Objawy ciąży

Wysłane przez jmijeczka 

kofeina260686 (offline)

20-06-2013 20:19:21

Syców
mam nadzieje ze lada chwila sie rozwiaze co i jak. chyba ze okres sam przyjdzie a bole mina... oby...

kofeina260686 (offline)

23-06-2013 10:36:37

Syców
no i teraz jeszcze doszla mi silna biegunka. nie jest caly czas ale jak ze mnie poleci to na calego. Jeszcze nie wymiotowalam ale strasznie a to strasznie caly dzien mnie muli. ciagnie jak nie wiem.... a okresu nadal brak... Masakrasad smiley

kofeina260686 (offline)

24-06-2013 22:36:07

Syców
nie bo myslalam ze dostalam okres... ale to bylo doslownie jak delikatne uklucie z palca. Ale dzwonilam do ginekologa i powiedzial mi ze to normalne przy tej spirali i mam odczekac. nie chcial mnie przyjac. ale bylam u innego domowego lekarza i stwierdzil mi cos innego. ze ma chora watrobe. wirusowe zapalenie watroby, jutro z rana ide na badanie krwi jakiego typu to jest. zapytam sie przy okazji czy moze mi zrobic badanie na obecnosc ciazy. zobaczymy....

kofeina260686 (offline)

27-06-2013 09:54:57

Syców
Bylam u ginekologa. kazala mi odczekac do przyszlego tygodnia (bo moze okres przyjdzie) a jak nie to zrobimy USG
Porabane to wszystko

CarAllowa (offline)

05-08-2013 16:40:55

Warszawa
U mnie objawy ciazy sa typowe i nie da sie ich pomylic z napieciem przedmiesiaczkowym. ja o tym ze jestem w ciazy wiedziałam po swoim zachowaniiu i zmianach w organizmie. na potege wypadaja mi wlosy ( to samo miałam w pierwszej ciazy w tym okresie), jestem zmeczona i senna, jest mi 24 na dobe niedobrze i siusiam co chwilę. Piersi nie mam obolałych ani wrazliwych. no i oczywiscie bola jajkniki jakbym miała zaraz okres dostac...

ale kazda ciaza jest inna, chociaz ja sie czuej dokladnie tak samo jak w poprzedniej- albo i gorzej;/










[link widoczny po zalogowaniu]

dorota2010 (offline)

06-03-2015 13:12:04

J-w
Moje pierwsze objawy to odrzucenie kompletne od kawy, która tak bardzo lubię, brak miesiączki i ciągnięcie pod pachami, to było takie dziwne uczucie i wiedziałam, że to właśnie ciąża smiling smiley

ewa1989m (offline)

17-03-2015 18:38:51

Biczyce Górne
Moje pierwsze dolegliwosci wygladaly jak przed miesiaczka, czyli bole piersi,bole podbrzusza, wymiotowalam tylko 2raxmzy po ok 2 tyg zrobienia testu z wynikiem pozytywnym:-). Puzniej czesty bol glowyb sennosc to najbardziej :-) taj pi za tym ciaza byla bez zadnych innych meczacych dolegliwosciach

mamaMiB (offline)

03-10-2015 14:12:39

Zielona Góra
U mnie ból piersi na około 5 dni przed spodziewaną miesiączką no i potem brak misiączki

kakasia20 (offline)

05-10-2015 14:22:28

rybnik
A powiedzcie mi .
Bo tak juz pisze wszedziej i nie wiem juz nic ...

okres mialam 18.09.2015trwal 7dni jak zawsze cykle mam co30/31dni .
1.10.2015kochalam soe z przyszlym mezem bylo to 14dzien cyklu.i raczej plodny...
problem w tym ze nie wiemy czy na 100% cos bylo do mnie zrobione czy tez wyszedl na czas. Ale od tamtego fnia gdy chcielismy sie piescic mialam tak pozamykane wszystko w pochwie twarde ... dyskonfort .
malo tego od dzis czyli 5.10.2015 mam wszystko pozamykane w pochwie i taki sluz bialawy gesty .. i jedna piers mnie pobolewa lekko .kolejna miesiaczka 17.10.2015wiec jest czas ale czy moge byc w ciazy???kiedy wykonac mam test

prosze was o odp bo juz sama nie wiem.
mam.juz 2dzieci w wieku 5,3lat ale z synem testy wychodzily po msc a corka po 1,5msc pokazal dwie kreski

magdag0403 (offline)

12-07-2022 00:06:43

Stpice
Cytuj
elizabeth78
U mnie podobnie, jak u izki zero nudności, zero wymiotów - samopoczucie idelane przez całą ciążę.
Tylko ta senność. Mogłam spać spać spać. Raz podczas oczekiwania na obiad zasnęłam jak mąż smażył kotlety - tak przy stole winking smiley
No i niestety zaparcia, to był koszmar praktycznie całej ciąży. Jeden lekarz w szpitalu polecił mi dopiero syrop (Laktuloza) i czopki glicerynowe - dzięki temu jakos przetrwałam.

Wiecie co do ciąży i jej objawów, to symptomów jest kilka, ale wiadomo, że każdy inaczej to przechodzi i inaczej też wiele rzeczy odczuwa.
jmijeczka podała całą furę ważnych, ciekawych i na pewno bardzo istotnych informacji, ale niektórzy spotkają się z wszystkimi objawami, a inni z wybiórczymi. Na tym polega cały bajer, że po prostu jesteśmy inni smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547500, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 387.