Do Wszystkich kochających mamwinking smiley Zrzucamy kilogramywinking smiley

Wysłane przez agulec2 

KasiaRPA (offline)

06-01-2012 16:18:08

Durban RPA
hej kobialki,

ja chodze na silownie 4 razy w tygodniu od jakis 3miesiecy (coreczka ma 7 miesiecy) super silownia rozne klasy basen itepe , starsze dziecko w przedzkolu a ja mam wtedy troche czasu dla siebie , jesli chodzi pracke to mam swoj biznes wiec zawsze sobie tak ustalam dzien zeby byl czas na cwiczeniasmiling smiley mam ok 15 do zrzucenia , niesamowite jakie ma sie super sampoczucie po cwiczeniach i pelno energii na reszte dnia smiling smiley
pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

goszaluk (offline)

29-01-2012 11:47:23

Węgielnica
Oj jeśli byłaby taka opcja i w dobrej cenie to z pewnością bym się wyrwała.. Próbuję na własną rękę coś ze sobą robić. Dbam o siebie bardziej niż przez ciążą, ale jednak mam problem, żeby wrócić do dawnej wagi. Problemów z teściową nie mam, bo to bardzo fajna kobieta tak samo jak i moja mama. Zawsze są chętne do pomocy winking smiley

mamsynka (offline)

31-01-2012 13:59:01

Ja w sobie szukam cierpliwości jednak kilogramy szybko nie spadają.

Mamulka25 (offline)

25-02-2013 17:28:56

Bieleckie Młyny
Odchudzaniu trzeba być wytrwałym. Jak sie nie ma pieniędzy czy czasu to się ćwiczy w domu. Ja ćwiczyłam po urodzeniu córeczki tylko w domu. Brzuszki, ciężarki, a po okresie połogu skakanka. Daje zadziwiające efekty. Jedyne w co zainfestowałam to tabletki Therm Line Forte. Jeśli ćwiczysz to one zamieniają tłuszcz w ciepło, a kofeina daje ci energię. Chrom pozwala nie rzucać się na słodycze. Zresztą wszystko jest na ulotce czy brzegu opakowania wypisane. One pomogły mi się nie załamać i wytrwać. Schudłam i mam lepszą figurę niż przed ciążą. A mąż zadowolony jak nigdy.

Mamulka25 (offline)

19-03-2013 18:22:57

Bieleckie Młyny
Wiadomo, że same tabletki nas nie odchudzą i potrzeba ćwiczeń. One nie są magiczne. Poza tym odchudzanie to zmiana diety na całe życie. Tak samo z codziennymi ćwiczeniami. Musi tak byc, aby efektów jojo nie złapać. Tabletki to w czasie zrzucania wagi. Potem je odstawiamy, ale dieta i ćwiczenia zostają na zawsze.

ewewita1383 (offline)

02-06-2015 23:45:39

Działdowo
dla mnie spacery z córkami i wszelkie szleństwo zabaw ... to dla mnie najlepsze ćwiczenia smiling smiley z najbliższymi i aktywnie

asusta88 (offline)

23-07-2015 11:58:30

Siechnice
Pomysł z taką przedszkolo-siłownią jest niesamowity. Jestem pedagogiem z wykształcenia i zastanawiam się nad czymś własnym. Jutro spotykam się z przedsiębiorczą koleżanką, może coś wymyślimy smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 77, Posty: 1374.