Kosmetyki dla dzieci

Wysłane przez Joszka 

MamaApolonii (offline)

22-11-2016 10:20:47

Warszawa
Ja używam dla Małej serii Elodermu mamy żel, balsam i krem aktywny są przeznaczone dla dzieci od 1 dnia życia więc są bezpieczne, nie zawierają parabenów, barwników ani innych szkodliwych substancji. Zawierają kwasy Omega dzięki temu dobrze nawilżają i regenerują skórę dziecka.

MamaApolonii (offline)

23-06-2017 09:46:10

Warszawa
My przerzuciłyśmy się z drogich emolientów na serię Elodermu, nie widzę różnicy w skuteczności, a cena dużo niższa.

lolitkaa (offline)

07-12-2017 15:25:37

Mam pytanie, bo po raz pierwszy zostanę mamą chrzestną i to będzie pierwsza taka styczność z małym dzieckiem. Oczywiście pełno moich znajomych ma już dzieci, ale kończyło się na tym, że dziecko co najwyżej potrzymałam. W każdym razie tak w sumie jak mój brat, któremu za miesiąc rodzi się córka jestem zielona, a już obiecałam, że nie raz czy dwa zajmę się małą. I odnośnie przewijania co lepiej używać, chusteczek czy wacików z wodą? Kremu czy talku czy mączki?

baska_a (offline)

10-12-2017 22:54:46

Bęben
u nas sprawdziły się emolienty z dermedic linum emolient baby, dostaliśmy próbkę wychodząc ze szpitala wraz z niebieskim pudełkiem i podpasowały naszemu maluszkowi więc już nie zmienialiśmy, i tak ma delikatną skórę.

etie (offline)

12-12-2017 22:43:12

Warszawa
My używamy naturalnych kosmetyków L'Erbolario. Nie mają chemii, spieniaczy, barwników itp., a skóra zostaje miękke i nawilżona, sama również używam kosmetyków tej marki. Czy chusteczki, czy waciki nasączone wodą zależy od Ciebie. Mi położna doradzała waciki, aby nie stosować kolejnych środków na skórę dziecka, ale wygodniej i szybciej jest sięgnąć po chusteczki więc ich używam. Nie stosuję natomiast ani talku (ten zatyka pory), ani kremu - jedynie gdy jest odparzenie, nakładam cienką warstwę kremu z tlenkiem cynku.

Kornelkaa (offline)

17-12-2017 11:32:45

Warszawa
Wybierając kosmetyki dla maluszków warto zwracać uwagę na skład, ja dlatego wybieram kosmetyki naturalne, bez parabenów, chemii, olejów mineralnych czyli zbędnych zapychaczy i tak wrażliwej skóry dziecka. Stąd moich ulubionymi kosmetykami są te z Motherlove wyprodukowane z ekologicznych ziół, bezpieczne i bardzo delikatne. Ich krem ochronny pod pieluszkę na oparzenia to mój faworyt, tylko on radził sobie z odparzeniami na pupie u mojej córeczki

MamaApolonii (offline)

29-12-2017 19:28:07

Warszawa
My używamy emulsji do kąpieli Elodermu ponieważ Mała ma wrażliwą skórę i świetnie nam się sprawdza na zimowe spacery Sopelek Flosleku.

PrinceSSa (offline)

15-02-2018 12:48:42

Kraków
Ja moją Pociechę kąpałam przez pierwsze pół roku życia w Emolium ze względu na delikatną i wrażliwą skórę. Później przeszłyśmy na Bambino - wszystkie kosmetyki z tej serii, i tak do teraz. Oba kosmetyki bardzo polecam smiling smiley
Co do zmiany pieluszki to stosujemy przegotowaną ciepłą wodę + mydełko Biały Jeleń z lnem jest świetny hipoalergiczny smiling smiley jak zdarzy się mega kuuupa, to ratujemy się najpierw chusteczkami nawilż. A jak wyjdzie jakieś odparzenie to przeważnie stosujemy mąkę ziemniaczaną, a jak nie to Sudocrem smiling smiley

agatawymiata (offline)

17-04-2018 22:41:18

Warszawa
Wcześniej tylko ja, teraz już razem z moim maluchem, nawilżamy się balsamem do twarzy i ciała cetaphil md demoprotektor. Poleciła nam go moja siostra, która ma atopową skórę, To bardzo delikatny dermokosmetyk, który można stosować już od pierwszego dnia życia. Znalazł więc on zastosowanie w całej naszej rodzinie winking smiley

PatrycjaW (offline)

25-10-2018 20:39:05

Warszawa
Ja jestem bardzo zadowolona z kremu przeciw odparzeniom i maści nagietkowej (ma właściwości przeciwzapalne). Sama używam naturalnych kosmetyków i nie wyobrażam sobie żeby moje dziecko mogło używać coś innego. Bardzo cenię produkty z Naturomedu, w Warszawie w sklepie spotkałam się z niezwykle miłą obsługą. Sprzedawca ma ogromną wiedzę na temat sprzedawanych produktów, potrafił mi doradzić, kiedy nie mogłam się zdecydować. Teraz to się sprawdza.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 87, Posty: 1596.