Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Kami1988 (offline)

07-09-2016 17:24:06

Piła
Dzięki kobietki za dobre słowa! Mam.nadzieję,że za niedługo pójdę na swoje i tym żyje..jeśli się nie uda wtedy będę się wkurzac i martwić i w ogóle..
Karo gratulacje!;-)
Pisze krótko bo padam na pysk od 7 do teraz praktycznie w terenie. Jutro postaram się coś Wam naskrobac więcej.. trzymajcie się! Uśmiech dla każdej!;-)

zaczarowana22 (offline)

07-09-2016 18:03:36

;(


minimousedot (offline)

07-09-2016 18:21:05

Kraków
Myślicie że ile dostanę za zamordowanie własnej matki kapciem?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

07-09-2016 18:28:09

Lublin
Mini czemu od razu tak brutalnie kapciem?


[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

07-09-2016 18:50:53

Kraków
Od samego rana wzięłam sobie za punkt honoru doprowadzić mieszkanie do stanu z przed remontu znaczy nie że odrapie ściany tylko takie pierdoly jak karnisz, firanki, zdjęcia na ścianie itd. + pizdyliard prasowania Jadzi i tak mi zeszło do 16 (od 9 rano) z przerwami na karmienie potwora... godzina 16.30, potwór położony w naszym łóżku odmawia spania, już przesypia, moja mama idzie pod oknami i coś do mnie krzyczy (mieszkam na parterze) oczywiście psy larum, pospane... po czym koło 18 przysnela Jaga, przysnelam ja, mama wraca i od nowa to samo...

Każdy sąd mnie uniewinni....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-07 18:51 przez minimousedot.

AnimaVilis (offline)

07-09-2016 19:34:24

Gliwice
Mini sprawdź mu kompa... winking smiley grinning smiley tongue sticking out smiley I mu pokaż-"A co to jest kochanie?".. grinning smiley
Ania przed ślubem to nie pamiętam jak było... wiem, ze zaspokojenie potrzeb jest bardzo ważne i rozmowy i pożyciu-u nas tego nigdy nie było i teraz wszystko wychodzi...

Karo-super wiadomości.. smiling smiley

Ja się właśnie zastanawiam czy już nie powinnam na luty 2018 zapisać nasze dziecko do żłobka, bo u nas kolejki jak nie wiem... i oczywiście znów problem, bo ja nie wiem gdzie będziemy mieszkać... chyba zrobię jak z pierwszym dzieckiem-do wszystkich przedszkoli w mieście dziecko zapiszę.. swoją drogą jak byłam w ciąży to Miłoszka zapisałam do wszystkich przedszkoli i co? I dostał się do jednego daleko, a że miał bezdechy to go mi przyjąć nie mogli... na szczeście teraz będę miała rok macierzyńskiego, a pierwszemu dziecku do roku już bezdechy przeszły-wtedy miał iść do żłobka jak miał pół roczku..

Zabolinka-piszesz o "innych sposobach" mogłabyś mi napisać konkretnie co masz na myśli? grinning smiley Jak chcesz to możesz na priw.. dzięki..

Mini tylko, ze taki związek jak Ty masz to i my mamy-w sensie nie udany łóżkowi i powiem Ci szczerze, że po latach to wychodzi... bo Ty się będziesz cieszyć, ze masz co do gara włożyć, Twój nie usatysfakcjonowany z pożycia mąż pocieszy się gdzie indziej... oczywiście nie życzę Ci tego, ani nikomu, tylko o to mi chodzi, że wtedy się świat zawala... mój mąż też zapinkala-tego mu nie można zarzucić..

Famirabelka-bardzo dobrze napisane... filmy niech sobie ludzie oglądają, ale niech te filmy nie zniszczą wyobrażeń, romantyzmu, seksu w małżeństwie... bo jak człowiekowi mało i mało i chce coraz więcej i więcej to już jest niszczenie...


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

minimousedot (offline)

07-09-2016 20:10:43

Kraków
Anima mój poprzedni mąż byl bardzo usatysfakcjonowany z pożycia a i tak po 3 latach znalazł sobie młoda studentka więc to chyba nie ma nic do rzeczy, a poza tym nie on jedyny na świecie więc jak pójdzie w bok to nara winking smiley nie mam w zwyczaju płakać nad kimś/ za kimś kto nie był tego wart smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aniia (offline)

07-09-2016 20:43:54

Zaczarowana jak sie czujesz?


Mini masz racje oczywiście, ja na szczęście nie miałam tragicznych przeżyć a z mężem naprawdę dobrze nam sie żyje. Fakt ze dopiero dwa lata po ślubie ale oboje sie staramy i wierze ze w tym szalonym świecie da sie jeszcze żyć długo i szcześliwie. Bez zdrady itp.:-)




kokosek (offline)

08-09-2016 11:53:17

Prabuty
Noo Anima zawsze można zaspokoić męża np. ustami tongue sticking out smiley

EEE moim zdaniem jak ma iść w bok to i tak pójdzie.. i sex może być zajebisty i generalnie sielanka, a i tak palma uderzy do głowy.

Właśnie rozmowa, duuużo rozmowy, wylewanie swoich żali.. ja generalnie nie tłumie w sobie emocji.. jak coś mnie boli to mówię, popłacze się, wyjaśnimy i jest ok. My generalnie się mało kłócimy, częściej to jest wymiana zdań.


Honia1984 (offline)

08-09-2016 12:50:16

Toruń
No i pessar założony...szyjka od przedwczoraj się nie skróciła, przepływy ok...młoda fika i rośnie...tylko mam skurcze...oczywiście nieregularne, przepowiadające...ale bolesne...także nospa non stop, luteina 3xdziennie i dużo leżeć...aż się popłakałam z tych nerwów, bóli i stresu...ale mam naprawdę super lekarza...pocieszył, dla niego szklanka zawsze jest do połowy pełna...za tydzień do kontroli...chyba że będzie się coś działo to dzwonić...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546530, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.