Fotelik samochodowy

Wysłane przez katarzynabracka 

kalinka90 (offline)

23-06-2014 13:45:23

Warszawa
a ja kupiłam model graco evo 3w1 i mam i spacerowke i gondole i fotelik. sam wozek sklada sie jedna reka. zanim dokonalismy zakupu, baaardzo duzo czytalismy na temat wozkow. fotelik maardzo wysokie oceny w testach zderzeniowych. dodatkowo oczywiscie wygodna raczka pozwala na trzymanie fotelika jako nosidło

kalinka90 (offline)

27-06-2014 22:33:11

Warszawa
Cytuj
Kurczaki
a ostatnio bracki kupił sobie fotelik graco nautilus 9-36 smiling smiley też świetna opcja fotelik genialnie ma rozwiązane rośnięcie wraz z dzieckiem ma bardzo łatwą regulację i montaż smiling smiley podobał mi się też patent z podstawka na kubeczek smiling smiley pomysłowo smiling smiley

a ty masz ten graco nautilus? mozesz cos wiecej powiedziec? bo zastanawiam sie tez nad jane montcarlo r1, ale jest drozszy z tego co sie orientuje.

Koala_Koala (offline)

22-08-2014 18:45:19

Warszawa
To prawda, że maxi cosi są bardzo porządne, zresztą widać to po wynikach w testach, jednak zaleca się kupno fotelika nowego, ma się pewność, że nie brał udziału w wypadku, bo nawet po małej kolizji, jak po foteliku nic nie widać, to nie wiadomo, czy w jego środku coś się nie uszkodziło

bubu23 (offline)

22-08-2014 23:13:55

Białystok
Cytuj
Koala_Koala
To prawda, że maxi cosi są bardzo porządne, zresztą widać to po wynikach w testach, jednak zaleca się kupno fotelika nowego, ma się pewność, że nie brał udziału w wypadku, bo nawet po małej kolizji, jak po foteliku nic nie widać, to nie wiadomo, czy w jego środku coś się nie uszkodziło
racja,powypadkowych fotelikow nie ma co kupowac, ale jak sie ma dobry firmowy fotelik kupic ze sprawdzonego zrodla, to czemu nie? ja swojego pebbla bede mogla na pewno sprzedac bo wyglada jak nowy mimo ze dosc czesto go uzywamy, chodzi o to ze dobry fotelik sie dobrze trzyma,

Koala_Koala (offline)

23-08-2014 18:02:18

Warszawa
jasne, jak ze sprawdzonego źródła to oczywiście typu siostra czy brat, ja swój pebble tez mam zamiar sprzedac, ale mam juz kupca, bo wlasnie moja sistra jest w ciąży smiling smileysmiling smiley

cristal (offline)

16-09-2014 11:55:58

wybor maxi cosi i ich pebbla jest swietny, ale faktycznie niewiadomo jaki jest stan fotelika, kazdy powie ze bardzo dobry. chociaz chyba ludzie bez sumienia zapewnialiby o swietnym stanie fotelika dla malego dzieciaczka, wiedzac ze fotelik ma jakies uszkodzenia...

Koala_Koala (offline)

17-09-2014 18:52:11

Warszawa
lepiej nie ufac bezgranicznie, ja pebble kupilam nowy, od początku wiedzialam, ze wozek i fotelik chce nowe

bubu23 (offline)

26-09-2014 23:02:36

Białystok
Cytuj
Koala_Koala
lepiej nie ufac bezgranicznie, ja pebble kupilam nowy, od początku wiedzialam, ze wozek i fotelik chce nowe
ja tez nowy kupilam ,mimo ze mialam po starszym synku, jakis zwykly, ale akurat mielismy lepsza sytuacje finansowa wiec czemu w bezpieczenstwo dziecka nie zainwestowac smiling smiley odrazu kupilismyz baza, bo dosc duzo autem jezdzimy a przypinanie na pasy jest troche uciazliwe,

Koala_Koala (offline)

27-09-2014 18:03:52

Warszawa
a którą masz baze maxi cosi? ja pod pebble ma tą easybase

Koala_Koala (offline)

28-10-2014 20:47:33

Warszawa
po prostu robią dobre foteliki, co można zweryfikować wynikami w testach fotelików maxi cosi
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 53194.