Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

coangel (offline)

02-02-2012 16:17:02

to ja się już odmeldowuję grinning smiley zaraz jedziemy do mojego taty na tiramisu urodzinowe. No i zakładałam dżinsy i co... ledwo je na tyłek założyłam! ;( no pięknie, to siedzenie mi nie służy zdecydowanie ;( od jutra dieta! a Wy mnie tu pilnujcie winking smiley

No ja w sumie też mam pracę non stop przed kompem... w księgowości ciężko by było inaczej. Ale dziewczynki dziś się cieszę bo od marca zaczynam cykl z clo! i do 12 dc mi się uda wytrzymać tym razem, bo przecież będę dopiero co po zabiegu smiling smiley no mam taką nadzieję smiling smiley i mam nadzieję, że 3 tyg po zabiegu noga już na tyle nie będzie boleć że będziemy mogli się poprzytulać grinning smiley


Ula

Agnesss1987 (offline)

02-02-2012 16:25:55

.....
Ula Wszystkiego Najlepszego w Dniu Urodzin dla Twojego taty! Dużo zdrówka, miłości i szczęścia!urodzinowe baloniki

zazula01 (offline)

02-02-2012 18:07:30

Sosnowiec
Julka, ja tez humanistka grinning smiley I socjolog w dodatku a siedzę w banku już 15 lat! i szczerze...to jużtego nie lubię. Ale gdzie szukac innej pracy?

Wiki, ja mam w domu kaloryfer...chłop mi lata po nocach i jak się kładzie to ja już chrapię.

Co! Smacznego i najlepszego dla taty! No i trzymam kciuki za cykl z clo!

spadam do domu!


Magda

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moreluska (offline)

02-02-2012 18:29:20

Marki
Cześć dziewczyny. Melduje sie i przypominam ze o was nie zapomniałam, podczytuje was, ale nie mam siły pisac.

Dzis sie zebrałam w sobie, bo dawno sie nie odzywałam. ciesze sie ze macie takie fajne humorki, ze na forum przyjazna atmosfera.
A u mnie mdłości, wzdęcia i brzuch wygladajacy jakbym konczyła 4 miesiac.

Elizka po owulacji temperatura wzrasta do 37 i wiecej stopni i taka utrzymuje sie do pierwszego dnia okresu. Pierwszego dnia cyklu temperatura spada, jezeli nie dostaniesz @ i temperatura bedzie sie utrzymywac na poziomie 37 i wiecej to znaczy ze jest ciaza.


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

elizka25 (offline)

02-02-2012 18:38:13

wierzbie
w niedziele zrobię test smiling smiley
choć już mnie korci smiling smiley

evelka0111 (offline)

02-02-2012 19:43:47

Bydgoszcz
Witam Was dziewczyny wszystkie nowe dla mnie i te kobitki, z którymi miałam okazję być w sierpniówkach 2012. Agnes, Lezka, Julka. Przesyłam buziaki i uściski.

W 2008 roku przyszedł taki czas, w którym zapragnęliśmy maleństwa więc zaczęliśmy starania, mijały miesiące i cyferki w roku zmieniały się jak rękawiczki a ja zanim skupić się i czerpać przyjemności to myślałam jak silne są plemniki i któremu pierwszemu uda się dotrzeć. Były miesiące kiedy byłam zrezygnowana, zajęłam się nauką pracą i szukaniem wakacji na sierpień 2012 aż do 07 grudnia 2011 roku kiedy czułam jak mój organizm szaleje, wszystko było w nim inne. Zrobiłam kilkanaście testów wszystkie pozytywne. Jaka byłam szczęśliwa, i ten miesiąc taki magiczny bo świąteczny. Ale spokoju nie dawały mi moje bóle brzucha. Tak jak @. 20 grudnia zaczęłam plamić trzy dni później krwawić, W Wigilię zaczęłam ronić i 25 grudnia w nocy skończyło się łyżeczkowaniem. Dziś już po 5 tyg dostałam pierwszą @. Przez te wszystkie lata jestem pod stałą kontrolą ginekologów. I wierzę, że jeszcze uda mi się donosić nie jedną ciążę.... Trzymam za Was kciuki i ściskam mocniutko w te zimowe wieczory.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elizka25 (offline)

02-02-2012 20:10:42

wierzbie
evelka0111
bardzo mi przykro nie potrafię sobie wyobrazić tego jak się traz czujesz
napewno ci się uda przytulam mocno smiling smiley

MILUSIA (offline)

02-02-2012 20:50:40

Daleko
WITAM KOBIETKI ja byłam w kościele zamarzłam musiałam iść bo dzisiaj świece do komunii święcili ale normalnie nogi mi zamarzły smutny ale jak wróciłam to mój M zrobił herbatkę z cytryną co za palant dzieci komunijne o godz. 20 z kościoła wypuścił :use_hammer: 1.5 godz nas w ten mróz trzymał

MILUSIA (offline)

02-02-2012 21:02:20

Daleko
A ja niedobra witam CIĘ ELIZA należy mi się :whipping: zapomniałam się przywitać nieładnie ale już się stawiam do pionu Mr. Green
    AGNIESZKA a niech rodzinka czyta jak nie ma swoich zmartwień niech żyją naszym forum jak im czytanie sprawia przyjemność to bez problemu WITAM ICH SERDECZNIE Mr. Green
    A mój mały lepiej dzisiaj brak gorączki katar ma okropny ale o niebo lepiej jeszcze do poniedziałku antybiotyk mamy a później zobaczymy co pani doktor powie nam ciekawego uśmiech Mój M gra w PS3 dzieci w łóżku bajkę oglądają a ja siedzę na naszym PUSTYM forum klikać tu ze mną do 1000 spinning smiley sticking its tongue out
    ULA jak tam tiramisu dobre :joliecouette:


    [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

coangel (offline)

03-02-2012 09:04:11

dzień doberek..... a co tu takie puchy??

Wczoraj chyba wszystkie miałyśmy problemy z naszym forum... Ale już działa!!! Nadrabiać, dziewczynki grinning smiley


Ula
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.