Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez Mala1987 

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2016 12:11:18

Honia, Tobie rowniez dziekuje za rady :-) kazda cos poradzi i moze jakos przetrwam :-) dzis stawiam na hektolitry wody, w koncu w domu glownie siedze wiec toaleta blisko winking smiley poza tym wczoraj jeszcze mowilam, ze nie mam zaparc, dzis juz nie jestem pewna :/ (moze ostatnio.jem mniej owocow:/ ) A wczesniej cieszylam sie, ze mnie to wszystko nie dopadlo... ehhh coraz wiekszy brzuch, coraz wiecej dolegliwosci...
Czopki wrazie w. tez mam z Pl, zwykle dla doroslych, ale zawsze mozna podzielic na pol winking smiley pamietam jak z synem w szpitalu mnie nimi faszerowali, bo juz 1 nie pomagal... ehhh :/
Zaczarowana, jak zrobie jakas ladna fotke to postaram sie wrzucic niebawem :-)
Ja niestety nie slyszalam o tych ziolach... w obecnej sytuacji zamierzam zajadac i siemie i babke plesznik i chie...(oczywiscie nie wszystko na raz i malymi porcjami :-) ).
Zabolinko, jakbym widziala siebie w ciazy z synem winking smiley bylam przekonana, ze mlody bedzie mial ciemne wlosy, z racji, ze ja mam silny barwnik, a tu niespodzianka -blondyn jak tatus :-) na poczatku tez ciezko bylo powiedziec do kogo podobny, ale po kilku miesiacach nikt nie mial watpliwosci, ze to ... caly tata :-) teraz licze na corcie podobna do mnie winking smiley ). Twoje obawy co do porodu tez sa calkiem normalne. Nie wiesz czego sie tak naprawde spodziewac... ale u mnie bylo tak, ze mimo ogromnego bolu dzialaly jakies "magiczne moce ",(pewnie hormony) ktore powodowaly, ze myslalam tylko o tym, ze za chwile zobacze swoje wymarzone szczescie, ze musze jeszcze troche wytrzymac... nawet chyba nie do konca bylam potem swiadoma tego co sie dzieje na sali wokol mnie -na 9cm akcja sie nagle zatrzymala i zaczelo spadac mlodemu tetno, polozne zaczely szybciej biegac, przyszla jakas glowna polozna, kroplowka z oxy i, dluuuuga faza partych ....jakos poszlo, ale musialy jeszcze mnie naciac, bo mlody pchal sie z raczka przy glowie... :/ a nacinania i pekniec tak sie balam - przezylam i to :-) po 10h moglam przytulic synka :-). Teraz juz wiem, ze nie ma co gdybac, planowac, wyobrazac sobie... i nie wiem czy boje sie bardziej niz wtedy... wiem, ze bol bedzie mega, ale ciesze sie, ze jest kilka metody na lagodzenie go i polozna i.maz beda mnie wspierac :-) a moja mama kiedys mowila, ze nie wie jak ja zniose porod, bo wg niej mam mala tolerancje bolu i mdlalam na widok krwi...okazuje sie, ze kobieta wiele wytrzyma :-)

oczekujaca23 (offline)

27-07-2016 13:53:57

Katowice
Serduszko widoczne ale jeszcze nie bije, za wcześnie jeszcze winking smiley.
Za tydzień kolejna wizyta na której założy mi kartę ciąży winking smiley.

minimousedot (offline)

27-07-2016 14:39:25

Kraków
No to jestem w szpitalu, mała przybrała do 2,5 kg, mają nadzieję, ze dotrzymam jeszcze tydzień... planowo cesarka w przyszłym tyg.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

27-07-2016 15:20:10

Oczekujaca, spokojnie za tydzien uslyszysz serducho :-) wiem, ze teraz tydzien wydaje Ci sie wiecznoscia, ale najwazniejsze, ze fasolinka sie rozwija :-) w ogole to super lekarz na NFZ, ze masz tak czesto wizyty :-)

Mini, wiec sciskamy kciukasy, zebyscie dotrwaly do planowej cc. Waga malej.jest ok :-)

Zrobilam zapas sliwek suszonych i w sloiczkach, owocow, sokow ... trzeba sobie radzic :-)

Adaaaa (offline)

27-07-2016 16:09:31

Nadwitnie
No waga super u Jagodki ja sie urodzilam 2.300 i nie bylam wczesniakiem. Dobrze bedzie teraz jestes pod opieka lekarzy to przynajmniej jestes bezpieczna

zaczarowana22 (offline)

27-07-2016 18:12:51

Ratujcie. Znów korci mnie testowanie przed terminem @.


oczekujaca23 (offline)

27-07-2016 20:08:51

Katowice
Lena pracuje w przychodni dlatego mam tak szybko i często wszystko winking smiley
Ale jak któraś z Was jest chetna to zapraszam do Katowic winking smiley

oczekujaca23 (offline)

27-07-2016 20:11:29

Katowice
Zaczarowana ja zrobilam test przed terminem i to uratowało moja fasolke bo już progesteron spadal i fasolka chciała sie poronic.
Moim zdaniem lepiej zrobić wcześniej i w razie czego od razu biec do gina winking smiley
No ale każdy ma inną teorię winking smiley w moim przypadku test przed terminem okazał sie bardzo dobrym wborem

Natalia88 (offline)

27-07-2016 20:51:22

Biała
Mini trzymam kciuki za Ciebie i Jagódkę. Powiem Ci na pocieszenie, że ja urodziłam się w 34 tygodniu i ważyłam 2 kg. A teraz jestem kawał baby;-)Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze.
Zabolinka jak ten czas szybko zleciał. Już niedługo zobaczysz synusia. Twoje obawy są naturalne. Każda z nas je chyba ma. Nie martw się będzie ok:-*
Lena mam nadzieję, że uporasz się z uciążliwymi dolegliwościami:-)
Trzymam kciuki żeby wszystkie staraczki zobaczyły dwie kreseczki:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

zabolinka (offline)

27-07-2016 21:24:04

Lublin
Oj nie tak zaraz tongue sticking out smiley jeszcze dwa miesiące przeciez smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.