SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

kruszynka90 (offline)

05-01-2015 18:12:35

Hej dziewczyny..smiling smiley
Cio tam u was słychać..smiling smiley
Jak tam po świętach i po sylwestrze..smiling smiley
nie odzywałam się bo mały od poczatku grudnia miał już 4 razy biegunki.. I przez święta leżeliśmy w szpitalu.. wróciliśmy do domu dopiero po nowym roku.. biegunki trwały po kilka dni a maly robił po 15 kup dziennie..sad smiley

1 stycznia wyszedł nam jeden rąb...winking smiley na dole heh smiling smiley

Wszystkiego dobrego dla was wszystkich w nowym roku..smiling smiley

Buziaki..:*


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

altaya79 (offline)

05-01-2015 20:40:47

Rumia
Lili, moze faktycznie te pieluchy pampersa sa zbyt szczelne dia twojego synka? Probowalas innych? Skoro on ma taka sucha skore teraz to mode pomysl o tym liniment lub o olejku kokosowym o ktorym pis à la Atana? Sama woda tez''zmywa'' ''ochronna warstwe skory,wiec to mode byc zbawienne... Plesniawek nie ma? Bo od tego tez sie robia krostki przy pupusi

Synke szkoda az mi sie Waszego zwierzynca zrobilo... Teraz maja rok spokoju... Hehe

Stefka, Ade, mezowi sie udalo spelnic moje marzenie tym skokiem... Ale po nim,w kwestii prezentow to mozna sie spodziewac skrajnosci- tego co najlepsze(skok ze spadochronem) i'co najgorsze (lancuch do roweru!)
Jaki dostalyscie najgorszy prezent? Ha! Jestem pewna ze nic gorszego od lancucha do roweru nie dostalyscie hihihi


Altaya79

altaya79 (offline)

05-01-2015 20:56:15

Rumia
Justynka,brawa dla malego! Z brzuszka na plecy! Bomba! Moj sie do tego nie garnie, tylko do siadania go ciagnie

Stefka,moj maz tez glosno kicha.
Z czasem sie nauczysz spac bez czuwania nad mala. Moj maz tez najpierw synka zalowal ze sam w lozeczku, bez naszego ciepla...a pozniej jak sie dziecko przyzwyczailo do spania z nami, to gadal ze powinien sam zasypiac w swoim lozku , bo on jest przez malego zmeczony....
A jak na debiut to pieknie przespala sama cala noc.

Ja dzis nie moge narzekac bo babel spal od 23h do 7h i od 7h30 do 10h30.! Bajka!


Altaya79

altaya79 (offline)

05-01-2015 21:14:33

Rumia
Ade, smoczek jak smoczek. Mysle ze to tak orientacyjnie do 3 mcy. Jakby cos jej nie pasowalo to by go pewnie wyplula. Nie przejmuj sie, zeby schrzanic zgryz chyba troche wiecej czasu trzeba hehe
Ciekawa az jestem jak twoja corcia ''odnajdzie sie'' w nowym lozeczku. No coz, rosnie panna! Kolyska pewnie juz na styk byla...teraz bedzie mogla ''poszalec'' hehe
A po co do dietetyka idziesz?

Ania, witaj. Faktycznie twoj synek to akrobata hehe. Ja jeszcze spokojnie przebieram mojemu pieluszke. Tylko wtedy ''dyskutuje'' i sie smieje... Nie ma to jak z rodzicami dziecko zostawic... Zaufanie chyba wieksze i wyglada na to ze rodzicow masz bardziej ogarnietych jak tesciow hehe... Moze sie poprostu bali zajac takim zywiolowym malenstwem... Jak bedzie starszy bedzie im latwiej....
Dlugo bedzie trwala budowa? Na kiedy planujecie sie przeprowadzac? Kurcze to pewnie tez pochlania wam duzo czasu?! Ojojoj! Zaczyna mi sie marzyc mieszkanie w domku, a nie w bloku!


Altaya79



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-05 21:31 przez altaya79.

altaya79 (offline)

05-01-2015 21:22:43

Rumia
Hej Kruszynka! Nie szczepilas malego na rote? Pewnie to zalapal co? Bo to nie przechodzi tak latwo! Moja siostra spedzila ze swoim synkiem 10 dni w szpitalu jak mial 4 mchy! Wspolczuje! Biedny pewnie pod kroplowka... Juz OK? Gratuluje pierwszego zabka! Mam nadzieje, ze czesciej bedziesz do nas wracac...

A u nas starszy ma goraczke i jak zwykle gdy jest chory to jest zadziwiajaco grzeczny hehe. Mlodszy dziubek zasnal mi na rekach i szloda go odkladac hehe... Jest coraz fajniejszy. Ciagle usmiechniety! W ciagu dnia dalam mu znowu marchewke gotowana, ale plul nia.. Chyba nie smakuje! Jutro sprobujemy dynie mû zaserwowac!

Pozdrawiam kobitki!


