Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

21-04-2020 09:32:35

Wrocław
Klaudia, ale tutaj dziewczyny pisały,że miały trochę wcześniej takie krwawienie przed owu. Ja nie jestem pewna,co to u mnie było, więc mną się nie sugeruj grinning smiley :*
U mnie po staremu, czekam na @ i to chyba już 22 cykl starań smiling smiley Ale jestem tak strasznie już wyluzowana, mam to w nosie, ileż można się męczyć tymi staraniami..nic nie zmienię, jak się będę wkurzala. Pewnie w dniu @ trochę będzie mi źle, ale teraz mam to gdzieś. I wiecie co zauważyłam? Że mam mniejsze objawy przed @, czyli kręgosłup nie boli aż tak, cycki mniej, jedyne co to znowu mi zimno wieczorami i zaparcia męczą, ale to jeszcze z dwa dni smiling smiley
No a po tej koronie idziemy na inseminację, jeśli nie zajdziemy, już zdecydowaliśmy.

Sonia, ja właśnie tak nie umiem. Lubię strasznie moja pracę i nie umiem być taka obojętna, tym bardziej,że jestem bardzo potrzebna tu smiling smiley
A co do rozmów o dzieciach to ja tez nie umiem grinning smiley I tyle osób wie o naszej niepłodności, a z rodzicami i siostra nie umiem o tym rozmawiać...

Soniaa25 (offline)

21-04-2020 11:32:31

Wrocław
Minka myślę, że jak znajdziesz w ciążę to zrobisz wszystko co trzeba żeby zapewnić sobie i maleństwu bezpieczeństwo i to zadziała po prostu instynktownie. Ja bym normalnie pracowała też w ciąży raczej ale w sytuacji wirusa to po prostu trzeba brać pod uwagę że nie jest już się odpowiedzialnym tylko za siebie.

Strasznie szybko te cykle mijają yawning smiley u mnie już dziś koniec @ więc zaczynam z mierzeniem tempki znowuż. I powiem Ci, że też zauważyłam od 2 cykli przynajmniej, że nie mam objawów przed typowych jakie miałam. Piersi nie bolą w ogóle. Kilka dni zaparc i wzdęć przed nadejściem @ ale tak to czuje się normalnie. Tylko teraz po kilku dniach z dupkiem czułam się okropnie a to było jeszcze daleko do @.

Klaudia9212 (offline)

21-04-2020 14:38:00

A może to tylko takie jednorazowe LOL

Mnie temat dzieci jest obojętny smiling smiley może dlatego ze dorastałam w relacjach bliskich z rodzina i od zawsze towarzyszyły mi dzieci smiling smiley. Cieszę się szczęściem innych ludzi i rozmawiam z nimi o wszystkich a nawet z nimi zostaje, zasypiam z nimi i daje im jeść czy przebieram lub kąpie smiling smiley tak u nas jest wiec mnie to w całe nie boli że ja ich nie mam smiling smiley być może jest to spowodowane ze czynności związane z dziećmi wykonywałam gdy ich nie chciałam a sam instynkt ( chęć posiadania dzieci) przyszedł mi dość pozno smiling smiley

Oby szybko wirus się skończył smiling smiley w tedy wrócimy do normalności a wszystkie plany związane z posiadaniem dzieci się spełnia :*

minka170 (offline)

22-04-2020 12:13:35

Wrocław
Sonia no właśnie.. oczywiście masz rację, ciężki orzech do zgryzienia. Będę się martwić, jeśli w ogóle zajde.. smiling smiley Ale szef by oszalal,jakbym tak nagle poszła na zwolnienie do końca ciąży. A z drugiej strony jak coś będzie nie tak, to nikt mi nie pomoże..
Ja zauważyłam,że mam małe bóle kręgosłupa, ale cycki w sumie bolą chyba tak jak zwykle, ale mało na to zwracam uwagi.
I dobrze,że nie masz tych wstrętnych objawów :*

To znaczy mi chodziło bardziej o to,że o swoich dzieciach i problemach nie umiem rozmawiać. A reszta to już mi lata Koło nosa, chociaż jakieś małe uklucie jest jak pomyślę,ze koleżanki ledwo po ślubie zachodza, rodzą, dzieci kończą pierwszy roczek,a my...ciagle ten sam punkt zaczepienia. Ale każdy ma przecież prawo do szczęścia i bardzo dobrze,że innym się udaje ! smiling smiley

Soniaa25 (offline)

22-04-2020 12:31:43

Wrocław
Tak...wiem o czym mówisz. Ja też cieszę się szczęściem innych, ale niestety to ukłucie jest gdzieś tam głęboko i daje się we znaki...czasami mam wyrzuty sumienia, że tak czuję, ale później dochodzę do wniosku, że nic z tym nie zrobię i nie będę przecież przed tym uciekać bo tak jest i już. Trzeba wierzyć, że i nam się uda smiling smiley

minka170 (offline)

22-04-2020 12:48:37

Wrocław
Sonia , u mnie to chyba takie największe ukłucie powoduje,że to już tyle czasu minęło. Że ludzie w tym czasie już zdążyli ogarnąć zajście, poród i dziecko świętuje roczek grinning smiley A ja tutaj się mecze dalej, no ale tak jak mówisz, nic się nie zrobi więcej niż robimy winking smiley

minka170 (offline)

22-04-2020 14:24:57

Wrocław
A ja się wkręciłam w książkę "Czerń i purpura" o miłości SSmanna i Żydówki w Auschwitz i wczoraj tyle czytałam, że spałam 6h tylko.
No i wczesniej byłam w lesie na 7km spacerze z psem, a potem zrobiłam żurek i pierogi z kaszą gryczaną i serem feta.
A dzisiaj jestem taka zmęczona w pracy,że szok grinning smiley

Soniaa25 (offline)

22-04-2020 21:35:01

Wrocław
Ja odkryłam serial nowy na netflixie "kalifat" także polecam xd niestety dopiero pierwszy sezon i tylko 8 odcinków, ale od pierwszego mnie wciągnął.

minka170 (offline)

22-04-2020 23:16:00

Wrocław
Sonia, oglądałam, super serial smiling smiley duże emocje mi towarzyszyły przy nim smiling smiley

ola098 (offline)

23-04-2020 08:52:20

Białystok
Ja ostatnio zakupiłam [link widoczny po zalogowaniu] od Biameditek grinning smiley Są świetne!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.