kiepski dzień, boli mnie trochę brzuch i wogóle jakoś taka niemrawa i marudna jestem. Im później tym bardziej mi się w pracy dłużyło. Wybaczcie, że Wam nie odpiszę idę na kanapę poleżeć, oczka mi się też juża zamykają....
Do jutra!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

20-11-2010 07:36:17

płock
dzień dobry smiling smileyja tak z rana bo już spać mi się nie chciało , Zosia wstała o 6.30 pojadła, zmieniłyśmy pampka , pośmiałyśmy się i zasnęła- mogłam z nią ale za bardzo się rozbudziłam chyba. M w pracy ale dzisiaj TYLKO grinning smiley do 15 smiling smileysmiling smiley
Daria Niech pięknie śpiewa dziś swe trele skowronek,
bo oto nadszedł Twych urodzin dzionek.
Przyjmij życzenia z serca prosto płynące,
gorące i ciepłe jak letnie słońce.
Życzę Ci zdrowia, wszelkiej radości,
stu lat życia oraz bezkresnej miłości.
Niech wszystkie plany Ci się zawsze spełniają,
wszyscy chłopcy niech się w Twej urodzie kochają.
Szczęście niech Ci towarzyszy w życiu trwale,
trafne zrządzenia losu niech Cię wspierają stale.
Wszystkie marzenia niech się spełnią co do jednego,
a na zakończenie coś tradycyjnego: wszystkiego najlepszego



Ulinkoja też tak robiłam jakiś czas bo wydawało mi się, że mleka mało i mała się najeść na noc nie może ale już odpuściłam i teraz np. wydudni jednego cycocha, zaśnie na pół godzinki, wydudni drugiego i śpi na dobresmiling smileyimpra może być fajna ale też bym Madzi nie ciągnęła- malutka jest
Evciaja też bym się wybrała na weselicho ale szykowało nam się w czerwcu u przyjaciół i wczoraj była u nas przyjaciółka i niestety związek się rozpadł...ale ja wierzę, że jeszcze coś z tego będzie! a inglot to fakt trzeba go zabezpieczać lodówka smiling smiley
OliwiaKochana takie uroki ciąży smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-20 07:37 przez beata1988.

daria (offline)

20-11-2010 10:59:48

italia
czesc dziewczynki

Beata dziekuje za zyczenia, superowski torcik musze go pokaza w mojej cukierni to zrobie Alinie na urodziny i zaniesie do przedszkola.

Ewcia wesele wloskie przy polskim sie chowa, wszystko jest bardzo eleganckie, nie ma wodki tylko wino bo tu wszyscy wino tylko, nie ma oczepin tylko tnie sie krawat mlodemu i tak zbiera pieniazki, zuca sie podwiazka, orkiestra jest ale oczywiscie przeboje tylko wloskie albo hity amerykanskie, poprawin nie ma a wesele trwa do 2-3 w nocy, nie ma podziekowan dla rodzicow, nie ma tego nastoju co jest w polsce. mnie moje wesele sie podobalo ale wolalabym je zrobic w Polsce i jak bedzie okazja to musze mojego meza zabrac na typowe polskie wesele. Ja mojego nie moglam zrobic w Polsce bo mam bardzo mala rodzine a Giacomo duza i ode mnie by bylo 10 osob a od niego 50 i musialabym zalatwiac wszyskim hotel, musialabym byc w Polse i zalatwiac wszystko, a moj maz wtedy pracowal i nie moglby jechac dogladac wszyskiego, jakbym postawila na stol wodke to by pomysleli, ze jakas pijaczka jestem wiec szkoda bylo zachosu. Na moim sie wybawilam bo byly tance amerykanskie (te w grupie) ale brakowalo typowego disco-polo itd

lece polatac na miotle i przygotowac lasagne na kolacje bo zejdzie sie rodzinka, papa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

