Butelka antykolkowa Haberman od Canpol babies

Wysłane przez winegretka25 

dominia82 (offline)

03-04-2015 21:24:18

Radzymin
Co za ulga, że znalazłam takie cudo jak butelka antykolkowa Haberman od Canpol babies smiling smiley. Czytam wasze opinie i czuję to samo smiling smiley. W końcu koniec wrzasków i łez smiling smiley. Butelka naprawdę redukuje ilość połykanego powietrza poprzez odseparowanie go od smoczka dzięki filtrowi. Nie spotkałam się jeszcze z takim rozwiązaniem w żadnej firmie, a butelek antykolkowych na półkach sklepowych jest przecież pełno. Tak więc Canpol babies - wielkie dzięki smiling smiley.

zulaurszula (offline)

26-10-2015 19:07:27

Białystok
butelka Haberman jest na pewno do polecenia dla mam które mają problemy z kolkami u swoich pociech, u nas od momentu stosowania buteleczki, mała ich nie ma co nas bardzo cieszy smiling smiley smoczek non stop jest wypełniony mlekiem, ale co najwazniejsze! nic się z niego nie wylewa smiling smiley jedna z najlepszych butelek. Polecam

mamusia111 (offline)

27-11-2015 22:01:35

Książęcy Las
Ale mi się zdaje, że więcej butelek ma tak, że są całe wypełnione mlekiem, mają systemy odpowietrzania itd winking smiley Ja dla mojej małej też mam butelkę z delikatnym smoczkiem (i do tego zakrzywionym, żeby był jak pierś mamy), też jest skuteczne odpowietrzanie - moja N. nigdy nie miała kolek... I też mleko wypełnia smoczek smiling smiley Ja mam akurat innej firmy, bo Chicco Natural Feeling i jestem mega zadowolona i mam koleżanki, co też są smiling smiley) A o tej, co piszecie słyszę w ogóle pierwzy raz smiling smiley)

costa (offline)

26-04-2016 00:02:33

Jatutów
zastanawiam się nad butelką z Twistshake, miał może ktoś taką?

Koala_Koala (offline)

09-05-2016 19:28:50

Warszawa
ja mialam i mam do tej pory twistshake. a co cię interesuje? mnie ta butelka najbardziej podpasowała, bo ma sitko w srodku jako jedyna chyba i mi mleko ładnie rozprowadza bez grudek

katrina_mama (offline)

18-05-2016 00:12:44

Kraków
u nas nie bo kolki nie ustępowały... zmienialiśmy kilka razy i dopiero Twistshake okazało się odpowiednie. Ma dobry system odpowietrzania i smoczek jest cały czas wypełniony mlekiem, a do tego nie dostają się do niego grudki pokarmu, jeśli nie jest idealnie rozmieszany, bo ma fajne siteczko w środku. Polecam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546400, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.