Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

asienka23 (offline)

03-08-2012 16:23:13

Swobnica
Witam przepraszam że zaglądam tak rzadko ale ostatnio nie mam zbyt dużo czasu ;/ i trochę leżałam w szpitalu ale teraz jest mam nadzieję że dobrze

Kochane pomożecie mi odebrałam wynki badań powie mi któraś czy są dobre?

Badanie ogólne moczu :

Przejrzystość- l.mętny
Barwa- zółty
Ciężar właściwy- g/ml (1,015 do 1,030 )
pH- 6,0 ( 5,0 do 7,0 )
Glukoza- nieobecna
Ketony- 15,00 mg/dl ( norma do 5,0 ) [czy to jakoś źle ?]
Urobilinogen- w normie
Bilubiryna- nieobecna
Białko- nieobecne
Azotany- nieobecne
Erytrocyty- weryfikacja ( co to znaczy? )[ czy to dobrze czy trzeba powtórzyć]
Leukocyty- weryfikacja (co to znaczy ? )

Osad moczu:
Nabłonki płaskie- liczne
Nabłonki okrągłe- 0-1 wpw
Leukocyty- 3-5 wpw
Erytrocyty świeże- 0-1 wpw
Pasma śluzu- d liczne
Bakterie- liczne ( i to mnie najbardziej martwi ;/ )
_________________

kika_bari (offline)

03-08-2012 18:39:47

a ja wlasnie z nad morza wrocilam,a sie potaplalam jak male dzieckogrinning smiley ,a przed 13 juz polecialam wiec dzionek mi zlecial ,a i F. jutro rano bedzie jednak,co za firma sami niewiedza co i jak heheh

ewelka naszczescie nie kazda 20 sto latka taka jestsmiling smiley

asienka 23 co sie stalo ze w szpitalu bylas?? a najwazniejsze ze teraz dobrze...co do twoich wynikow ja sie nieznam wiec nie pomoge


Kasia

asiek23 (offline)

03-08-2012 19:45:02

hejka

rano pisalam ze zadnej burzy u nas niebylo, to teraz nadrobilo, przyszla mega burza i trwala dobrze ponad godzine wrr.
dzieci mi przez ta burze zasnely juz o 19 i teraz mam straszna cisze w domu, bo J w pracy do rana. ale mam przynajmniej czas na kompa hehe.

ofieczka lepiej sie nie starac hehe moze za dwa miesiace tak jak pisalam narazie podziekuje winking smiley

julka podziwiam cie za te ogorasy mi by sie niechcialo robic winking smiley
wrdna @ przylazla to i pojdzie sobie juz niedlugo winking smiley

evvelka oby cie dopadly te fluidki ciazowe, na mnie nie podzialalo ale moze na ciebie tak trzymam kciuki winking smiley


asienka23 ja tez sie nie znam wiec niepomoge ale moze ktoras Ci powie oco chodzi.



ale u mnie czarne chmury naszly mam nadzieje ze burza niewraca bo chce posiedziec sobie na kompie hehe.


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

03-08-2012 20:28:51

puk puk jest tu kto?


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

zeberka (offline)

03-08-2012 20:30:39

Legionowo
Hejka...
Bylam dzis w szpitalu na Inflanckiej.Zrobili mi ktg.Wyszlo wzorowo na 5+.Synek bardzo aktywny,wchodzi juz w kanal rodny.Szyjka macicy miekka,wchodzi bez problemu jeden palec przez nia.Mam skurcze przepowiadajace,dlatego tak mnie boli w kroku i lapie skurcz w nodze.Lekarz trafil mi sie super.Chcialabym na niego trafic przy porodzie.Powiedzial,ze do terminu porodu nie dotrwam.Jak dla niego to ma trzy opcje: tej nocy,ten weekend lub w ciagu tygodnia.Chcialabym juz,jak najszybciej smiling smiley
AGNESS bylam na "Madagaskar 3".Jak dla mnie fajowy film.Usmialam sie do lez.Wiele tekstow w bajce skierowanych do doroslych,bo jak dorosli sie smiali to dzieciaki nie wiedzialy o co chodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

03-08-2012 20:39:15

zeberka to mam nadzieje ze niedlugo bedzie plum grinning smiley trzymam kciuki grinning smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

czesia28800 (offline)

03-08-2012 22:07:34

Bydgoszcz
Zeberka to dobre wiesci . oby jak najszybciej i bezbolesnie.

ofieczka (offline)

03-08-2012 22:41:01

Szmaragdowa Wyspa
hej dziewczynki smiling smiley
Asienka niestety nie pomoge, nie mam zielonego pojecia na ten temat :neutral:
Asiek mam nadzieje, ze burza przeszla i posiedzialas sobie na kompie winking smiley
Zeberka to juz chyba bardzo szybko i bedziesz swoje malenstwo w ramionach tulic karmienie piersią
Czesia mam nadzieje, ze wszystko ok i jestes lepszej mysli to wizycie smiling smiley trzymam kciuki, zeby ten zabieg sie udal i zeby szybciutko okazalo sie, ze bedziesz ciąża

a ja sie relaksuje smiling smiley obejrzelismy z mezem 'dziewczyne z tatuazem' - calkiem dobry film smiling smiley a co do Madagaskaru itp. to rzeczywiscie sa zarowno dla dzieci jak i doroslych smiling smiley mozna sie posmiac smiling smiley
a jeszcze tak mi sie przypomnialo, skoro juz pisze o filmach - ogladala ktoras z Was 'what to expect when you're expecting' co na polski zostalo przetlumaczone jako 'jak urodzic i nie zwariowac' (swoja droga czasem nie wiem skad sie tlumaczenia tytulow biora winking smiley ) - ja ogladalam i powiem Wam, ze byl smieszny, owszem, ale ja osobiscie w niektorych momentach ryczalam jak bobr sad smiley bo poruszane sa tez takie tematy, ktore dotycza kobiet w naszej sytuacji sad smiley
eh, nie powinnam chyba na noc smecic winking smiley dobranoc Wam! buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

zeberka (offline)

04-08-2012 04:43:53

Legionowo
Hejka
Umieram...wczoraj tak o 22giej zaczela mnie bolec glowa.Bol narastal coraz bardziej z minuty na minute.Przed polnoca udalo mi sie usnac.Mowi sie,ze sen jest najlepszym lekarstwem na wszystko.Jeszcze gorszy bol glowy niz wczesniejszy obudzil mnie o 3ciej.Z tego bolu,az mi nie dobrze bylo,mdlilo mnie.Lezec nie moglam,bo bylo duzo gorzej.Do tej pory wymiotowalam juz trzy razy i chyba to nie koniec atrakcji od rana.Jestem tak wymeczona,ze mam ochote zapisac juz testament.Jedynie chyba teraz pawulon by mi pomogl.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

04-08-2012 09:11:35

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Zeberka albo złapałaś jakiegoś wirusa, albo organizm się czyści przed porodem( nie dołem to górą) albo miałaś migrenę -którą też często mam i mam wtedy takie mdłości i bolą mnie oczy i uszy. Biedaku odpocznij jeśli przeszło.buziak od dziecka

Asienko ja też nie pomogę z wynikami.

A ja nie mam siły od rana. Ogarnę mieszkanko z grubsza, zrobie obiad i odpoczywam. Nie chce mi się dzisiaj nawet chcieć ehhhhsad smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-04 09:12 przez julka2404.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.