Maluchy w kuchni

Wysłane przez mamatoja1996 

mamatoja1996 (offline)

08-11-2018 10:26:43

Elbląg
Witajcie piękne mamy smiling smiley

Mam taki pomysł i chciałabym się z wami nim podzielić żebyście mi powiedziały czy wy jako mamy byłybyście tym zainteresowane.
A wiec tak :
Myślę o stworzeniu działalności gospodarczej i jednym z pomysłów jest otwarcie cukierniczej manufaktury dla maluchów .
Wyglądałoby to tak :
w czasie otwarcia lokalu byłyby wyznaczone godziny co godzinę lub co dwie podczas których dzieciaczki będą uczyć się piec ciasta i ciasteczka ozdabiać je oraz przede wszystkim bezpieczeństwa i ostrożności w kuchni .
Jest to możliwość rozwinięcia u pociech pasji cukiernictwa oraz pokazania im , że wolny czas można spędzać inaczej niż przed komórka czy komputerem .

Grupy liczyłyby na poczatku po 5 maluchów , gdy rozwinę firmę będzie więcej kadry to tez i grupy będą mogły być większe .

Co wy na to ?

LadyDaisyLaila (offline)

09-11-2018 23:39:30

Cytuj
mamatoja1996
Witajcie piękne mamy smiling smiley

Mam taki pomysł i chciałabym się z wami nim podzielić żebyście mi powiedziały czy wy jako mamy byłybyście tym zainteresowane.
A wiec tak :
Myślę o stworzeniu działalności gospodarczej i jednym z pomysłów jest otwarcie cukierniczej manufaktury dla maluchów .
Wyglądałoby to tak :
w czasie otwarcia lokalu byłyby wyznaczone godziny co godzinę lub co dwie podczas których dzieciaczki będą uczyć się piec ciasta i ciasteczka ozdabiać je oraz przede wszystkim bezpieczeństwa i ostrożności w kuchni .
Jest to możliwość rozwinięcia u pociech pasji cukiernictwa oraz pokazania im , że wolny czas można spędzać inaczej niż przed komórka czy komputerem .

Grupy liczyłyby na poczatku po 5 maluchów , gdy rozwinę firmę będzie więcej kadry to tez i grupy będą mogły być większe .

Co wy na to ?

Hej, bardzo ciekawy i kreatywny pomysł. Podoba mi się! winking smiley
Pieczenie i gotowanie to fajna zabawa, dzięki czemuś takiemu dzieciom jest łatwiej w dorosłym życiu grinning smiley Życzę powodzenia !!!! winking smiley

kamyki_80 (offline)

10-05-2021 11:45:39

Wrocław
Moje maluszki uwielbiają spędzać czas w [link widoczny po zalogowaniu] smiling smiley Tym bardziej jeśli mają mi pomóc w przygotowaniach obiadu bądź kolacji smiling smiley
Z niecierpliwością czekają aż przysunę krzesełka i pozwolę im wrzucać wszytko do thermomixu bądź garnka tongue sticking out smiley


kamyki_80

MartaKoska (offline)

08-09-2022 16:03:55

Piekary Śląskie
Ja właśnie chce kupić thermomixa.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561889, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 58, Posty: 994.