Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

minka170 (offline)

20-11-2019 10:40:48

Wrocław
Dziękuję Adz :*
Postaram się skupić właśnie na jakiś innych rzeczach smiling smiley

Musi być wszystko dobrze. Nie wiem, skąd ten niepokój. Dziwne to jest smiling smiley

Adz (offline)

20-11-2019 11:01:56

Minka może łapie po trochu deprecha , bo zaczynają się chorbska, zimno. Też myślałam że mnie nie złapie w tym roku a niestety jakieś dołki mi się zdarzają ;* no i wachania nastrojów niestety też się trochę zaczęły, maruda ze mnie się zrobiła smiling smiley

Ja wczoraj miałam drugie prenatalne, i wyszło że będzie dziewczynka. Wczoraj super szczęśliwa, a dzisiaj już po przemyśleniach modlę się żeby nie miała PCOS po mnie , no weźcie mnie walnijcie bo nigdy nie skończę się martwić sad smiley :*

Biedronka87 (offline)

20-11-2019 11:30:09

Konin
Adz super że znasz juz płeć smiling smiley można zacząć robić zakupy haha smiling smiley a co do zmartwień to chyba od czasów starania nigdy one nie mina, najpierw martwimy sie żeby zajść, potem żeby utrzymać, żeby urodziło się zdrowe, żeby dobrze sie chowalo, żeby dało sobie radę w szkole, żeby ułożyło sobie życie, itd. A co do pcos to wiesz na co uważać, wiesz że można wykryć wcześnie, że da się z tym żyć, że można mieć dzieci - a Ty jesteś tego najlepszym przykładem.

Olkaa93 (offline)

20-11-2019 11:33:51

Chodecz
Cześć dziewczyny

Adz (offline)

20-11-2019 11:36:25

Jasne kochana, będę diagnozować. U mnie w rodzinie nikt nie ma takich problemów i stąd nawet się nie spodziewał nikt ze ja mogę mieć. Ale wiem że przesadzam z tym zamartwianiem i to niczemu nie służy. Tylko ciężko powyrzucać z głowy takie głupkowate myślenie, nawet nie wiem dlaczego te myśli się tak kumulują. My kobietki to jednak mamy przekichane , po facetach mam wrażenie że większość zmartwień spływa jak po kaczkach smiling smiley

Adz (offline)

20-11-2019 11:37:17

Hej Ola, jak się dzisiaj czujesz ? I ogólnie dziewczynki , jak dzisiaj samopoczucie ? :*

ellevv (offline)

20-11-2019 11:55:21

Czesc dziewczyny smiling smiley ja ogólnie no czuje sie tak... sama nie wiem jak sie czuje, za to słoneczko pięknie świeci. Ale wiem jedynie to ze mam wrazenie ze czas mi zwolnil i wszystko sie ciągnie. Dzis jade do ginekologa, moze wkoncu cos będzie widac i dowiem sie czegos wiecej smiling smiley W nocy za to sie często budze po kilka razy wyspana eye popping smiley

Adz gratuluję Ci dziewczynki!

Soniaa25 (offline)

20-11-2019 12:08:14

Wrocław
Adz gratuluję! ♥️ Właśnie czytałam ostatnio dużo forum odnośnie pcos, gdzie dziewczyny bardzo zachwalały sobie ten lek co biorę - metformax. Ale oczywiście co organizm to inaczej na te leki reaguje. Ja się właśnie trzymam tego, że to jest TYLKO pcos bo przecież są inne okropniejsze chórubska, a objawów tego nie mam aż tak dużo. Czytałam że dziewczyny mają mocne owłosienie, problemy z trądzikiem, albo właśnie łysieją bo włosy wypadają także wtedy bym się zalamala chyba jakby to było tak widoczne. Cieszę się, że już działam z tym mocno żeby było tylko lepiej. No i spotkałam się też z wieloma wypowiedziami, że ku przestrodze przy leczeniu niektórym się poszczęściło i już w drugim, trzecim cyklu trafiła im się fasolka ;d

Adz (offline)

20-11-2019 12:09:51

Ellevv to czekamy na wiadomości, myślę że chociaż pęcherzyk powinien już być, zależy też od sprzętu :* trzymam kciuki ;*

Adz (offline)

20-11-2019 12:12:48

Sonia ja po tych lekach na cukier miałam straszna biegunkę grinning smiley ale pisało na necie że to zupełnie normalne, więc jakoś dałam radę to znieść smiling smiley też nie mam tak owłosienia ani wielu innych, bo niektóre kobiety nawet nie miesiączkują miesiącami przy PCOS. Ja miałam dłuższe cykle, ale tez nie aż tak ... Mam nadzieję że szybko organizm wróci na właściwe tory i będziesz nam tutaj się chwaliła smiling smiley ;*
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.