Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

zabolinka (offline)

14-05-2016 22:28:41

Lublin
Kokosek a co do stanika to ja tez ostatnio mam problem bo w moim rozmiarze 75 H owszem mozna spotkac ale jak chcialam bardotke bo do sukienki byla mi potrzebna to w calym miescie nie znalazlam. I musialam kupic inna sukienke ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

14-05-2016 22:47:55

Lublin
Oliwia ja do kanapek na kolacje zjadlam rzodkiewke ze szczypiorkiem i smietana grinning smiley tak mi sie zachcialo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

15-05-2016 10:07:41

Natalia na pewno pryz pcos pomaga zrzucenie wagi, ale jak któraś nie ma pcos a ma nadwagę to pewnie też ułatwi jej zajście w ciąże..chociaż ja tego nie rozumiem tongue sticking out smiley
Nie raz widziałam dziewczyny grubsze od siebie i szybko zachodzą w ciąże..takie to życie mało sprawiedliwe tongue sticking out smiley

Dziewczyny co do biustów, to ja mam ogromny już teraz 80E z polskiej rozmiarówki tongue sticking out smiley moja koleżanka prowadzi sklep z bielizną, gdybyście miały z czymś problem to służymy pomocą smiling smiley




minimousedot (offline)

15-05-2016 10:36:26

Kraków
Ja teraz nosze 90 DD, przed ciaza nosilam 85 C / 85 D w zaleznosci od rozmiarowki, czyli cycki jakby duzo mi nie urosly winking smiley

A jesli chodzi o dzieci i zwierzaki, naprawde wielokrotnie uczestniczylam w targach, wystawach itd. gdzie przychodzili rodzice z dziecmi w roznym wieku, od maluchow ktore probowaly glaskac zwierzaki ale im nie wychodzilo po nastolatki, spotykalam sie z dziecmi ktore baly sie zwierzakow, ale wystarczylo odwrocic czesc z zebami i dac do poglaskania dupke zeby sie osmielily, tutaj autentycznie widac ze dziecko przerazone, matka ponoc psiara, wiec dziwnym dla mnie jest ze psow sie nie boi a kotow panicznie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

15-05-2016 10:54:22

Prabuty
Rodzice to czasami maja dziwne podejście.. masakra..

Ja teraz jak sie schylam to mi cycki nie wypadaja.. hm czy reserved odpadaja bo nie maja obwodow 65 a jak sa to miseczka na orzeszki. W esotiq.mam 65E ze wzgledu na ten obwod a tak to takie B/C jakbym miala pod cyckami wiecej.

Ja juz dzis odkurzylam, umylam podlogi, wlosy umylam i wyprostowalam jestem pomalowana juz i czekam na mezulka bo pojechal do brata cos tam mu pomoc. Na 13 obiad u rodzicow i jak bedzie ładna pogoda to przejdziemy sie na spacer. Niby slonce wychodzi ale wieje i jak chmury nachodza to zimno jak nie wiem.. wolalam.pogode z zeszłego weekendu jak bylo tak cieplo..


zabolinka (offline)

15-05-2016 11:52:39

Lublin
Ja wczoraj sie chyba doprawilam. Wstalam dzis z zatkanym nosem i drapaniem w gardle. Ale wezme prenalen i tabletki do ssania to moze mi przejdzie. U mnie tez wieje strasznie, cala noc padalo. A moje plany na dzis to wizyta u tesciowej. Co dp cyckow to mi nie zmienil sie rozmiar miseczki dalej nosze staniki sprzed ciazy. Jedynie teraz jak wyszedl mi brzuch to mam przedluzke do obwodu.


[link widoczny po zalogowaniu]

karo29 (offline)

15-05-2016 19:18:09

Warszawa
Jestem tutaj nowa smiling smiley Jako, że od dwóch miesięcy staramy się o dziecko (bez skutecznie), postanowiłam założyć tutaj konto. Wiem, że dwa miesiące to bardzo mało, mam 29 lat jestem młoda, a inne pary starają się dużo dłużej.
Bardzo długo nie myślałam o dzieciach, chociaż wiem, że mój narzeczony w przyszłości chce je mieć.
Decyzją dotyczącą starań przyspieszył fakt, że mam skłonności do torbieli. Pierwszy raz rozpoznali je u mnie w 2004 roku, były to obustronne torbiele jajników (jeden niestety pękł). W 2010 roku kolejna laparoskopia. Zabieg udany, jajniki w porządku. Dwa lata temu dowiedziałam się, że wybudowała mi się kolejna torbiel tym razem rozpoznanie - torbiel endometrialna tym samym endometrioza. Ginekolog powiedziała, że możemy usunąć ale najprawdopodobniej pozbawią mnie również jajnika, a prawy średnio sprawny i jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Torbiel wielkości 4 cm. Piszę tutaj ponieważ postanowiłam jak na razie nie usuwać torbieli, a zacząć starania o dziecko. Może któraś z was jest również w takiej sytuacji?

minimousedot (offline)

15-05-2016 19:36:58

Kraków
Witaj karo smiling smiley

Ja mam zdiagnozowana endometrioze, w 2010 miałam usuwana duża torbiel (średnica ponad 8 cm) z prawego jajnika, torbiel była przyrosnieta dodatkowo do jelita i pęcherza moczowego, niestety już na stole operacyjnym cysta pękła więc musieli mnie rozpruc cała. Z prawego jajnika został okruch, jednak dalej produkuje pęcherzyki. Potem kilkakrotnie miałam malutkie cysty które po tabletkach anty same się wchlanialy. Z prawego jajnika zaszłam w ciążę ale nastąpiło poronienie biochemiczne, z lewego jestem w ciąży teraz. Także da się to zrobić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

15-05-2016 19:40:12

Kraków
A w ogóle byłam dzisiaj na Rodzinnym Pikniku Zwierzecym, bo przy okazji znajome fundacje tam wystawialy swoje zwierzaki i adoptowałam kotkę. Tak. 4. Ale syjamka... jeszcze jest w domie tymczasowym bo muszą ją wykastrowac. Ale syjamka! Niebieskie oczy! Nazwałam ją Madame Mru winking smiley w skrócie MaMruczka winking smiley

A na zgage zrobiłam sobie koktail z bananów i mleka smiling smiley)) tymczasowo zabiłem!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karo29 (offline)

15-05-2016 19:40:36

Warszawa
U mnie tylko lewy jajnik produkuje pęcherzyki. Co do walki z torbielami antykoncepcją to niestety nigdy ich nie brałam ponieważ mam wrodzony brak zastawek w żyłach i żylaki od urodzenia. Dałaś mi jednak cień nadziei smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546600, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.