Nowe staraczki 2017

Wysłane przez Blueberry13 

summis (offline)

28-11-2017 13:10:34

Sosnowiec
Cytuj
ania_ania89
Nie wiem co rozumieć pod nazwą "specjalista" smiling smiley Mój gin dał mi jeszcze pół roku... Jak się nie uda to leczenie sad smiley Ogólne wyniki mam ok.
Powinnaś udać się do endokrynologa, zrobiłby Ci USG tarczycy, badania i wdrążył odpowiednie leki


[link widoczny po zalogowaniu]

Moniabat (offline)

28-11-2017 14:11:06

Jordanów
Ania Summis ma rację musisz iść do endokrynologa to on Ci ustali dawkę euthyroxu... I porobi Ci też inne badania... ja na kontrolę chodzę co 2 m-ce, a od kiedy mu powiedziałam ze staramy się o dziecko to zmienił mi dawke bo ja też to biorę☺

Magda88 (offline)

28-11-2017 14:52:35

Gdańsk
Cześć Dziewczyny,

przeczytałam cały wątek i postanowiłam dołączyć smiling smiley.
Razem z chłopakiem podjęliśmy decyzję, o odstawieniu antykoncepcji i rozpoczęciu starań. Teraz czekam na @ (powinna być dzisiaj) a po niej nastąpi pierwszy cykl starań. Trochę obawiam się o rezultaty, 9 lat antykoncepcji i do tego hashimoto. Co prawda wszystkie wyniki mam w normie ale tyle się nasłuchałam o problemach swoich koleżanek i kuzynek...
No nic, zobaczymy, w każdym razie mocno trzymam kciuki za każdą z Was smiling smiley

summis (offline)

28-11-2017 16:10:45

Sosnowiec
Cytuj
Magda88
Cześć Dziewczyny,

przeczytałam cały wątek i postanowiłam dołączyć smiling smiley.
Razem z chłopakiem podjęliśmy decyzję, o odstawieniu antykoncepcji i rozpoczęciu starań. Teraz czekam na @ (powinna być dzisiaj) a po niej nastąpi pierwszy cykl starań. Trochę obawiam się o rezultaty, 9 lat antykoncepcji i do tego hashimoto. Co prawda wszystkie wyniki mam w normie ale tyle się nasłuchałam o problemach swoich koleżanek i kuzynek...
No nic, zobaczymy, w każdym razie mocno trzymam kciuki za każdą z Was smiling smiley
Cześć! Więcej staraczek, super smiling smiley
Ja po odstawieniu anty zaszłam w pierwszym cyklu, i Tobie też tego życzę :* i tez mam hashimoto.


[link widoczny po zalogowaniu]

Jadzia89 (offline)

28-11-2017 23:33:01

Mielec
Czesc Ania
Czesc Madzia

Fajnie ze grono się powiększa: -)

Ania ja w niedzielę również rozpocznie 18cs :-( tez wyniki w normie bez żadnych leków już 9 miesięcy jestem stymulowana różna chemia w miedzy czasie HSG
Warto zrobić bo wiele może z tego wyjść a jeśli są drozne to i tak warto wiedzieć ze z jajnikami i jajowodami jest ok.

Madzia ja byłam u ginekologa-endokrynologa miałam lekka cukrzycę na co zapisal mi metformine i przeszło z tarczyca mam ok warto poszukać opinii u kilku lekarzy bo jeden może dostrzec to czego drugi nie widzi

Dziewczynki moje padam idę spać buziaczki słoneczka :-*:-*:-*

Moniabat (offline)

29-11-2017 05:26:17

Jordanów
Witam Magda, raźniej będzie nam tutaj przy większej ilości staraczek☺
Ja niestety mam już pobudkę i strasznego lenia

ania_ania89 (offline)

29-11-2017 13:19:27

Giżycko
Dziękuję za informacje. Czyli pomimo tego, że moje wyniki TSH są dobre to powinnam udać się do endokrynologa? W sumie jak rozmawiałam z moim lekarzem, to powiedział, że nie ma takiej konieczności kiedy wynik TSH jest właściwy.

Jadzia89 (offline)

29-11-2017 13:25:20

Mielec
Cytuj
ania_ania89
Dziękuję za informacje. Czyli pomimo tego, że moje wyniki TSH są dobre to powinnam udać się do endokrynologa? W sumie jak rozmawiałam z moim lekarzem, to powiedział, że nie ma takiej konieczności kiedy wynik TSH jest właściwy.

Tak to prawda ze wynik jest właściwy natomiast to endokrynolog powinien Ci przepisywać taki lek a nie ginekolog poza tym jeżeli starania są już jakiś czas możliwe ze endokrynolog skieruje Cię na szersze badania np. AMH lub lh, fsh , testosteron, androstendion, glukoza, estradiol, progesteron, prolaktyna. Ja chodzę do endokrynolog na kasę chorych bo niestety ale hormony nie są refundowane i trzeba wydać na nie kupę kasy :-/ ale warto zrobić: -)

Moniabat (offline)

29-11-2017 14:34:03

Jordanów
U mnie tsh było w normie a jak zrobiłam usg tarczycę to wyszła mi choroba Hashimoto i po zrobieniu dodatkowych badań ft3, ft4, Atpo i atg okazało się że wyniki są 1000 krotnie podwyższone, a leki dostałam jak powiedziałam ze będę starać się o dzidzie☺ także lepiej badania porobić☺

summis (offline)

30-11-2017 18:43:01

Sosnowiec
Co tu taki cisza kochane?
Jadzia jak samopoczucie?
Mnie boli podbrzusze i temp 37


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547100, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.