Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

08-07-2019 22:14:38

A próbowaliście może badanie nasienia ? Wiem że facetom ciężko to przychodzi ale warto wiedzieć na czym się stoi, bo przy niewiedzy to ciągle zmartwienia . A nie zawsze wina leży po stronie kobiety , i nic nie sugeruje poprostu warto się upewnić. Mi na szczęście ginekolog zaleciła i jak powiedziałam mężowi to nawet nie dyskutował tylko od razu szukał gdzie i zrobił żeby mieć z głowy.

Trochę się martwię bo jajnik boli, może nie mocno ale drażniący ból. Od dłuższego czasu w zasadzie nie miałam żadnych objawów ciąży (jak wczesniej, wymyślonych oczywiście) a teraz trochę wszystko wróciło. Psychicznie jest ok, staram się nie nakręcać zbyt mocno, ale ten cykl strasznie mnie zaskakuje. A szczególnie płodny śluz tydzień po owulce ciekawa jestem co oznacza i jakoś tak inaczej wyglądam na twarzy już nie wspomnę o ogromnych cieniach pod oczami których dawno nie mialam. Piersi nie bolą nic a nic choć są większe , no ale to standard w 2 fazie cyklu. Trzymajcie kciuki dziewczynki , mam cicha nadzieję że to JUZ smiling smiley

minka170 (offline)

09-07-2019 11:32:35

Wrocław
Adz trzymam mocno kciuki !!

Ale powiem, że miałam tak, że tak bolały mnie piersi, że nie mogłam spać, chodzić po schodach i nosić usztywnionego stanika..myślałam, a nawet byłam pewna, że w końcu się udało. I później dostałam miesiączkę. Wtedy dopiero stwierdziłam, że psychika to potężna broń.
Teraz czekam na wiztye u gin 17 i oby coś udało się ustalić...

Milii (offline)

09-07-2019 11:38:57

Trzymam kciuki. U mnie 12 dni do miesiączki. Ostatnio po bolewanie brzucha w dole i bokach tyle w sumie.. Nie mam nawet objawów na miesiączkę zawsze przed miesiączka mam piersi jak balony że tak to ujmw teraz nic większe ale nie nabrzmiale zawsze bolą teraz nic.. Trochę więcej śpię nic więcej ehh tak bardzo bym chciała żeby się udało...

Milii (offline)

09-07-2019 11:52:53

Ogólnie to jem więcej słodyczy i ciągle mi zimno... No i kręgosłup mi mocno zaczął dokuczac.. I mam od dwóch dni mocno biały śluz

Adz (offline)

09-07-2019 12:41:20

A no to minka ja nie jestem pewna, ale nadzieję mam tym razem większa niż zwykle. Zobaczymy może się zawiodę, chyba się przyzwyczaiłam tongue sticking out smiley

Mili trzymam mocno kciuki smiling smiley

Biedronka87 (offline)

09-07-2019 16:43:06

Konin
Hej dziewczyny smiling smiley w jakim czasie po odstawieniu luteiny dostalyscie @? Mam 32 dc, 2 dni po odstawieniu luteiny i @ brak. Lekarz kazał zrobić test - nie wytrzymałam do rana i zrobiłam przed chwilą - negatywny, gruba wyrazista jedna krecha bez cienia wątpliwości.

Adz (offline)

09-07-2019 16:56:33

Biedronka ciężko powiedzieć ... Pierwsze moje cykle na luteinie to dostawałam @ dzień po odstawieniu. Z czasem różnie , dwa razy dostałam jeszcze przed zakończeniem brania raz w 5 a drugi w 7 dzień (na 8 dni brania) , dwa razy spóźniała mi się po tydzień a w tym cyklu co poroniłam to po odstawieniu wogole nie dostałam @, dopiero jak się rozpoczęło poronienie. A luteinę brałam ok 2 lata .

Biedronka87 (offline)

09-07-2019 18:14:16

Konin
Kurcze... Nie wiem co myśleć a czekanie na wiadomość od lekarza wydaje się wiecznością. Miał wątpliwość czy w ogóle miałam owulacje. Wyniki wyszły na granicy. Stwierdził że pewnie jej nie było i dostałam luteine. Miałam dostać @ dzień po odstawieniu. Teraz tym testem rozbudzil mi nadzieję, a ja już spisałam cykl na straty i czekałam na @ by od 5 dnia przyjmować clo. Test negatywny a może fałszywie? Może za wcześnie? 24 dnia cyklu miałam lekkie plamienie ale je zignorowalam że to przez luteine. Teraz jestem już głupia sad smiley

Milii (offline)

09-07-2019 18:21:19

Mnie boli w prawym boku

Adz (offline)

09-07-2019 18:26:45

Kochana luteina blokuje plamienia a nie je wywołuje. Ja właśnie dlatego dostałam luteinę bo miałam @ co dwa tygodnie i ciągle plamienia. Teraz cisza ogólnie, jeśli chodzi o zbyt częste plamienia czy krwawienia, jedyne co to @ i w okolicach owulki jeśli ją wogole mam to pojawia się delikatne ale to nawet nie plamienie tylko krew w śluzie. Trzymam kciuki żeby jednak okazało się że kolejna fasolka nam rośnie smiling smiley a może beta zamiast testu ?

Ja się czuję fatalnie, ziewam cały dzień zresztą wczoraj też , i mam taką niechęć do robienia czegokolwiek że to jest tragedia. Odkąd wróciłam z pracy leże i nawet nie mam siły wstać żeby troszkę w domu ogarnąć coś . Jestem strasznie zmęczona. Ale czasami już tak mam , może jakieś choróbsko mnie łapie sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.