Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

INIRI25 (offline)

28-04-2012 12:06:24

Nowa Ruda
Dziewczyny, złozylam wczoraj wypowiedzenie!!!smiling smileysmiling smiley
Oczywiście nie obyło się bez problemów, które powodowały kadry...chcieli mnie zmusić do zwolnienia z zachowaniem dwutygodniowego okresu wypowiedzenia i w tym okresie kazali mi pracować....nie zgodziłam się na to i dogadałam sie z nimi, że podpiszemy zwolnienie za porozumieniem stron, a za urlop mi zapłacą...Także oficjalnie od 30.04 jestem wolnasmiling smiley A od 7.05 zaczynam nową pracę...Dziękuję wam dziewczyny za wsparciesmiling smiley

julka2404 (offline)

28-04-2012 13:14:08

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Mnie dzisiaj energia roznosi.:cleanning::washing:eska leci w tle.


A potem mężuś grilla rozpali spinning smiley sticking its tongue outgrinning smiley


INIRI wypiję dzisiaj piwko za Twoją nową pracęsmileys with beer



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-28 13:15 przez julka2404.

Evvelka (offline)

28-04-2012 14:41:13

centrum Polski
Cześć Dziewczynki smiling smiley

Nadrobiłam Was smiling smiley

Dzisiaj u mnie jest koszmarny dzień. Wqrzona jestem na maxa na P.
Wczoraj byliśy na grillu u sąsiadów. P (powiem w skrócie) spił się jak świnia. Ledwo do domu trafił. Dzisiaj grzecznie wstał i pojechaliśmy na zakupy, a po zakupach padł jak ciapek i śpi od 11 na huśtawce w ogrodzie. Zamiast cokolwiek zrobić, to nie.. Piwko na doprowadzenie się do porządku i niestety trzeźwieje. Nie mam zamiaru go budzić.. Niech śpi i mam nadzieję, że jak wstanie, to przynajmniej może jakiś "kac moralny" go trzepnie i weźmie się za siebie.
Dlatego mam zrąbany humor od rana, no ale..
Pomarudziłam Wam troszkę.. Przepraszam..

Iniri cieszę się, że rozwiązałaś umowę z tym złym miejscem. Teraz tylko odstreować się i zacząć od nowa staranka już bez złych emocji związanych z pracą smiling smiley

Agness cieszę się, że humorek już lepszy. Ja też mam rozwalony "długi weekend", bo niestety to ja pracuję. W poniedziałek okaże się czy będę musiała iść w środę i w piątek do pracy. Oby nie. Trzymaj się dzielnie i udanego wypadu z Dudusiem na motory winking smiley

Kika wróciłaś smiling smiley No nareszcie smiling smiley Nie oglądaj tyle seriali, bo tęskniłyśmy za Tobą winking smiley Pokaż swoje dzieło - pomalowane pokoiki winking smiley No i pochwal się w końcu jaki kolorek na Twojej główce jest, bo nic nie napisałaś.

Zeberka to Twój M miał prezencik od Kacperka smiling smiley Super smiling smiley A jak torcik z serka mascarpone wyszedł? Robiłaś go?

Julka daj mi troszkę tej swojej energii. Przydałaby mi się winking smiley

Trzymajcie się, a ja spadam obiadek grzać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[*] Aniołek - 24.10.2011 :-*
[*] Aniołek - 18.11.2011 :-*

Aniołkowe Mamy..
Po szklistych oczach je poznasz,
po chwiejnym glosie,
po marzeniach w pył obróconych,
sercu na pół złamanym
i ramionach rozpaczliwie pustych..

zazula01 (offline)

28-04-2012 20:49:18

Sosnowiec
Hej

Padam na twarz więc was tylko pozdrwaiam gorąco - tak jak pogoda dzisiaj - i spadam.


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

28-04-2012 21:55:34

hejka

ide was poczytac, bo wlasnie wrocilam z pracy i jem kolacyjke winking smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

zeberka (offline)

28-04-2012 23:17:37

Legionowo
EVVELKA nie zrobilam tego tortu z serkow mascarpone,poniewaz balam sie ze mi nie wyjdzie.Jutro rodzice nasi beda to mam tort smietanowo-truskawkowy(kolezanka mi zrobila),sernik na zimno,kopiec z kreta,desery galaretkowe(jutro wykoncze je bita smietana,owocami i starta czekolada),jutro na swiezo upieke rogaliki z ciasta francuskiego z marmolada i zrobie muffinki.Wiec sie dzis nie nudzilam.
INIRI ciesze sie,ze dalas im wreszcie wypowiedzenie.Gratuluje smiling smiley
JULKA ale mialas dzis fajnie z tym grillem.Ja dopiero na dzialke jade we wtorek.
Mnie dzisiejszy upal dobil na maxa.Duszno mi bylo,czulam sie jak wymemlany flak.Nie mialam sily podniesc sie z lozka.Dzis przed 8sma rano pojechalam na zakupy.Sadzilam,ze o tej godzinie beda jeszcze luzy,ze narod bedzie jeszcze w lozkach.Wiec wiekszosc mieszkancow mojego miasta tak myslalo i w sklepie byl dziki tlum.Ale dalam rade.Potem z M pojechalismy do OBI.Kupilismy do zasadzenia na balkon aksamitki,lawende kwitnaca,rdest.A dokupimy chyba jeszcze sloneczniki ozdobne.Zaraz ide wylewac przedostatnia warstwe galaretki do deseru.Dzis jak lezalam w wannie z duza iloscia wody to gdy brzuch byl w wodzie zanurzony to Kacperek tak zaczal kopac,ze az widoczne to bylo na zewnatrz.Niesamowity widok.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

28-04-2012 23:25:17

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Ewelka pozytywne fluidki przesyłam ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^grinning smiley

dobrej nocki laseczki :joliecouette:

kika_bari (offline)

29-04-2012 01:40:05

Zeberka zazdroszcze Ci tych kopniakow ale tak pozytywniesmiling smiley


Kasia

kika_bari (offline)

29-04-2012 11:46:55

Monia mam nadzieje ze Ci sie wszystko ulozy szybciutkosmiling smileyczekamy na twoj powrotsmiling smiley


Kasia

julka2404 (offline)

29-04-2012 13:27:09

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Monia czekamy na Ciebie jak pozałatwiasz swoje sprawy:joliecouette:

Ja właśnie po obiadku mam chwilę relaksu przy kompiegrinning smiley Tak gorąco że z domu się dzisiaj nie ruszam. Miłosz poszedł na 1 urodzinki synka mojej siostry. My się nie odzywamy ale dziecku nie będę zabraniała kontaktów z ciocią i chrzestną jednocześniespinning smiley sticking its tongue out Kupiliśmy małemu ( Dawidkowi) piłkę do kopania, wiadereczko i auto wywrotkę. Niech się dzieciaczek cieszygrinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.