problem z farbowaniem włosów- jaka farba?

Wysłane przez monix 

monix (offline)

10-02-2010 16:21:17

Dziewczyny doradźcie proszę: przez całą ciążę powstrzymałam się od farbowania włosów ( hodując na głowie mega odrosty) bo usłyszałam, że związki chemiczne zawarte w farbie mogą przenikać do organizmu dziecka. Tak naprawdę nie wiem ile w tym prawdy ale dmuchałam na zimnewinking smiley. Teraz czas najwyższy zrobić porządek na głowie i mam pytanko: Jaką polecacie farbę, która pokryje siwiznę ( wiem, że to dziwne ale ja już siwa w połowie jestem) a jednocześnie nie niszczy włosów?


[link widoczny po zalogowaniu]

kacha262 (offline)

18-04-2010 21:17:46

Warszawa
Naprawdę dobre farby do włosów ma Loreal, moja mama używa ich od lat i jest z nich bardzo zadowolona, doskonale i równomiernie pokrywają wszystkie włosy- nawet te siwe, ja także kilka razy używałam tej farby i muszę przyznać że ma piękne kolory, które naprawdę długo się utrzymują na włosach i nie niszczą włosów.

Ewamamcia (offline)

18-04-2010 21:31:44

Chojna
moze ot zabrzmi glupio, ale wolę produkty polskie, ja jestem w ciazy ale farbuję, ostroznie, używam farby Joanna


<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>

jaatra (offline)

28-04-2010 19:41:30

Ja farbuję włosy Londą i jestem zadowolona winking smiley



monix (offline)

21-05-2010 16:02:32

Dziękuje za podpowiedzi. Niestety pojawił się kolejny problem winking smiley, który narazie przekreślił moje plany zmiany kolorku włosów. Nie wiem czy to przez to, ze karmię piersią, czy przesilenie wiosenne ale włosy zaczęły mi wypadać dosłownie garściami... jak nie urok to...spinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]

jana (offline)

31-05-2010 15:58:51

monix niekoniecznie przekreślił są bowiem farby na bazie ziół i kory drzew ...sama stosuje obecnie ten specyfik .Kiedyś były tylko i wyłącznie proszki do rozrabiania we wrzątki ale obecnie można dostać gotowe preparaty w tubie .Nie jest to to samo co farba schodzi szybciej z włosów i nie można sobie poszaleć w kolorach ale jest to alternatywa aby cos zmienic a do tego wzmocnić swoje włosy bowiem maja działanie odżywcze .


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

"Kto wygrywa z innymi jest wielki,
kto wygrywa z samym sobą jest niezwyciężony".

Życie jest sceną ,Bóg reżyserem ,
Człowiek aktorem ,Diabeł suflerem

monix (offline)

03-06-2010 09:31:29

jana Dziękuje za podpowiedź. Faktycznie słyszałam coś o tych farbach w tubce. Muszę sprawdzić. Pamiętam też te proszki do rozrabiania z wodąwinking smiley. Dawno temu, jeszcze w liceum- ufarbowałam sobie tym włosy ( kupiłam taką hennę do włosów w Indii). Nie pamiętam jaki kolor miał wyjść ale faktycznie wyszedł rudo-różowywinking smiley Rodzice o mało zawału nie dostali...


[link widoczny po zalogowaniu]

mrowka83 (offline)

18-11-2010 22:25:39

Warszawa
Ja polecam L'oreala. te "sklepowe" zawierają co prawda amoniak (jak większość farb dających efekt trwałej koloryzacji), ale w salonach fryzjerskich mają też jakieś serie "profesjonalne" L'oreala bez amoniaku.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546002, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 90, Posty: 1608.