Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

zabolinka (offline)

08-02-2016 12:10:21

Lublin
Jersey u mojej siostry nie ma czegos takiego jak tajemnica. Ona wszystko wygada zanim jeszcze ja zdaze do domu dojechac.


[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

08-02-2016 12:10:55

Mazury
Oj Mini u Ciebie jak nie urok, to rzyganie winking smiley

pigwa87 (offline)

08-02-2016 12:58:53

Mazury
Avis oczywiście, że jesteś mile widziana! Co u Ciebie? smiling smiley

Ewelina123 (offline)

08-02-2016 13:08:46

Kraków
Witam! jestem tutaj nowa nie wiem czy dobrze trafiłam ale mam pewien problem. od tego cyklu nie biorę juz tabletek antykoncepcyjnych uprawiamy z mężem stosunek przerywany ( wiem żadna antykoncepcja ) nie staramy się o dzidzie mamy ich juz dwoje smiling smiley aczkolwiek jesli było by 3 nie było by jakiejs wiekszej tragedi. od pewnego czasu może ok 4 dni . mam dziwną ślinę taka jakby gęsta i inny "smak" nie wiem jak to nazwać, czasami miewam zgage i dziwnie bulgocze mi w dole brzucha. mam taki żółtawy śluz pomieszany ze sciętym białkiem jest zazwyczaj rano najwięcej i przy jakims wysiłku lub szybszym ruchu.troszę pobolewają mnie piersi ale bez jakieś tragedi i czasem zakuje mnie w jajniku. dodam jeszcze choć nie wiem czy to moze mieć coś wspolnego ok 1,5 tyg temu w nocy poczułam dziwne ukłucie w brzuchu tak jakby mi tam ktoś coś wbił bardzo to zabolało. ale trwało to kilka kilkanaście sekund. dziś 24 dzien cyklu zrobiłam test ciążowy ale wyszedł negatywnie czy moze za wczesnie ? czy może to całkiem coś innego nie jest to ciąża hmm z góry ślucznie dziekuje wszystkim za odpiwiedz pozdrawiam.

Jersey (offline)

08-02-2016 13:11:50

Kołobrzeg
Pigwa nie, nie palę winking smiley Alkoholu też praktycznie nie piję. winking smiley Jestem wzorem cnót ;p ;p ;p
Mini no to rzeczywiście nie masz lekko...:-/
Zabolinka kurcze, szkoda :-/ to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie :-/ A tak swoją drogą to ciekawe czy moi bracia byliby w stanie zatrzymać tylko dla siebie taką tajemnicę ;p
Megg może te święta będą dla nas magiczne???? grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Avis pewnie, że jesteś mile widziana. Jak u Ciebie???


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

08-02-2016 13:16:02

Kołobrzeg
Witaj Ewelina wygląda na to, że ból mógł być owulacyjny... ciąża jest bardzo prawdopodobna. A jak długi zwykle masz cykl? Może na test jeszcze za wcześnie. Mojej koleżance ostatnio pozytywny wyszedł dopiero w 30 albo 31 dc. Ale objawy...hmm...jakby to powiedzieć...bardzo ciążowe...A ślina ma metaliczny posmak?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

08-02-2016 13:16:58

Kraków
Ja sie dzisiaj albo powiesze albo skocze z mostu...

Dostalam dzisiaj zawiadomienie z sądu, że rozprawe rozwodową (o ktora skladalam w listopadzie) mam 24 MAJA... ide jutro na badania krwi a potem musze isc do sadu o przyspieszenie daty rozprawy... Dzisiaj naprawde wiatr w oczy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jersey (offline)

08-02-2016 13:17:44

Kołobrzeg
Jeśli w 14 dc miałaś owulację, to 24 dc to jeszcze za szybko na test. Odczekaj jeszcze minimum 4-5 dni i wtedy zrób. Pozdrawiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pigwa87 (offline)

08-02-2016 13:18:26

Mazury
Jersey Ty mój wzorze cnót grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Siostra mojego męża nie powiedziała teściom o naszym dziecku przez 6 m-cy tongue sticking out smiley Dowiedzieli się, jak skończył 2 latka.

pigwa87 (offline)

08-02-2016 13:22:00

Mazury
Mini a nie planowałaś ślubu jakoś w maju? Nie chcę Cię straszyć, ale ja raz składałam do Sądu o przyspieszenie terminu rozprawy, bo chciałam wyjść za mąż za mojego męża smiling smiley a termin wypadał na datę porodu drugiego synka. Decyzja odmowna, wycofałam dokumenty, rozprawa nie odbyła się i po roku przyszło pismo, że mam zapłacić 1500zł kosztów, a termin zapłaty za 3 dni!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.