Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Evii91 (offline)

07-06-2018 08:11:00

Tychy
KAROLA, Mammy_mar wszystkiego najlepszego i samych 2 kresek a najlepiej to bliźniaków hehe.

Ja mam urodziny 29 czerwca a miesiączkę mam dostać 28... I w sumie chciała bym urodzić bliźniaki winking smiley

A tak w ogóle zamówiłam testy ciążowe na allegro. Zobaczymy. Kupiłam 10 plytkowych 25 i do tego są dwie o czulosci 10 paskowe gratis. No i dokupilan do tego pakietu 3 paskowe o czułości 10 jeszcze. W sumie 15 testów...




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mammy_mar (offline)

07-06-2018 09:36:24

Evi to się zaopatrzyłaś grinning smiley ja kupuje zawsze na aptece internetowej "gemini" .


Eve30 (offline)

07-06-2018 09:37:29

Jaksiczki
Karola i Mammy_mar wszystkiego najlepszego dziewczyny.


Mammy_mar wlasnie ze nie mam tak dlugo pms az sama jestem w szoku.

mammy_mar (offline)

07-06-2018 09:52:52

Eve to tak samo jak ja. I dlatego czuje się dziwnie. Bo znam siebie i wiem że tak jak pisałam, brzuch zaczyna mnie boleć przewaznie wieczorem a rano już mam okres a piersi to różnie. Czasami mnie nie bolą wcale a czasami na góra 2 dni przed okresem...

A teraz te bóle utrzymują się juz 10 dni. Do tego senność.
Też mam już mętlik w głowie bo nie chce się nastawić (chyba już się to stało) a później się rozczarować....
Później znowu zaczynam myśleć że w sumie kochalismy się w takie dni że to nie był szczyt jakis płodnych.
No ale co będzie to będzie....


Eve30 (offline)

07-06-2018 09:57:16

Jaksiczki
Tez tak mam. Dlatego i tak mimo wszystko w poniedzialek dzwonie do gina umowic sie na wizyte. A jesli niedziela przyniesie @ to z pewnoscia bede zawiedziona.

mammy_mar (offline)

07-06-2018 10:01:06

Eve ja też... ja mam mieć w poniedziałek. Ale nie wiem czy wytrzymam i w niedziele rano nie zrobie testu.
Zobaczymy... Ja już wizyte tez mam na 18.06. Jesli się udało to może już coś zobaczy a jesli nie to jakaś musi być przyczyna tych bóli brzucha. Bo o ile wczesniejsze tłumaczyłam bólami okołoowulacyjnymi tak teraz juz nie wiem. Więc lepiej to skontrolowac.


mammy_mar (offline)

07-06-2018 10:03:24

I dzięki dziewczyny za życzenia :*
Pisałyście ostatnio o niespodziankach urodzinowych. Ja mam mieć @ 11.06 a 12.06 mój mąż ma urodziny smiling smiley
Śmieje się że jak się uda to prezent mam a jak nie to muszę coś innego wymyślić grinning smiley


Evii91 (offline)

07-06-2018 10:04:49

Tychy
Ja tym razem chciałam spróbować te najtańsze jakie się da hehe.

Ja to czuję że jak nigdy nadal mam PMS. Ostatnio mąż przychodzi i pyta na co mam focha, ja do niego ze mam tylko zły humor... A ten się wycofał i mówi... O to lepiej się nie odzywać haha. Myślałam że wybuchne śmiechem.

W ogóle dalej plamie trochę, jakieś takie nadęte piersi mam, czuję takie uczucie pewności dziwne. Do tego chodzę zła jak osa. Taka huśtawka hormonalna chyba. Boję się że coś mi się rozlegulowalo.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

07-06-2018 22:45:01

Hey dziewczyny smiling smiley jestem tutaj nowa ,ale od dłuższego czasu czytam wasze wpisy . Trafiłam tutaj ponieważ szukałam forum na którym będą dziewczyny w podobnej sytuacji do mojej . Czytałam dość długo ,ale jakoś się nie udzielałam . Zauważyłam ,że większość historii jest podobnych do mojej miesiące starań bez efektów . W ciągu ostatnich dni szukałam kobiet które miały podobne objawy do moich i tego czy były w ciąży czy nie . W momencie w którym czytałam ,że któraś dziwwczyna dostała @ byłam smutna razem z nią . Związałam się z wami waszymi postami , ale również zastanawiałam się czy czeka to mnie. I tak mijały dni i nawet nie zauważyłam ,że @ mi się spóźnia . Od dwóch i pół tygodnia miałam dokładnie takie same objawy jak wy . Ostatnimi dni cały czas miałam wrażenie ,że to ten pobolewajacy brzuch to jednak na @ . Moje zdziwienie było ogromne jak dzisiejszego poranka zobaczyłam ,że już 5 dni mi się miesiączka spóźnia . W biegu jechałam do apteki i oto jest pozytywny wynik . Zanim do tego doszło byłam trochę podłamana ponieważ od początku maja narzeczony zaczął pracować za granicą i wiedziałam ,że będą to mniejsze szanse na ciążę , a ty proszę po 10 cyklach starań udało się mimo jego wyjazdu . Troszkę się rozpisałam ale chciałam nadrobić ten czas w którym czytałam wasze historie a nie miałam odwagi napisać . Myślałam ,że ktoś pomyśli o mnie ,że jestem paranoiczną .

xxxsylwiaxxx (offline)

07-06-2018 22:50:35

Bogacze
Hej Tyskaaaaa, w takim razie GRATULACJE!!! Teraz my się cieszymy z Toba. Zdrówka dla Ciebie i fasolki i trzymaj kciuki za nas!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.