Zachcianki w ciąży

Wysłane przez jmijeczka 

jmijeczka (offline)

05-06-2009 15:55:49

Wlkp
Heheh tongue sticking out smiley Ja tak jablka jadlam jak karmilam.. tongue sticking out smiley Masakra.. mialam chcice na jablka.. grinning smiley

ptysiowa_mama (offline)

18-06-2009 11:51:51

Warszawa
Ja w czasie ciąży miałam non stop ochote na pomarancze, a najlepiej na swiezo wyciskany sok pomaranczowy.


jmijeczka (offline)

07-07-2009 14:06:32

Wlkp
ptysiowa oo tak.. pomarancze tez mialam na nie jazde jakos pod koniec ciazy.. kiedy to pomaranczy w sklepach brak grinning smiley

joaskad (offline)

12-07-2009 23:02:08

Kętrzyn
Ja zachcianek nie miałam, ale mój mąż tak. Kiedyś jeździliśmy po wszystkich sklepach, bo on miał ochotę na gruszki w syropie. Potrafił zjeść śledzie i zagryźć czekoladą. Teraz przy drugiej ciąży już mnie ostrzega, żebym się przygotowała, bo może być podobnie grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

13-07-2009 10:19:44

Wlkp
Hehe a to dobre.. grinning smiley smiling smiley

gbdarecka (offline)

24-07-2009 18:39:08

Podczas pierwszej ciąży całe wieczory spędzałam nad szklankami mleczka w proszku z cukrem. Zjadłam z pewnością więcej niż 10 opakowań.

A jeść słone po słodkim od dziecka lubięsmiling smiley

Czarek (offline)

21-09-2009 15:36:04

warszawa
moja zonka jak przed ciaza nie jadla slodyczy tak teraz po 3 batoniki na raz... a jak nie zagryzie slodkiego tlustym to zyc nie moze... smiling smiley pozdrowionka dla was

MAGDULINKA (offline)

29-09-2009 19:35:47

Bydgoszcz
ja jestem na poczatku ale nie mam jak narazie zachcianek.... może tylko jedno SPAĆ ide spac o 19 a wstaje o 15, nawet nie spać tylko leżeć w łóżku... chyba ze pracuje to ide spac o 22 a wstaje o 7sad smiley i jestem nieprzytomna:/
przed ciążą wystarczylo mi 5 do 7 godzin snu.

Czy wy też byłyście takie zmeczone??


Ból

kklusia83 (offline)

01-10-2009 08:21:23

Radom
Ja na początku ciąży jadłam śledzie, ogórki kiszone a teraz tonami słodycze ciasteczka, batoniki, cukiereczki, czekolada hmmm pychagrinning smiley no i oczywiście jabłka i banany mogła bym cały czas jeść a do tego od początku ciąży przytyłam tylko 3kgwinking smiley

Magdulinka - Ja też tak miałam chodziłam spać o 19 budziłam się o 9 zjadłam coś ogarnęłam mieszkanie i dalej do łóżka leżakować, drzemki w ciągu dnia też bywały po 2-3 godziny bo inaczej chodziłam drętwawinking smiley teraz mi trochę przeszło bo za dnia nie mam drzemekgrinning smiley ale nadal śpię po 12 godzin i cały dzień mogłabym przeleżeć w łóżkuwinking smiley Oczywiście każdy przechodzi ciążę w inny sposób więc na pewno i u Ciebie się to zmieni...
Pozdrawiam

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasia85 (offline)

04-10-2009 21:17:22

W pierwszej ciąży jadłam dużo lodów i dużo słodyczy i dlatego przytyłam 27kg teraz jestem drugi raz w ciąży w 3 miesiącu i uwielbiam ogórki kiszone i frytki. Co drugi dzień smażę sobie sama w domu bo uważam, że to troszkę zdrowsze niż w jakimś niepewnym barze. Na razie przytyłam 2 kg. A z owoców to jabłka, śliwki. I orzechy włoski ale staram się ograniczać.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.