Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Adz (offline)

30-04-2019 22:04:05

Mi test wyszedł bardzo bladziutka kreska 16 dni po owulce, 3 dni później widoczna kreska ale nadal niezbyt ciemna. Od samego początku jak się okazało wolny przyrost bety i inaczej się to skończyć nie mogło sad smiley

A ty na ten moment również się starasz ?

Monka1234 (offline)

30-04-2019 22:06:24

Brzezowiec
Adz i tak trzymaj ,bez nerwów, będzie to będzie, ja byłam pewna że troche zejdzie ze staraniem , nie lubie lekow zwlaszcza antykoncepcji wiec nie chcialam zadnego leczenia , przed ciaza bylam u ginekologa 5 miesiace przed ciaza bo wiedzialam ze cos jest nie tak na usg cale jajniki pecherzy ,lekarz zlecil badania hormonalne , wyniki okropne juz sama sie domyslailam ze mam pcos , poszlam do endokrynolog dala mi tylko tabletki na prolaktyne bo ja musialam zbic ,zakupilam ten inofen , do tego warto tez brac magnez b6 d3 i omega3 , i tak sie suplementowalam z myślą jak ma być dzidzia to bd i sie udalo szybko

Monka1234 (offline)

30-04-2019 22:07:13

Brzezowiec
Adz nie ja jetem teraz w 13 tyg ciazy

Monka1234 (offline)

30-04-2019 22:09:49

Brzezowiec
Adz więc to było poronienie samoistne ,wiesz ile kobiet ma takie poronienie i nawet nie wie bo okres przychodzi , glowa do gory na pewno się niedługo uda

Adz (offline)

30-04-2019 22:16:09

Tak , albo też fakt że 10 dpo weszło zapalenie oskrzeli, lekarka przepisała duomox i paracetamol wiedząc o staraniach , a ja gratis wzięłam syrop na kaszel - jak się później wyczytałam w ulotkę aż mnie zamurowało . Wyraźnie pisało żeby nie brać w I trymestrze ciąży , a ja głupia myslalam że skoro mogę antybiotyk to i syrop nie zaszkodzi ... Następnym razem będę bardziej uważać smiling smiley

Monka1234 (offline)

30-04-2019 22:20:44

Brzezowiec
Adz wiem ze to dla Cb trudne, ja nigdy nie poroniłam , a nawet jesli to o tym nie wiedzialam , nie wiem jak to jest ,wiem jednak ze lekko nie ma i to ciężkie przezycie , ale ja jestem osobą typu co ma być to i tak bd i co nam jest pisane tak się i tak stanie ,dlatego nerwy trzeba odstawic to one blokują wszystko

Monka1234 (offline)

30-04-2019 22:22:58

Brzezowiec
A kazdy wie ze na siłę nie da się nic , przed seksem lampeczka wina i ty i mąż ,pełen luz i kochać się z ochotą smiling smiley Tyle Ci moge polecić z mojego doświadczenia smiling smiley

Adz (offline)

30-04-2019 22:49:52

Ogółem to Tobie gratuluję ! Oby wszystko było dobrze smiling smiley

A my tak ogólnie, zakochani nadal w sobie po uszy i szalejemy "ile wlezie" smiling smiley oczywiście nie po kilka razy dziennie, pracujemy i nie zawsze są siły . Ale można powiedzieć że bardzo regularnie i bez zmuszania siebie do czegoś, z miłości smiling smiley
Absolutnie nie ma u nas czegoś takiego jak "mogą być dni płodne do MUSIMY, nie ma to boli mnie głowa" .

I nie żebym nie podchodziła całkiem bez emocji , bo jestem bardzo wrażliwa ale staram się bardzo myslec o wszystkim innym a tylko nie o tej chęci posiadania potomstwa co często się udaje ale czasami jest naprawdę Ciężko.

Monka1234 (offline)

01-05-2019 12:33:54

Brzezowiec
Adz wiadomo że zawsze człowiek myśli o tym troche , kazdy chce mieć dzieci w koncu to owoc małżeństwa, nie poddawaj się i myśl pozytywnie , po tym inofemie na pewno się uda smiling smiley

Ps dzięki wielkie ja też mam nadzieje ze bd wszystko ok ,chociaz ciągle cos bo to zapalenie pecherza to jakas infekcja ,to znowu dwa razy plamiłam i mdłości dają w kość ale dla takiego skarbu warto smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-01 12:37 przez Monka1234.

Adz (offline)

01-05-2019 12:37:05

Tego się trzymam , z mojej gin dobra kobieta wszystkie badania mi zleca jakie tylko możliwe smiling smiley no ale jak pisałam kontakt nam się urwał do czerwca i chwilowo muszę sobie radzić sama smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547690, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.