Zachcianki w ciąży

Wysłane przez jmijeczka 

Fotelik24 (offline)

28-02-2011 07:27:37

Przez cały okres ciąży jadłam arbuza. To jedyne na co miałam ogromną ochotę. Sama się dziwiłam że to nie były ogórki kiszone z czekoladąsmiling smiley

bialamasajka (offline)

02-03-2011 13:32:43

Sosnowiec
U mnie z zachciankami jest ciekawie bo mój mężuś nawet nie chce ze mną chodzić do sklepu winking smiley Na przykład ostatnio zobaczyłam na półce grejpfruty.. ah powąchałam i już był w koszyku. Miałam na niego ochotę przez całą drogę do domku, a w domku zachcianka odeszła. Owoc leży już tydzień i nic.. sad smiley

No i jeszcze jedno mam tak zwany jadł wstręt.. tzn. jem a po 10 min lu 2 min już mam dość i wszystko mi rośnie w buzi smiling smiley i a fee .. koniec jedzenia.


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



leonka (offline)

02-03-2011 17:14:40

Żywiec
Witam dziewczyny.Ja u rodziłam 4 listopada.przez cała ciążę miałam niesamowitą ochotę na słodkości.Pod koniec to w nocy ok 1 obowiązkowo musiał być pączek;-)))No i jak pisała jedna z forumowiczek miałam zajawkę na colę.Moglam ją zjeść nawet z butelką.No i też piłam pokryjomu żeby mąż nie krzyczał;-)))Nieznosiłam natomiast kawy parzonej a mycie zębów to była masakara bo sam zapach pasty do zębów powodował u mnie torsje.

esflores (offline)

03-03-2011 11:43:53

Kraków
u mnie na ostatnim etapie kroluja owoce, najchetniej jablka, mniammm.
leonka ja tez mialam torsje przy myciu zebow przedtem, ale nie od zapachu pasty tylko od uczucia jak dotknelam szczoteczka podniebienia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

Agatka20 (offline)

07-03-2011 14:39:59

Poznań
Moja siostra od samego początku zajadała pomidory, choć wcześniej ich nie lubiła. Takie dziwne bo wcześniej nie słyszałam o zachciankach na pomidory a ona tak miałasmiling smiley

efelinkaaa (offline)

10-03-2011 16:11:28

snickersy.. w każdej ilości.. nie wiem dlaczego tak mi posmakowały grinning smiley

8maj77 (offline)

18-03-2011 10:42:04

hajnówka
ja w czasie ciazy nie mialam specyjalnych zachcianek,wogole moje przyzwyczajenia sie nie zmienily.{Po ciazy i owszem polubilam slodycze,ktore wczesniej jadlam sporadycznie. Chyba to zalezy od organizmu.w ciazy przytylam tylko8kg,a corka urodzila sie z waga 4470

psycholozka (offline)

21-03-2011 00:51:46

Royston
Ja z kolei przed ciążą bardzo zajadałam się mizerią z ogórków zielonych, a podczas ciązy tego niecierpiałam, wręcz nie mogłam na ogórki patrzeć. Kiedy zaczęłam podejrzewać serio, że w moim brzuszku zamieszkała dzidzia, posłałam męża po miśki żelki, ale nie pamiętam abym zajadała się czymś szczególnie podczas samej ciaży....Dzisiaj szukałam desperacko jakiegoś odpowiedniego smaku, aż nie mogłam się powstrzymać, nie wiem ile mój żołądek przyjął dzisiaj jedzenia, tak różnego, i znowu skończyłam na żelkach...czyżby....:wozek:


Serdeczności
Alicja

bialamasajka (offline)

23-03-2011 11:15:17

Sosnowiec
Ja teraz mogłabym jeść i jeść mizerię. Chociaż teraz to mam delikatny jadło wstręt. Nic nie wygląda smacznie, a wręcz nieapetycznie


FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

[link widoczny po zalogowaniu]



Kindzia (offline)

25-03-2011 14:53:58

Ja na samym początku i do teraz wstręt do kapusty pod każdą postacią. Natomiast bez sera żółtego nie mogę żyć. Ostatnio non stop jem chleb typu wasa ,na to plaster sera (najlepiej rolady ustrzyckiej,ale innym tez nie pogardzę)a na to...powidła śliwkoweradość. Mmmm,smakuje genialniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.