Problemy z zajściem w ciąże...

Wysłane przez basia33 

kobitka1 (offline)

25-09-2014 18:22:30

Kościelec
Czasami przeszkadza stres w zajściu w ciążę-coś o tym wiem. Dobrze jest też sprawdzić poziom hormonów, m.in. tarczycy, progesteron itd.i trafić na dobrego lekarza, który wesprze i powie jak sobie poradzić

mamciamadzia (offline)

28-09-2014 19:53:48

Warszawa
Ja równiez bardzo długo nie mogłam zajść w ciąże..ale w końcu się udało :-) powiem tylko, że nie nalezy tracić nadzieji i czasami naprawdę należy odpuścić..wtedy sie uda:-) powodzenia przyszłe mamy, trzymam kciuki!!1

lenkaa82 (offline)

19-11-2014 21:42:51

warszawa
My z mężem staraliśmy się ponad 3 lata. Wszystkie wyniki badań ( zarówno moje jak i męża ) były ok. i nikt nie umiał nam powiedzieć jaka jest przyczyna. Przeszliśmy kilka stymulacji w klince niepłodnosci i nic. Ja odpuściłam sobie, bo zaczęło mnie to powoli dołować. Po 4 miesiącach zaszłam w ciązę i myślałam, że oszaleję ze szczęscia. Niestety nie dane nam było cieszyć się zbyt długo, bo w 9 tygodniu poroniłam. Wtedy załamka totalna i brak siły do walki o malenstwo. Lekarze mówili, że po poronieniu jest duża szansa na zajście i szczęsliwe donoszenie ciąży. Kazali odczekać 3 cykle i próbować. Lekarka w szpitalu powiedziała: za rok spotkamy się znowu ale w innych okolicznościach. I wyobraźcie sobie, że jak wszystko pójdzie ok. to tak się właśnie stanie ( a nawet wcześniej - bo roniłam pod koniec kwietnia 2014 a termin porodu mam na marzec 2015 ). Tak więc, wszystko jest możliwe ... naprawdę.

marlena09 (offline)

13-07-2022 12:23:43

Warszawa
U nas akurat podczas starań bardzo pomocny był taki suplement i dla mnie i dla męża [link widoczny po zalogowaniu]
Dlatego szczerze Wam polecam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.