Kłopoty ze snem .

Wysłane przez Ejmamuska 

Ejmamuska (offline)

21-11-2011 13:20:31

Sosnowiec
Witam nazywam się Kasia i jestem młodą mamą
Dołączyłam do was ponieważ potrzebuje kilku rad.
Mam trzy i pół miesięcznego synka Filipka , jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem niestety z małym problemem. Nie chce spać w dzień. Noc przesypia bez większych problemów budzi się raz albo nawet w ogóle lecz w dzień przechodzimy katorgi z mężem . Filipek nie chce spać , każde usypianie wiąże się z rozdzierającym krzykiem i płaczem . Bujanie , noszenie , " hurdanie " w wózku , na kanapie w łożeczku w domu , na dworze , każda próba snu kończy się tak samo . Jeśli już śpi to są to na ogół 3 , 4 drzemki po 20 maksymalnie 40 minut . Czy powinnam się martwić ? czy powinnam iśc do lekarza ? Dodam tylko że mały rozwija się bez zastrzerzeń pięknie przybiera na wadze , grucha, nawet śmieje się w głos . Co robić ? czy któraś z was miała podobne problemy . Proszwe o rade .

wiola79 (offline)

24-11-2011 11:53:36

Knurów
:sleeping_baby_55:Witaj Kasia
Mój synek ma 9miesiecy i dopiero od nie dawna moze jakis 1,5miesiaca spi w dzien dlużej niz 30min.Jak mial 3-4miesiacy spal 30-40min 4 razy dziennie,czasem usypianie trwalo dlużej niż drzemka ale tez ok 4miesiaca zaczal ząbkowac i noce byly masakryczne.Mysle ze jak maluszek ladnie spi w nocy to widocznie tyle snu mu wystarcza , każde dziecko jest inne zresztą to jak dorosli jedni spiochy a innym wystarczy 5godzin w nocy i wyspani.Najważniejsze ze w nocy ladnie spi.Mó ja maly teraz spi 2razy w ciągu dnia po ok.1.5godziny ale to tak jak mówie od ok.1.5miesiaca sie zmienilo.

Ejmamuska (offline)

25-11-2011 11:03:40

Sosnowiec
Dziękuje bardzo za odpowiedz . Oj dzieci sa zmienne , teraz zmieniło mu sie i przesypia do 5 godzin dziennie lecz w nocy budzi sie co 2 , 3 godziny ale juz sie nie przejmuje .:sleeping_baby_55:

wiola79 (offline)

28-11-2011 14:07:01

Knurów
O tak dzieci sa zmienne.Pewnie za chwile zacznie sie ząbkowanie,potem jakies sny stresy z dnia itd., cieszmy sie ze je mamy ze sa zdrowe .

lilaweneda (offline)

29-11-2011 19:01:48

Wrocław
Mój syn w dzień sypiał krótko. Jedno spanie ok 30-40 minut. Ale przesypiał całe noce. pocieszające jest to, że po południu sypia do dziś i to czasem nawet 2 godziny. smiling smiley

renia123mala (offline)

19-01-2012 19:44:55

Turek
Ejmamuśka: ja myślę że Twój skarbik taki ma temperament do spania, jedne dzieci śpią więcej jak moja córcia trzy razy dziennie po trzy godziny plus całą noc, synek za to śpi a raczej drzemie cztery razy na dobę po ół lub godzinkę lub nie raz wcale lecz potem kończy się cała akcja płaczem z przemęczenia. Myślę że nie powinnaś panikować, po prostu masz aktywne dziecko i tyle. Pozdrawiam


www.suwaczki.com/][/url]
www.suwaczki.com/][/url]
Gabriel naszsmiling smiley

Mam roczek
Mam dwa latka

agasia24 (offline)

08-04-2012 16:58:05

włocławek
oj moja córcia też ma problem nie ze snem tylko ze zasypianiem bo jak już zaśnie to można walić a jej nic nie obudzi tylko te nieszczęsne zasypianie. Moja Ula ma 5 tygodni i jest bardzo towarzyskim dzieckiem :harm_wit_mom:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 157, Posty: 2047.