Reakcja kobiety na moje zachowanie w stosunku do dziecka

Wysłane przez celina731 

celina731 (offline)

27-09-2013 11:48:15

Skarżyce
Dziś byłam z moją roczną córeczką w sklepie. Za mną stały 2 osoby 2 przedemną. Mała zaczęła się denerwować, postawiłam ją na taśmie przy kasie (w niektórych sklepach ekspediętki wręcz są zachwycone jak mała się cieszy z krótkiej przejażdzki, ale nie tu) obsługa poprosiła bym ją zdjęła. Ok. No i przyszła nasza kolej Pani kasuje a moja Mała bawi się portwelem (bardzo ją fascynuje) no i daję jej kartę i mówię: Daj Pani zapłacimy za zakupki, nodaj kochanie! Ekspedientka bierze kasuje i dowidzenia. Wyszłyśmy i zatrzymałyśmy się przy kolejnej witrynie sklepowej. Nagle słyszę wychodzącą ze sklepu kobietę (tą która stała zamną w kolejce) która mówi przez telefon: no i wyobrażsobie mało tego ona mówi do tego dziecka daj Pani kartę, daj Pani kartę; no daj spokój szok! Kobieta mnie zauważyła ale zniknęła w tłumie a ja zostałam z bólem w seduchu i smutkiem co takiego zrobiłam źle że tak ją to zbulwersowało. Proszę o jakiś komentarz do tego bo zaczynam się bać wychodzić z domu z dzieckiem żeby ktoś nie myślał, że jestem złą Matką...

Batka_2011 (offline)

28-09-2013 22:03:48

Wrocław
Co do taśmy, to z doświadczenia już wiem, że podejścia są różne (nie a pro po taśmy, ale a pro po "charakterów" ludzi). Jak mojej małej upadnie bułka na chodnik, to po sekundzie podnoszę i daję. Inna mama, by za nic w świecie nie dała. Podobnie choćby z jedzeniem z jednej łyżki przez mamę i dziecko. Ja nie jadam z jednej łyżki a inna mama nie widzi w tym nic złego. Więc a pro po taśmy, to tam ludzie kładą swoje jedzenie i mogą co poniektórzy mieć pewne obawy, że butami ją na tej taśmie stawiasz. Chyba, że posadziłaś. Ja tam nic w tym złego nie widzę, ale jak pisałam wyżej, postawy bywają różne i różne punkty wrażliwości.

A co do karty, to nie mam pojęcia o co kaman. smiling smiley Ja daję swojej córeczce pieniądze, żeby zapłaciła przy kasie a i razem z nią wyciągam kasę z bankomatu, żeby mogła sobie guziczki powciskać.

Może po prostu dla tej Pani co za Tobą stała, za dużo tego wszystkiego było naraz i uznała, żeś rozpuszczona ze swym dzieckiem smiling smiley Głowa do góry i więcej wiary w siebie! Jeszcze nie raz będziesz w takich sytuacjach i to o wiele gorszych smiling smiley Nie daj się !


[link widoczny po zalogowaniu]

celina731 (offline)

29-09-2013 12:17:49

Skarżyce
dzięki za miłe słowo. Masz rację, że każdy ma inne podejście do życia i wychowania dziecka. Podobnie jak z tą taśmą masz racje może to tą kobietę uraziło ze z butkami tam stanęła... Rozmawiałam z kilkoma osobami na ten temat i też nikt z tych osób nie rozumie o co chodziło z kartą. Pozdrawiam

bettyyy (offline)

01-10-2013 12:04:13

Pewnie ta kobieta miała też zły dzień i nie była zachwycona właśnie tą sytuacją Musiała się pożalić i wygadać komuś ...

marta_jadczak (offline)

02-10-2013 00:21:41

Warszawa
Z tego co opisałaś, można wywnioskować,że trafiłaś na zły dzień ekspedientki i Pani, która stała za Tobą w kolejce...Ja mam już starsze dzieci (5 i 8) i powiem Ci,że kiedyś też pewnie przejęłabym się taką sytuacją, ale teraz wiem ,że ile ludzi tyle opinii...Dlatego nie przejmuj się, nie zrobiłaś nic złego czy bulwersującego i pamiętaj, że Ty najlepiej wiesz jak się obchodzić z własnym dzieckiem. Moje dzieci też płacą przy kasie, bo bardzo lubią bawić się w dorosłychsmiling smiley Pozdrawiam.

AnimaVilis (offline)

22-10-2013 13:01:35

Gliwice
Jeszcze nie raz ktoś Cię skrytykuje...
Mniej w nosie ludzi-nic źle nie zrobiłaś.. smiling smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ameliarosz (offline)

29-10-2013 20:21:56

Warszawa
A moim zdaniem nie powinnaś sie przejmowac kimkolwiek to Twoje dziecko i Ty i tylko Ty odpowiadasz za wychowanie i wdrażanie w świat Swojej Pociechy smiling smiley nie przejmuj sie ludzie sa zawistni podejrzewam ze ta Pani była bardzo nieszczesliwą i zakompleksioną osobą która nie ma własnego życia ... moim zdaniem nie zrobiłas absolutnie nic złego... to ze dziecko dało Pani w kasie karte to tylko plus dla Ciebie ze dajesz poznawać małej świat a nie zabraniasz wszytskiego jak wiekszosc rodziców ... trzymaj tak dalej! smiling smiley pozdrawiam ;*
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547500, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.