Altaya79

altaya79 (offline)

05-01-2015 21:30:20

Rumia
Ombrée, Fajnie ze juz ''Po bolu''. Mam nadzieje, ze mialas z Kim zostawilas Alanka podczas pobytu w szpitalu... Nie plakal ze Was nie ma?


Altaya79

Atana (offline)

05-01-2015 23:09:39

Kraków
Zakończyliśmy dzisiaj cykl szczepień (pentaxim + rota) Emilka przeszła samą siebie, nawet nie kwiknęła jak ją ukłuli a na koniec jeszcze sprzedała pielęgniarce piękny uśmiech, w nagrodę dostała trzy naklejki "Dzielny Pacjent" grinning smiley

Waży już 8200 i ma 67 cm - kawał baby smiling smiley

Przyszliśmy do domu, wykąpaliśmy, wciągnęła 220 ml mleka i poszła spać trochę po 19 Jedna pobudka już była, znowu zjadła i śpi dalej, liczę, że teraz już sobie trochę pośpi bo jutro wielki dzień i debiutujemy na obiadek słoiczek z zupką warzywną smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mama_28 (offline)

06-01-2015 00:23:58

Zielona Góra
normalnie już bym się kladla ale poki w miare na swiezo to musze Wam napisac co dziś moje dziewczę wymyslilo grinning smiley
(jutro pewnie już bym zapomniala, albo maz by mi nie dal siasc do kommpa, a tak to dziś już wszyscy spia ;p)
otoz.. siedze sobie z Iza i Jackiem, Jaca czyms zajęty, Iza tez, ja ogłoszenia na kompie sprawdzałam. nagle mnie przycisnelo a Jaca w tym momencie zaczal plakac, ja zestresowana mowie do Izy: widzisz Iza mama nawet do wc nie może isc ;p Iza na mnie z powaga..
- nooooo, to jest nie fer ze komus się chce kupe, a drugi ktoś sobie idzie do pracy, wtedy jak komus się chce kupe to zawsze jakiś Jacek będzie plakal. no myslalam ze się poplacze. i jaki z tego moral? stary powinien z roboty chyba zrezygnować bo mi się może zachcieć..


________________________________

[link widoczny po zalogowaniu]

----------------- Dziecko to dar od Pana, to cząstka nieba na ziemi -----------------

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-06 00:25 przez mama_28.

ania8918 (offline)

06-01-2015 10:47:18

Zator
hej dziewczyny... moj mlody przesadza z tym okrecaniem sie na brzuch i z powrotem. w nocy o drugiej obrucil sie na brzuch i reka probowal dostac ojca swietego ktorego ma przypietego do lozeczka. obudzil mnie jego placz. od wczoraj jak sie okreci na brzuch to sobie pelza (dupka do gory, glowa w dol). smiesznie to wygada. tylko przez to okrecanie mam problem z usypianiem go we wozku bo on juz na brzuchu.... ehhh... moze mu sie znudzi za chwile.

kruszynka wspolczuje wizyty w szpitalu ale dobrze ze juz jest wszystko dobrze. u nas nadal brak zeba;(

mama28 -Iza jest niesamowita.;D

ombreee- dobrze ze szybko zareagowalas i macie za soba, ale ciekawa jestem co to za cholerswtwo bylo.

altaya79- mamy w planach wprowadzic sie na wigilie tego roku. bardzzo bysmy chcieli. no mtroche pracy jest zwlaszcza ze sami wszystko robimy bez firm... ja nawet szlowalam pod piwnice no i zbroilam deke i to bedac w ciazy ale jeszcze nie wiedzialamwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lili7 (offline)

06-01-2015 13:34:36

Wgw
hejka smiling smiley

Kruszynka masakra z tą biegunką, baaardzo współczuję pobytu w szpitalu. Właśnie, czy to był rotawirus??

Altaya ja też nie szczepiłam małego na rotawirusa ;/

Ania fajnie, że Filipek się tak obraca, ja też juz bym chciała smiling smiley Co do remontów "własnymi rękami" to my też zawsze wszystko sami robimy, ja wychodzę z założenia, że lepiej spieprzyć sobie samemu niż jeszcze komuś za to zapłacić grinning smiley

Atana widziałam zdjęcia na fb grinning smiley Filip też dostał wczoraj pierwszą marchewkę smiling smiley

Mama Iza bardzo dojrzale odniosła się do całej sytuacji smiling smiley Fajnie, że dzieci tak potrafią zaskakiwać.

Ade pieluch z Tesco raczej nie wypróbuję, bo u nas nie ma Tesco ;/ myslalam o pieluszkach z Rossmanna, ale póki co od 2 dni używam samej wody przy zmianie pieluszki i nie smaruję niczym i (odpukać) brak zaczerwienienia

Stefka a dlaczego przy azs trzeba chodzić w jasnych ubraniach?? czy to chodzi o jakiś barwnik w ciemnych? bo nie kumam ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.