Roczek, pierwsze urodziny dziecka

Wysłane przez katarzynabracka 

MAMA (offline)

08-10-2014 12:23:00

Warszawa
Kończymy gorący temat związany z pierwszymi urodzinami. Menu na roczek... Hm, dość trudno byłoby je skomponować czytając niektóre wpisy, ale mamy swoje typy do nagród!

Cecylka Knedelek, czyli Książka kucharska dla dzieci Joanny Krzyżanek powędruje do StaraczkaKLA, a allen300 i halina2159 otrzymają inne książki Wydawnictwa Jedność o gotowaniu z dziećmi i dla dzieci.

Laureatki poprosimy o przysłanie danych do wysyłki nagród na info@ebobas.pl (tytuł maila GORĄCY TEMAT NAGRODA).

Dziękujemy wszystkim za udział w dyskusji!


alen300 (offline)

08-10-2014 13:05:56

Zabierzów Bocheński
gratulujemy wszystkimsmiling smiley, adres wysłany

staraczkaKLA (offline)

11-10-2014 17:32:10

OOoO jak Miło!!

Gratuluje pozostałymsmiling smiley
i dziekuje za takie wyróżnieniesmiling smiley

halina2159 (offline)

28-10-2014 12:36:15

Skoczów
gratulacje i dziekujemy za wyróznienie smiling smiley nagroda dzis dotarła do nas jest super na pewno wypróbujemy przepisy i dziekujemy jeszcze raz smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

kasztanka2 (offline)

15-11-2014 18:31:04

Bartłomiejowice
Ada właśnie się zbliża do roczku. u nas będzie huczna impreza na 20 osób, kolacja, tort i wybór przyszłego zawodu dziecka smiling smiley

GabaBaba26 (offline)

26-01-2015 20:20:11

Udanin
Córeczce urządziliśmy roczek w domu była cała nasza rodzinka, troszku było ciasno ale jak przyjemnie i wesoło winking smiley Ustroiłam duży pokój balonami i kolorowymi afiszami. Każdy z gości czy mały czy duży miał założoną czapeczkę na głowie i otrzymał trąbkę smiling smiley Córeczka była szczęśliwa smiling smiley Brat nagrywał to ważne wydarzenie.
W wakacje urządzimy pierwsze urodzinki synkowi lecz tym razem wymyśliłam by zrobić imprezkę na świeżym powietrzu- grill plus atrakcje dla dzieci powinno wszystkich zachwycić winking smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

mikaa997 (offline)

03-02-2015 11:03:11

Wrocław
U nas imprezka roczkowa za dwa miesiące. Planujemy rodzinne spotkanie w domu. Chcę by przede wszystkim synek dobrze się czuł i był zadowolony.

ewa1989m (offline)

23-03-2015 21:01:04

Biczyce Górne
Chyba kazda mam chce swojemu dziecku zrobic,niestety nie kazdego na to stac, u nas byl riczek ale nir zapraszalismy wszystkich bo ja mam 5rodzenstwa kazd ma osobr towarzyszaca, moj chlopak ma 7rodzenstwa i kazdy tez.ma osobe towarzyszaca i min jedno dziecko a w.bloku ciezko bylo by sie pomiescic ale wazne ze.baloniki byly,czapeczka dla solenizanta i oczywiescie torcik z kubusiem puchatkiem:-)

mamusinka (offline)

30-01-2018 20:29:54

Warszawa
Ja akurat zamawiałam tort winking smiley Niestety nie miałam za bardzo czasu by piec winking smiley Robiłam inne rzeczy takie sałatki czy ciepłą kolacje , natomiast ciasto uz odpuściłam Zwyczajnie bym po prostu nie dała rady.a ciasto zamówiłam w cukierni Sweet Home w Warszawie winking smiley wspaniale ciasta , zwłaszcza serniki winking smiley a takze makowce winking smiley

kremowa (offline)

10-03-2019 12:54:37

Kraków
To specjalny dzień, u nas było całkiem sporo rodzinki. Niestety, a raczej stety jestem teraz sama w drugiej ciąży, więc postanowiliśmy z mężem, że nnie będziemy męczyć się w kuchni, a wybierzemy profesjonalny catering - padło na firmę ARTS Catering i bardzo nas zadowolili ci państwo smiling smiley Smakowicie było i tanio! grinning smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 104, Posty: 19529.