Butelka antykolkowa Haberman od Canpol babies

Wysłane przez winegretka25 

winegretka25 (offline)

27-03-2015 12:56:53

Gdańsk
Czy miała już któraś z mam okazję skorzystania z butelki? Jak wrażenia? smiling smiley

kredkaczarna (offline)

29-03-2015 21:55:52

Wrocław
Ja miałam okazję korzystać smiling smiley u nas się sprawdzila, generalnie genialny pomysl zeby mleko caly czas bylo w smoczku tak jak u mamy w cycku smiling smiley Dla nas jak w spomnialam byl strzal w dziesiatke bo wcześniej strasznie duzo synek lykal powietrza i musialam dodatkowa poorcje mleka rozrabiac zeby spokojnie zjadl. Tylko troche ten filtr jest kłopotliwy ale poza tym ok.

nana123 (offline)

30-03-2015 08:46:05

Warszawa
Ja używałam, generalnie lubię Canpol babies i ta ich buteka Haberman mnie nie zawiodła grinning smiley pomysł świetny, bo na rynku jest masę tych antykolkowych butlek - i tak na prawdę wszystkie opierają się na tym samym (smoczek i odpowietrzacz) a ta jest zupełnie inna. Fakt, wymaga wprawy w składaniu jej i obsłudze ale spokojnie da się opanawać, dla efektu nie połykania powietrza przez dziecko warto na początku się przemęczyć i składać z instrukcją grinning smiley ja i moja córcia jesteśmy generalnie na tak! a miny postronnych jak postawiłam ją na stole aby poprawić dziecko a mleko nie "uciekło" bezcenne grinning smiley córcia była dużo spokojniej piła i nie miała problemów z gazami i bekaniem! P-O-L-E-C-A-M

daria891001 (offline)

30-03-2015 10:27:33

koszalin
Witam
Jako mama „kolkowego” niemowlaka skusiłam się na butelkę antykolkową firmy Canpol Babies haberman i chcę podzielić się opinią, być może pomogę innym mamą podjąć decyzję. Najważniejszą zaletą butelki jest to, że spełnia swoje zadanie najlepiej jak to możliwe. Dzięki smoczkowi który tworzy osobną komorę, powietrze jest odseparowane. Smoczek jest cały czas napełniony płynem, ale nie ma możliwości wyciekać ponieważ leci tylko kiedy dziecko ssie- zmniejsza ryzyko zadławienia. Butelka posiada dodatkową część w postaci filtra który oddziela pianę. Chcąc sprawdzić temperaturę, lub ilość wypitego płyny wystarczy nacisnąć widoczny na smoczku przycisk.
W dodatku fajnie się prezentuję, posiada wyraźną miarkę i szeroki otwór.
Ja polecam serdecznie, dzięki tej butli pożegnaliśmy kolki na zawsze winking smiley
Mama Hani

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MamaMisia83 (offline)

30-03-2015 10:28:31

Lubelskie smakuj życie
My tez używamy tej nowej butelki Haberman od Canpol babies.
Mały pokochał ją od początku...ja również bo dzięki niej minęły bóle brzuszka. Zdecydowanie nie rozleniwia małego ssaka. Sprawnie reguluje się prędkość przepływu mleka.
Można nią karmić pod różnym kątem! Jak dla nas rewelacja smiling smiley

Tilia2 (offline)

30-03-2015 10:45:12

Wysoka
My też przetestowaliśmy tą butelkę Haberman z Canpol-a :-) U nas również się sprawdza. Jestem nią wręcz zachwycona. Maluch ssie pięknie z niej mleko, z innych nie bardzo mu szło. Patent smoczka ciągle wypełnionego mlekiem jest super,nie ma powietrza, więc dziecko go nie łyka. Dla nas to ważne, bo u nas od dłuższego czasu katar :-( no i tego powietrza często się nałykał. Musiałam trochę potrenować na początku jak odwracać butelkę- w zależności jak się ją obraca mleko wypływa wolniej lub szybciej. Małym minusem jest to, że trzeba się przyłożyć do umycia tej butelki, bo ma trochę różnych dziurek i zakamarków. Wypróbowałam że najlepiej idzie taką małą szczoteczką do butelek.
Najważniejsze dla mnie jest jednak, że w razie potrzeby np. gdy mnie nie ma -syn wypija mleko z butelki, a nadal pięknie ssie pierś :-)

ilona882 (offline)

