Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

minimousedot (offline)

10-09-2016 23:51:22

Kraków
Wiesz Lena może to też chodzi, że ja nie mam ani jednej pamiątki z dzieciństwa, pierwsze zdjęcie jakie w ogóle mam to jak miałam z 1,5 roku. Taki pech drugiego dziecka... więc dostałam z tego BebiKlubu pudełko na pamiątki i album pamiątkowy i zbieram Jadzi wszystko, opaski ze szpitala i jej i moje, pierwsza butelkę jeszcze ze szpitala, kartkę ta metryczkowa co miała w kuwecie przyczepiona, niedrapki jedna parę, czapeczke... jeden pajac jej tam włoże, dwa przerobie na misia... chciałabym żeby Kora też miała takie coś, bo to że matka uznaje coś za niepotrzebne to jedno, ale tu chodzi o dziecko, jesli nie będzie chciało to wyrzuci, ale żeby potem nie było przykro tak jak mnie, że nie mam nic z tego okresu...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

11-09-2016 00:33:48

Lublin
Mini a jak Twoja sesja ciazowa? Jak zdjecia wyszly? Bo sie nic nie chwalilas


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

11-09-2016 03:19:59

Kraków
Bo ich w dalszym ciągu nie dostałam... a ponieważ darmowe to nie wypada mi się upomniec... już chciałam jej zapłacić, ale ona mi powiedziała, że obiecała darmowe... 28 czerwca zostały zrobione...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

11-09-2016 06:59:45

Kraków
Wydaje mi się że czeka aż przyjdziemy z Jaga na sesje żeby sobie finansowo odbić a my za koszt jednej sesji u niej w tym 10 zdjęć mamy dwie sesje u dwóch różnych kobiet i 50 zdjęć.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kokosek (offline)

11-09-2016 08:14:32

Prabuty
Mini rozumiem, że Ci przykro w pewien sposób. Ja jestem bardzo sentymentalna wiec Kostek bedzie miał milion pamiątek.. ja nawet test ciążowy mam :-) odciski kupię i album również, smoczek pierwszy schowam, wlasnie te opaski i kartki ze szpitala, usg każde.. no zeby mnial :-) oo i kocyk.
Właśnie u nas w łóżeczku leży mój kocyk jak bylam mała ( jest bialo rozowy wiec Kostek.nie bedzie pod nim spal- moze córka jak bede miala) miśki.. to fajne jest takie gromadzenie. Ja jak sie przeprowadzalam to zabralam misia ktory ma 23lata :-) moj pierwszy, a w domu u rodzicow mam misia mojej mamy.. moim zdaniem to jest fajne, no ale nie ma co na siłę kogoś uszczęśliwiac


Kami1988 (offline)

11-09-2016 08:38:44

Piła
Hej hej Kochana!!!;-)
Jakie piękne brzuszkowe !! Nie mogę się napatrzec na Wasze zdjęcia! Ślicznie jesteście!:-)
Co do pamiątek- ja też uważam,że to fajna sprawa! I też zawsze gromadzilam jakieś skarby w dzieciństwie;-) z okresu niemowlęcego to mi rodzice niewiele zostawili.. ale ja w przyszłości swojemu potomstwu będę robić pamiateczki:-)
Famirabelka- życzę CI z całego serca aby brak okresu był spowodowany fasolka... ale mój ostatni cykl trwał 45dni-okres spóźnił się 15. I będąc u lekarza, powiedziała mi ,że raz w roku do dwóch wydluzajacy się cyklu jest norma...
Jakie plany na niedzielę? Mój tuż po obiedzie jedzie do pracy i ot. Znów kilka dni sama .. w domu wielkie przygotowywania- kolejne zakupy siostry.. ach mówię ;-p jednak w pełni sobie odpuściłam i staram się nie denerwować- ostatnie dni spokojne bo jest u swego. Wczoraj byliśmy na chwilę bo przywiozła kolejne zakupy dla dzieciaka. Ach...
Bardzo czekamy na decyzje banku- oby wreszcie się poukladalo!
W pt byliśmy z moim pojechaliśmy troszkę sobie polazic po sklepach- m.in. Castorama, Obi itd. I tak jakos milutko;-)
Potem mój do Tesco jeszcze chciał i o dziwo weszliśmy na dział dziecięcy i mówi patrz to jakie fajne..A to... i tak kilka minut śmiechu co nie miara:-) i mówi za kilka miesięcy będziemy robić zakupy - do czego zmierzam- miło tak,że chce,ze gdzież tam myśli o tym:-)
Miłej niedzieli! Buziaki DLA Was

minimousedot (offline)

11-09-2016 15:03:07

Kraków

zabolinka (offline)

11-09-2016 19:49:12

Lublin
Mini swietne zdjecie! Super wyglądacie!


[link widoczny po zalogowaniu]

Kami1988 (offline)

11-09-2016 21:09:26

Piła
Mini cudne zdjęcie!:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-11 21:10 przez Kami1988.

minimousedot (offline)

11-09-2016 21:56:19

Kraków
Do tygodnia będę miała resztę, bardzo fajna dziewczyna, smialismy się cała sesje...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.