Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Takaja (offline)

25-08-2018 12:21:01

Kraków
Evii spokojnie musisz być pozytywnie nastawiona..A chłopy takie już są..mój się zamyka w sobie i o żadnej rozmowie nie ma mowy. myślałam kiedyś , że to to guzik obchodzi, ale przy ostatnim porównaniu płakał razem że mną. ja mu nie mówię kiedy mam dni płodne, co lekarz powiedział bo on i tak z tego nic nie rozumie. pyta mnie tylko czy wszystko ok. nie mogę narzekać bo ostatnio ma że mną krzyż pański. jak jestem w szpitalu to siedzi przy mnie..znosi moje humory , A mam okropne..ja jak się zawiesza to dramat..ostatnio wkurzyłem się nie wiadomo o co i wyszłam z wesela. mówię mu że idę do domu to nie uwierzył .winking smiley do domu było jedyne 10km na wiosce. I jeszcze poszłam w inną stronę...myślał że mnie zabije. I w sumie to się nie dziwię ile ja się strachu najadłem to moje. no ale do domu się dostałam.smiling smiley

Evii91 (offline)

25-08-2018 12:25:05

Tychy
No mi to już ręce opadają. Ale ważne że osiągnęła m swój cel, będę miała 3 dzieci smiling smiley tyle miłości winking smiley czego więcej mi trzebawinking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

25-08-2018 12:25:43

Łomża
Mam wyniki. HCG 1433 smiling smiley


Evii91 (offline)

25-08-2018 12:28:49

Tychy
Takaja no właśnie mój też z tych nierozmownych (ale mam wrażenie że tylko że mna) a ja wręcz przeciwnie, gadała jakich mało.

Hehe no to nieźle, też mam czasem jazdy. A najlepsze było wczoraj to, że nie dość że on mnie wkurzył to jeszcze potem zaczął mi dogryzac, że mam napięcie przed miesiaczkowe.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Evii91 (offline)

25-08-2018 12:29:21

Tychy
Rafael super gratulacje kochana. Pięknie rośnie... smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asha (offline)

25-08-2018 12:32:00

Nowy Świat
Witaj Takaja :-) Ja staram się już 7 lat i ten cykl też miałam masakryczny przez te upały i stres w pracy, zatem staraj się nie nakręcać, bo później bardziej boli jak się okazuje, że nic z tego. Ale oczywiście trzymam za Ciebie kciuki.
Evii hormony widzę buzują, to dobry znak ;-) Nie przejmuj się, chłopy to już takie są i nic na to nie poradzimy. Nie nakręcają się też z tym strachem przed poronieniem. Wszystko będzie dobrze!
Rafael napisz jak tylko odbierzesz wyniki z bety. Krwiak to jeszcze nie wyrok. Leż i odpoczywaj. Staraj się nie chodzić. Będzie dobrze, zobaczysz!

Asha (offline)

25-08-2018 12:33:26

Nowy Świat
Rafael gratuluję ! Widzisz mówiłam, że będzie ok. Teraz leż i dbaj o fasolkę ;-)

Takaja (offline)

25-08-2018 12:33:34

Kraków
Rafael super wiadomość! to teraz tylko sprawdzić 2 raz czy przerasta i więcej nie rób. po co się stresować. pewnie teraz było by coś widać na usg jeden dzień daje wielką różnicę.Evii tak dzieciaczki są prze kochane , A jak twój zobaczy dziecko to zwarjuej. faceci dopiero jak wezmą na ręce to staje się to dla nich realne. zresztą sama wiesz. smiling smiley z postów wynika , że silna babka jesteś więc że wszystkim dasz sobie wspaniałe radę!

Evii91 (offline)

25-08-2018 12:39:20

Tychy
Jasne że dam smiling smiley mnie też kusi żeby iść drugi raz na betę. Ale muszę jeszcze za parę tyg na wizytę i potem prenatalne wyszkubac czyli z 350 zł a po wakacjach trochę krucho z kasasmiling smiley zobaczymy.

W ogóle na święta w góry jedziemy na 5 dni. Będę tylko odpoczywala , bawiła się z dzieciakami i jadła winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-08-25 12:45 przez Evii91.

Takaja (offline)

25-08-2018 12:39:40

Kraków
Asha witaj, wiem o czym mówisz racjonalna strona podchodzi do tego na luzie i mnie hamuje , ale jest też druga strona którą nakręca. staram się nie nakręca bo po takim okresie staran już naprawdę pochodziłam do tego na chłodno. A tu masz taki cykl i z trudem budowana chłodna postawa legła niczym domek z kartsad smiley
Asha , A wiesz już czemu nie moz3sz zajść w ciążę? u mnie tarczyca, prolaktyne, nerwica..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.