Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Evii91 (offline)

03-07-2018 09:05:02

Tychy
No właśnie ja też @ mam co do dnia albo dzień przed. (poza tamtym miesiącem z dziwnym krwawieniem). A jak widać z tymi dniami plodnymi to już nie jest takie oczywiste.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolaxxx (offline)

03-07-2018 09:07:09

Olsztyn
I to jest najgorsze, że to wszystko takie nieprzewidywalne.
Dziś rano przechodziłam obok apteki, ale uff powstrzymałam się smiling smiley

xxxsylwiaxxx (offline)

03-07-2018 09:11:10

Bogacze
Ja nadal cisza moje objawy przeszły.. Tylko piersi bolą nadal ale będzie okres bo jestem sucha jak nie wiem..

Karolaxxx (offline)

03-07-2018 09:13:43

Olsztyn
Sylwia ja z kolei przed okresem mam pełno śluzu a teraz jakoś w normie.
Staram się wyluzować. Wstałam o 6 i żeby zająć czymś myśli... Zrobiłam ciasto smiling smiley przynajmniej mój jakieś korzyści z tego ma smiling smiley

Evii91 (offline)

03-07-2018 09:15:33

Tychy
Karola brawo za silna wolę winking smiley

Sylwia a ja właśnie dzień czy dwa przed @ odczuwam wilgoć i takie chlupania w pochwie.

Ja mam za dwie godziny ginekologa, zobaczymy co powie.

A tak w ogóle te czytanie na necie o objawach źle robią mi na psychikę. Już od ponad tygodnia nic nie czytałam a dziś mi się śniło że miałam dużo takiego białego, kremowego, gęstego śluzu na ręce. Już mi odbija na całego...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Karolaxxx (offline)

03-07-2018 09:18:08

Olsztyn
Ja wczoraj siedziałam do nocy i czytałam przeróżne fora z nadzieją, że moje objawy - a raczej w sumie ich brak - się pokryją.

Koleżanka w sobotę zostawiła u mnie pampersy to jakiś znak? Haha

xxxsylwiaxxx (offline)

03-07-2018 09:18:15

Bogacze
Ja właśnie też jak zaczyna mi się @ to z moim sluzem.. Dzisiaj wstałam i sucho.. Nie wiem ja już tez się naczytalam.. Mąż mi powiedział że nie powinnam mieć dostępu do internetu haha smiling smiley

Karolaxxx (offline)

03-07-2018 09:23:28

Olsztyn
Mój nawet nie wie, że czytam. smiling smiley Pewnie powiedziałby mi to samo jakby wiedział smiling smiley

Evii91 (offline)

03-07-2018 09:28:16

Tychy
No widzisz u mnie brak objawów to był objaw winking smiley

A mój mąż powtarza, że będziemy robić dalej i tyle. Zazdroszczę im takiego podejścia haha.

Wyzalilam się mojej siostrze, co starała się 10 lat o dziecko i.... Powiedziała mi że mam już 2 dzieci... Strasznie przykro mi się zrobiło. Spodziewałam się zrozumienia. Człowiek jak się stara o dziecko, to nie jest to jakoś mniej bolesne czy jakos inaczej jak się ma te dzieci czy nie.... Jest taki sam żal... Ehh




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-03 09:29 przez Evii91.

Karolaxxx (offline)

03-07-2018 10:07:39

Olsztyn
Kurczę, ja to nie rozumiem takiego toku myślenia. Często też spotykam wsrod znajomych teksty typu "A co Ty możesz wiedzieć, bo masz już dzieci" albo "Ciesz się, że w ogóle masz". To przykre jest sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.