Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Soniaa25 (offline)

19-02-2021 10:15:18

Wrocław
Aga może i dobrze wyszło z tym USG i Twoim doktorkiem to przynajmniej zrobisz teraz USG w dobrym miejscu! winking smiley Będzie dobrze :*

U nas dziś jakaś awaria i do jutra ma nie być ciepłej wody sad smiley dobrze, że już nie ma temperatur na minusie.

Kami1988 (offline)

19-02-2021 18:53:47

Piła
Witajcie! No Aga ładnie te tsh Ci spadlo..
Minka oby marzec był Wasz!!!
Martula przykro , że jest okres i ogolnie szkoda, że w tym cyklu walentynkowym Się nie udało... ja też wyczekuje okresu bo jak byłam w 19dc u tego gin to mowil, że to juz raczej 2 faza cyklu i brak domniemanych oznak owulacji.
Właśnie przygladam się zdjęciu usg z tamtego dnia i probuje dostrzec nadziei ale nic.. dzisiaj mam 34dc.
W srode mialam konsultacje z genetykiem dr Posmyk. Powiedziala, że wyniki b.dobre, kariotypy , immunofenotyp a mutacje te które mam to ma co drugi czlowiek. I, że moke straty ciąż mogą mieć miejsce z blachego powodu- np zbyt maly poziom witaminy b, d.czy wysoka homocysteina albo nawet szalejace tsh.
Nareszcie weekend. Zmeczona jestem tym tygodniem.

Kami1988 (offline)

19-02-2021 18:57:09

Piła
Ma któraś z Was pojęcie o odczycie zdjęcia usg? Chyba faktycznie na tamten dzien 19dc chyba nie było żadnego pęcherzyka??
Podrzuce fotke gdybt ktoras dobra duszka z Was coś mogła podpowiedziec..

[link widoczny po zalogowaniu]

Pogodna_Aga (offline)

19-02-2021 20:11:35

Łódź
U mnie też oczywiście "okres" przyszedł w środę. Dziś już finisz. A piszę w cudzysłownie, bo to w sumie bardziej takie skąpe krwawienie, bez skrzepów krwi zupełnie. Głupie totalnie te moje miesiączki grinning smiley grinning smiley Tak jak ktoś tu pisał mogłabym chodzić z jedną wkładką dziennie grinning smiley Spoko luz grinning smiley

USG cycusi za tydzień.

Sonia
Nieźle z tą wodą- wracamy do komuny normalnie winking smiley

U nas wojują z prądem. Ciągle jakieś zwarcie się robi i na klatce nie ma światła. A ja 6 rano wychodzę do ciemno jak w d.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley


Martula92 (offline)

19-02-2021 20:35:35

Łazy
Aga powiem Ci, że ja właśnie od kilku miesięcy też mam taki "okres", nie dość że skąpy to trwa z 2 dni yawning smiley kiedyś to były 4-5 dni i nie był taki skąpy. Ciekawe z czym to się wiąże i czy to dobrze czy źle. Ja to w sumie obserwuję odkąd piję zioła ojca Sroki i inofem. Te pierwsze już zakończyłam po 3 msc a Inofem piję ostatni miesiąc i przerwa.

To dobrze, że już masz umówione te usg. smiling smiley

Kami to ciekawe co mowil twój lekarz. A ilu dniowe masz cykle? smiling smiley

Adz (offline)

19-02-2021 20:53:10

Kami na lewym jeden jest jakby większy ale np. moja gin zazwyczaj na taki mówiła że MOZE coś z tego urośnie. Trzymam kciuki ;* Pokazałabym Ci jak wygląda prawidłowy pęcherzyk ale jestem w trakcie przeprowadzki i te wszystkie badania, USG mam gdzieś w którymś kartonie...

Kami1988 (offline)

19-02-2021 20:58:56

Piła
Powiedzial mi, że obraz prawidłowy, że endo 8mm, ze zatoka wolna i wygląda mu to już na 2 faze cyklu.. ale by mówić tu cos wiecej konieczne są monitoringi.
Wizytę miałam 16dni temu więc chyba już okres wg jego sugestii powinien być?
Chyba, że wlasnie jak Adz napisalas, że moze cos z tego się wykluc moglo i owu sie przesunela np na 23 dc? Nie znam się.. tzn w ogole sie nie nakręcam tylko myślę czy cykl bezowulacyjny czy owu pozniej byla..
Dzieki Martula, dzieki Adz - zmieniacie miejsce zamieszkania?? A jak dzieciatko?

Soniaa25 (offline)

19-02-2021 23:44:00

Wrocław
Kamii ja kilka stron wstecz wrzuciłam swój pęcherzyk z USG, ale on już był tuż przed owu więc wielki. Ale nie takie cuda się zdarzają, że coś później rośnie także kto wie kochana :*

Biedronka87 (offline)

20-02-2021 08:11:45

Konin
Kami a mierzysz temperaturę? Zaobserwowałaś u siebie śluz plodny? Niestety nie umiem odczytać usg ale to zupełnie możliwe że owu była później.

Ja kolejny cykl na letrozolu.sm zwiększona dawkę. Do tego acard. I w tym cyklu pije herbatę szałwię górska (gojnik) bo działa przeciwzapalnie. Ostatni cykl przed wizytą. Jak się nie uda to kolejny zacznę od wizyty u nowego gina. Ciekawa jestem co powie.

Kami1988 (offline)

20-02-2021 10:15:52

Piła
Nie mierze temperatury i jakoś szczególnie nie obserwuje tego cyklu. Tylko tak mnie wczoraj naszło na spojrzenie na zdj usg jeszcze raz. Okresu nie mam. Chociaż moze juz jest gdzies za rogiem bo tak się od rana jakos mam i wyczekuje. Choć wolalabym go nie miec.
Zobaczymy :-)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.