Sposoby na katar

Wysłane przez jmijeczka 

katelka (offline)

20-12-2009 15:19:43

Ojej, a ja w czwartek bylam u lekarza, bo moja mala meczyla sie z katerem od ponad tygodnia i zadne kropelki ani inhalacje nic nie dawaly. Lekarz przepisal nam antybiotyk, duomox, i powiem Wam, ze taka ulga, mala juz prawie ma czysty nosek, po posilkach jej tylko troche splywa, ale bez porownania do tego co bylo wczesniej. smiling smiley

jmijeczka (offline)

20-12-2009 19:15:36

Wlkp
Na katar antybiotyk? Ciekawe leczenie..

aleks (offline)

23-12-2009 09:26:31

Koziegłowy
siema synek ma 6 miesiecy ma kaszel wyksztusny i lejacy katar co najlepiej zastosowac.macie jakies domowe rady

Sympatyczna (offline)

24-12-2009 11:02:55

Aleks - jeśli ma 6 miesięcy i kaszle, to moim zdaniem powinien go lekarz zobaczyć...




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

katelka (offline)

25-12-2009 14:35:50

Cytuj
jmijeczka
Na katar antybiotyk? Ciekawe leczenie..
Nie byl to sam katar, mala byla tak jakos ogolnie rozbita, widzialam jak sie meczy, temperatura, bol glowy, zmeczenie, ale najgorszy byl wlasnie katar, dlatego tylko o tym wspomnialam. Przeziebila sie biedaczka. Ale na szczescie juz po wszystkim smiling smiley

maria1980 (offline)

30-12-2009 14:00:01

Opolszczyzna
Hej mamusiesmiling smiley.My zmagałyśmy się z katarem Anastazji gdy skończyła drugi miesiąc...Pod opieką naszej lekarki trwał półtora miesiąca,ach czegoś my jej nie podawali ,rozmaite antybiotyki..krople od Nasivin po robione w aptece... nawet zastrzyki zaliczyłyśmy...Alergię wykluczono...W końcu nasza pani dr powiedziała "Niewiem co jej jest,proszę iść do laryngologa"sad smiley
I wiecie ta wizyta u laryngologa zmieniła wszystko: Według jego wskazówek w domu zaczeła panować temp. dzienna do 20 nocna do 18,spacery jesienia bez czapki,rekawiczek. Spacery w deszcz,wiatr i mróz...Katar przeszedł po 2 dniach takiej"zimnej kuracji" mało tego od prawie 14 miesięcy jeszcze ani razu nie wrócił...smiling smileyStaramy się wciąż przestrzegać jego zaleceń,a panią doktor zmieniliśmysmiling smiley


W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

maria1980 (offline)

30-12-2009 14:02:33

Opolszczyzna
Proponuję ci krople resoxym...są świetne te krople przepisał mi je laryngolog i półtora miesieczny katar przestał mieć prawo bytusmiling smiley Przestrzegaj tez temp. w dzien 20 stopni,nocy 18... i spacery długie i mozliwie w kazda pogodesmiling smiley


W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

jmijeczka (offline)

30-12-2009 14:07:34

Wlkp
maria prosze bys nastepnym razem uzywala opcji zmien i nie pisala posta pod postem. Dziekuje.

katelka (offline)

04-01-2010 07:10:29

Cytuj
maria1980
Hej mamusiesmiling smiley.My zmagałyśmy się z katarem Anastazji gdy skończyła drugi miesiąc...Pod opieką naszej lekarki trwał półtora miesiąca,ach czegoś my jej nie podawali ,rozmaite antybiotyki..krople od Nasivin po robione w aptece... nawet zastrzyki zaliczyłyśmy...Alergię wykluczono...W końcu nasza pani dr powiedziała "Niewiem co jej jest,proszę iść do laryngologa"sad smiley
I wiecie ta wizyta u laryngologa zmieniła wszystko: Według jego wskazówek w domu zaczeła panować temp. dzienna do 20 nocna do 18,spacery jesienia bez czapki,rekawiczek. Spacery w deszcz,wiatr i mróz...Katar przeszedł po 2 dniach takiej"zimnej kuracji" mało tego od prawie 14 miesięcy jeszcze ani razu nie wrócił...smiling smileyStaramy się wciąż przestrzegać jego zaleceń,a panią doktor zmieniliśmysmiling smiley
To faktycznie zupelna zmiana dotychczasowych przyzwyczajen, jak sadze.Ale temperatura w nocy- 18st?? Jakos trudno mi sobei to wyobrazic, szczegolnie w zimie. Wiem, ze to zdrowe dla organizmu, ale jak u Was musi byc zimno... ;> U nas na razie spokoj z chorobami, ale zaraz trzeba bedzie znow do przedszkola zaczac prowadzac, to zobaczymy jak to sie wszystko rozwinie. W razie czego mam jeszcze koncowke poprezdniego antybiotyku, wiec jestem jakas spokojniejsza jak by co. pozdrawiam

jmijeczka (offline)

04-01-2010 14:12:11

Wlkp
U mnie tez temp w nocy spada do 19... i sie rewelacyjnie spi.. w ciagu dnia jest okolo 20.. czasem jak napale w kominku to i 22..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 173, Posty: 1315.