Kosmetyki dla dzieci

Wysłane przez Joszka 

DominikaLe81 (offline)

12-11-2018 02:41:30

Warszawa
Cytuj
PatrycjaW
Ja jestem bardzo zadowolona z kremu przeciw odparzeniom i maści nagietkowej (ma właściwości przeciwzapalne). Sama używam naturalnych kosmetyków i nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko mogło używać coś innego. Bardzo cenię produkty z Naturomedu, w Warszawie w sklepie spotkałam się z niezwykle miłą obsługą. Sprzedawca ma ogromną wiedzę na temat sprzedawanych produktów, potrafił mi doradzić, kiedy nie mogłam się zdecydować. Teraz to się sprawdza.
Również polecam. Naturalne produkty są najlepsze dla zdrowia naszego szkraba dziecko na huśtawce

milenamilena (offline)

13-11-2018 15:48:49

Lublin
Dziewczyny pomocy! Znalazłam na Alsos.pl chusteczki nasączone czystą wodą WaterWipes. Czy to się sprawdza? Mają jakieś certyfikaty i w ogóle, ale zastanawiam się, czy takie z samą wodą to w ogóle przydatne będzie? Robię tam zamówienie i myślałam, żeby przy okazji sobie spróbuję tego, ale kosztują 14 zł i nie chcę w błoto wywalić. Podać link, żebyście coś więcej mogły przeczytać?

milenamilena (offline)

15-11-2018 15:19:24

Lublin
Dziewczyny? Ktoś się wypowie na temat tych chusteczek? smiling smiley Może używałyście podobnych z innej marki?

DominikaLe81 (offline)

16-11-2018 21:41:14

Warszawa
Cytuj
milenamilena
Dziewczyny? Ktoś się wypowie na temat tych chusteczek? smiling smiley Może używałyście podobnych z innej marki?

Jak dla mnie to taki niepotrzebny "bajer" smiling smiley Podeślij link, zobaczę co to za cudeńko smiling smiley

paniusiakubusia (offline)

22-11-2018 12:55:56

Łuków
Hej smiling smiley
Jak dla mnie skoro to chusteczki nasączone 99,9% wody no to tak jakbyś normalną chusteczkę zmoczyła w wodzie. Przepłacone to jest, ale na pewno wygodne, bo zawsze się narozlewa a potem taką bawełnianą nie wiadomo, czy wyrzucić, czy trzymać mokrą w woreczku. Chemii tam raczej nie ma, wyglądają na bezpieczne, ale to bajer winking smiley Jak Cię stać płacić za Twoją wygodę to spróbuj smiling smiley

milenamilena (offline)

24-11-2018 16:41:53

Lublin
No brzmi wygodnie smiling smiley W sumie to nie są jakieś duże pieniądze, o ile nie będę ich non stop używać. Ale np na wyjazd, czy wyjść z dzieckiem na spacer... Przynajmniej może nie podrażnią tej delikatnej skórki maleństwa <3

goskazy (offline)

07-12-2018 20:12:11

Kraków
Jestem mamą od 6 tygodni i przyznam, że początki były trudne. Niestety maluszek miał kilka razy odparzoną pupkę a ja wielkie wyrzuty sumienia. Koleżanka poleciła mi Sudocrem i od tamtej pory już się z nim nie rozstaje no i oczywiście problemy zniknęły. ten kosmetyk jest idealny na odparzenia jak i do codziennej profilaktyki i pielęgnacji. Dzieci koleżanki są już nastolatkami więc byłam bardzo zaskoczona, że kilkanaście lat temu również używano tego kosmetyku. Jednak warto postawić na sprawdzone metody i wypróbowane kosmetyki.
Moja mama mówi na Sudocreem - CUDOcrem i myślę, że ta nazwa idealnie pasuje!

Dudunio (offline)

16-12-2018 00:26:44

Łódź
Polecam Sudocrem care & protect - miałam możliwość przetestować ten krem czyli nie wersję kubeczkową a tubkową która świetnie u mnie do tej pory się sprawdza w codziennej pielęgnacji mojego szkraba nie tylko skórki pod pieluszką ale również miejsc między fałdkami czy szyjce. Jak się pojawiają jakieś zaczerwienienia to po zastosowaniu tego kremu bardzo szybko znikają. Poza tym krem bardzo dobrze się rozsmarowuje - łatwo dotrzeć do wszystkich zagięć na skórze smiling smiley - i szybko się wchłania nie pozostawiając białej warstwy. Podoba mi się również zastosowanie w kremie wit E oraz prowitaminy B5 które to wspomagają w ochronie, pielęgnacji i odżywieniu skóry. Sudocrem care & protect jak dla mnie jest na pięć gwiazdek smiling smiley

anita80 (offline)

20-12-2018 13:29:56

Warszawa
Kochane, ja mam straszny dylemat związany z wyborem kosmetyków dla mojego dziecka sad smiley Zalezy mi na tym, aby były jak najbardziej skuteczne i naturalne, o dobrym składzie. Słyszałam pochlebne opinie o eeny meeny. To podobno nowa polska marka. Miałyście okazję już testować te kosmetyki? Widziałam, że na ich stronie można zamówić darmowe próbki - może warto spróbować?

mamaTrojki (offline)

08-02-2019 13:40:57

ah, my na początku kupowaliśmy w aptece różnej maści emolienty i kremiki
a teraz nie ma na to czasu jedno, drugie, trzecie...- wanna i mnóstwo wody oczywiście na podłodze, tak że czasu na balsamowanie brak (bo dziecko z łazienki już uciekło...hihi)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561799, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.