30-03-2015 11:16:44

Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami nowej butelki Canpol babies- butelka Haberman. Wprowadzenie na rynek tej butelki to naprawdę przełomem w karmieniu naszych pociech. Dla mnie butelka Habermana to ulga dla malutkiego brzuszka, który cierpi z powodu kolek. Długo eksperymentowaliśmy z różnymi butelkami, aż do momentu otrzymania butelki Haberman. Dla naszego synka stała się ona jedyną, ulubioną butelką i na pewno będziemy jej długo używać. System antykolkowy działa w 100 %. Mleczko, które dostanie się do smoczka nie przeleje się powrotem do komory butelki, dzięki czemu dziecko nie łyka powietrza. Karmienie z zamkniętego smoczka stanowi rewelacyjną pomoc w walce z kolkami. Butelka dodatkowo nie zaburza ssania piersi co umożliwia karmienie mieszane. Butelka nadaje się zarówno do mleczka jak i innych rzadkich napojów typu woda sok. Miękki smoczek nie zatyka się, a także nie drażni opuchniętych dziąsełek w czasie ząbkowania.

dariadaria (offline)

30-03-2015 11:51:08

Berskie
Używałam nową butelke Haberman od Canpol babies i jestem zachwycona. spełnia swoje najważniejsze zadanie, nie przepuszcza powietrza podczas spożycia pokarmu co za tym idzie kolki dziecka są mniejsze. smiling smiley powiem Wam, że miałam z Lovi butelkę antykolkową i nie sprawdziła się tak jak Heberman. a przecież o to chodzi żeby nasze dzieciaczki nie cierpiały. Jak dla mnie ta butelka ma same zalety Smoczek jest pełen niezależnie od kąta nachylenia. Bardzo dobrze widoczna skala ml., zarówno w dzień jak i w nocy.a wiadomo jak to w nocy, człowiek patrzy na jedno oko grinning smiley Bardzo dobrze trzyma się w dłoni, nie jest ciężka. Praktyczna w myciu i oczyszczaniu.. Rewelacja smiling smiley

gonia2323 (offline)

30-03-2015 13:32:37

Stawiska
ja właśnie używam tej butelki Haberman od Canpol babies i jestem bardzo zadowolona. Do tej pory nie natrafiłąm na butelkę, która spełni moje oczekiwania. Jestem zachwycona jej działaniem. Mój synek w końcu po wypiciu mleka śpi spokojnie i nie męcza go kolki i ciągłe czkawki spowodowane łykaniem powietrza. Ta butelka jest idelana nie przepuszcza powietrza, mleczko leci bez względu na kąt nachylenia. doskonale trzyma się w ręce. Pollecam bardzo

Milkusia (offline)

30-03-2015 13:40:32

Szczecin
I my też mamy butelkę Haberman od Canpol Babies smiling smiley
Butelka jest naprawdę super. Większość butelek na rynku jest niby antykolkowych, ale tak naprawdę niczym nie różnią się od zwykłych butelek, antykolkowe są tylko z nazwy. A w tym przypadku mamy naprawdę przełom. Pomysł mechanizmu, który jest w środku i sprawia, że smoczek zawsze jest pełny (przez to nie ma szans na połknięcie powietrza) jest po prostu idealny. Sprawdzi się u każdego "kolkowego" dziecka i zresztą nie tylko. Dochodzi nam co prawda do mycia jedna część składowa butelki, ale nie sprawia to żadnych trudności.
Dodam jeszcze, że smoczek nigdy się nam nie zassał, dziecko pije pięknie i płynnie. W ogóle nie łyka powietrza, więc bóle brzuszka się nam zredukowały!
Dodam, że moja córa jest z tych dzieci baaaaardzo wybrednych, a butelkę pokochała natychmiast. Teraz innych nie chce tongue sticking out smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243990, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 120, Posty: 2309.