20-11-2010 13:36:39

Białystok
hej mamusie,
jakaś ja dziś nieprzytomna chodze...doczekac sie Gabuli nie mogę normalnie,mam sny ze cyca ja karmie,ze przewijam,ze ubieram.szok!mam juz wszystko przygotowane.za wczasu mleko modyf. kupione,mleczko w buteleczkach tez.pieluszki,chusteczki i inne pierdółki kupione.tylko czekac na nasza królową.normalnie szajba mi odbiła hihihi.

psiapsiółka zrobiła kartki dziękczynne dla lekarzy i pielęgniarek,kupimy merci i w poniedziałek domek welcome too grinning smiley
i obym juz nigdy przenigdy trafic tam nie musiała...


[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

20-11-2010 13:42:55

Ujazd/Tomaszów Maz.
witam nadal 2w1 w poniedziałek kolejne ktg i być może zostane już w szpitalu, i coś mi sie zdaje ze mój Bakuś nie bedzie skorpionem tylko załapie sie na strzelca jak ja i S grinning smiley

Daria, życzę Tobie, aby najpiękniejszy sen kierował Twoim życiem, a serce przepełniała radość i oczywiście miłość. Mam nadzieję, że nigdy nie zaznasz cierpienia, a troski będą tylko wspomnieniem. I oczywiście życzę Ci samych pogodnych poranków i spełnienia najskrytszych marzeń. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

20-11-2010 15:02:14

Białystok
Rurcia a ty mocno poterminowa jesteś?
u nas koleżanka przeterminowana była 2 tyg i nic i na 2tyg2dzień cc jej zrobili.malutki taki śliczny że tylko zakochac sie i umrzec...grinning smiley

Daria wszystkiego najlepszego!


[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

20-11-2010 16:03:50

Kołobrzeg
Daria WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO, SPEŁNIENIA MARZEŃ I FANTAZJI!!!!!!!!!!!!!!!!

...×`•.¸.•´× (¨`•.•´¨)
.................(¨`•.•´¨). ×`•.¸.•´×
............... ×`•.¸.•´×*´¨)
___####___#### .`-.´.+` ´°
_##____#_#____##`,+.*.*´
#_______#________# `+.*`
#________________# `,+.*`.°
_#______________# `,+.*`,+.*
__#____________# `,+.*`,°*`’ °
_____#_______# `,+.*`,+.*`,+.
_______#___# `,+.*`,+.*`,+.*’
_________# `,+.*`,+.*`,+.*
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* W DNIU *~*~*~*}
…{ *~*~ URODZIN 100 LAT *~* }
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_________________

W dniu Twojego święta
Jest ktoś kto o Tobie pamięta
Pamięta o Tobie
I śle Ci życzenia
By spełniły się wszystkie Twoje marzenia
Żyj w szczęściu i radości
A uśmiech niech Ci życie uprościwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

misiabella (offline)

20-11-2010 19:20:22

Kraków
Dariu kochana, wszystkiego, wszystkiego najlepszego! Poprostu, bo ju wszystko czego życzyć można dziewczyy napisały! I udanej imprezki!

Rurcia, to wszyscy będziecie z tego samego znaku, fajnie! Pewnie już zostaniesz i wrócisz razem z Bakusiem!

Ja dalej obolała, skurcze mam, ale nie regularne, choć dosyć mocne. Już rano myślałam, że to to, bo takie straszne miałam wzdęcia i skurcze co 5 minut przez godzinę. Mama mówi, to nie wzdęcia tylko pewnie rodzisz, a tu po godzinie przeszło. Później skurcze ale już co jakiś czas. Już wiem, co kupię M na mikołaja, szlafrok smiling smiley Bo dzisi narzekał że ten co ma to jest beznadziejny. A na gwiazdkę to już kompletnie pomysłu nie mam!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kanak (offline)

20-11-2010 20:24:44

ateny
Dario wszystkiego naj naj z okazji urodzin smiling smiley) Spełnienia wszystkich marzeń, słonca nawet w pochmurne dni uśmiechu w każdej minucie!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.