SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

ombreee (offline)

06-04-2017 14:23:28

Warszawa
Hej sierpnióweczki!!! smiling smiley

Gratulacje dla nowych ciazowych brzuszkówsmiling smiley
My się zastanawiamy ciągle czy decydować się na trzecie dziecko tzn. bardziej ja mam wątpliwości bo wiadomo że to mnie brzybedzie wiecej obowiązków.
Może na jesieni albo za roczek coś postanowie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sierpniówki 2014smiling smiley)) [link widoczny po zalogowaniu]

ombreee (offline)

06-04-2017 14:44:54

Warszawa
Nasz Tymcio też niezły gaduła np: "wieś mamo jak byłem malutki to... byłem malutkigrinning smiley"
Albo jak jechaliśmy tramwajem w piękny słoneczny dzień a Tymcio zaczyna śpiewać:
"lękawićki lękawićki pooooochowamy lękawićki
doooo siaaafki." ubaw mamy z nim niezłysmiling smiley

Dawno tu nie zaglądałam ale widzę że forum dalej jakoś się kręci więc super i postanowiłam się odezwaćsmiling smiley cieszycie się? :-p
Na fb zapomniałam hasła i za cholerę nie mogę go odzyskać:/ a tam czasem podglądałam jak nasze sierpniowe szkraby ale widzę że u wszystkich ok więc się bardzi cieszę. Wiadomo jedne dzieci szybcie coś łapią inne później grunt że wszystkie zdrowesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Sierpniówki 2014smiling smiley)) [link widoczny po zalogowaniu]

ade_1984 (offline)

06-04-2017 16:49:51

Wrocław
Cześć Laski!
Przepraszam, tylko pobieżnie przejrzałam, co pisałyście smiling smiley
Ombreee - hej! fajnie Cię "widzieć"
Keisab - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buziak od dziecka Ściskam Cię mocno!

Co u nas? Dziś wk...rw na maksa, bo dzień raczej kiepski, ale jest jeden sukces i chciałam Wam o nim napisać, bo komu innemu?! smiling smiley Pola sama ogłosiła, że chce spać bez pieluchy i dziś pierwszą noc tak spała i nie zdarzyła się ani jedna przygoda smiling smiley Cała noc na sucho smiling smiley Wiem, że jeszcze pewnie nie raz i nie dwa coś się zdarzy, ale uważam to za wielki sukces i bardzo się cieszę, bo Pola zawsze miała po nocy bardzo wypełnioną pieluchę, a tu proszę, samodzielna decyzja i o!


[link widoczny po zalogowaniu]

aldona4 (offline)

07-04-2017 15:20:48

Rzeszów
keisab – Moje gratulacje! Miło, że Adaś będzie miał rodzeństwo winking smiley Moja Amelka też z listopada.

ombreee – Miło, że wróciłaś!

ade_1984 – Gratulacje dla Poli! U nas jest po nocy często sucha, ale jeszcze zakładam. Amelka jeszcze rok czasu po odpieluchowaniu spała z pieluchą, zobaczymy jak z Antkiem będzie.

Miłego dnia!




mama_28 (offline)

09-04-2017 08:31:21

Zielona Góra
Jestem. Pora dziś dość nietypowa jak dla mnie, bynajmniej jeśli chodzi o niedz:p Raczej powinnam jeszcze spać ;p dwa młodsze śpią.. a ja wstać musiałam - Lukasz jechał dzis na swój pierwszy mecz i to ponad 100km, więc trza bylo pierworodnego nakarmić i ciuchy naszykowac co by jak rumun nie jechał. winking smiley Ciekawe jak mu pójdzie. Trochę mam stresika, chciałabym tam być, i z nim przeżywać takie emocje. Choć z drugiej strony ciesze sie że jedzie z mężem, bo strasznie mało czasu ze sobą spędzają. A już 1na1 to chyba tylko w drodze do szkoły. Najchętniej wisiała bym już na tel, choć wyszli z domu że 20min temu;p
Matka wariatka
No ale przynajmniej mam chwilę teraz na forum smiling smiley jakiś ostatnio deficyt z tym u nas :/


________________________________

[link widoczny po zalogowaniu]

----------------- Dziecko to dar od Pana, to cząstka nieba na ziemi -----------------

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mama_28 (offline)

09-04-2017 08:43:54

Zielona Góra
Piszę z telefonu więc sorki że po kawałku...

Altaya - świetna rozmowa z synem smiling smiley czyta się z uśmiechem ale on na pewno zrozumiał, no i szacunek za sposób wyjaśnienia, muszę sobie kilka rzeczy zapamiętać bo szczerze co jak co ale z prostytutka miałabym zdecydowanie problem
Zdjęcia kart zrobię. Postaram się nawet dziś jeżeli pomniejszone grono będzie dla starej łaskawe ;p
Wolnego trochę zazdroscilam:p
Fajnie że mogłaś się trochę odprężyćsmiling smiley

No i mega przyspieszenie bo się dzieci już pobudzily
Keisab - gratuluję z całego serca smiling smiley
Ade - wjow, bombadtyczna decyzja Polkismiling smiley

Baj


________________________________

[link widoczny po zalogowaniu]

----------------- Dziecko to dar od Pana, to cząstka nieba na ziemi -----------------

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lili7 (offline)

09-04-2017 21:43:35

Wgw
Hello wszystkim smiling smiley

Ombre smiling smiley co za niespodzianka grinning smiley wpadaj czasem, a na fb zaloz sobie drugie konto winking smiley

Mama- ojej jakie wydarzenie rodzinne smiling smiley ja chyba nie mogę się doczekać takich wydarzen u siebie smiling smiley ja ostatnio walczę o wspólny czas we troje, ale nie zawsze wychodzi, tata miewa inne priorytety.

Keisab suuuuper smiling smiley baaardzo się cieszę smiling smiley który to tydzień?

Ade gratuluję odpieluchowania winking smileyaaa. ..i przypomniało mi się- jakie domino macie? smiling smiley bo ostatnio w sklepie nie mogłam się zdecydować grinning smiley

Aldona co u Was? Jak zdrowie?

Altaya fajny taki wypoczynek, ale ja bym chyba zglupiala smiling smiley synke się odzywała?

Stefka a Ty gdzie znów?


[link widoczny po zalogowaniu]

lili7 (offline)

09-04-2017 22:08:21

Wgw
Co u nas....
Filip dostał się do przedszkola, tego, którego chcielismy smiling smiley śpi w swoim pokoju, czasem przychodzi do nas w nocy, czasem nad ranem dospac a czasem nas obudzić smiling smiley mam problem z małym łozeczkiem...bo mówi, że je bardzo lubi i teraz wiem ze musze je wynieść na jakiś czas, tylko nie wiem czy mu tłumaczyć, że jest duży, że ma swoje drugie itp, czy go oszukać, że ktoś ukradlwinking smiley czy wynieść i nic nie mówić. ..hm...co byście zrobiły?

Ta ciążą mija mi szybciej niż poprzednia. Pewnie dlatego, że nie mam za bardzo czasu na uzalanie się nad sobą. Dzięki albo przez cukrzycę nie przytyłam nawet 1kg ale brzuch juz zaczyna mi przeszkadzać-a spodnie kupione w styczniu z dupki mi spadają smiling smiley zostało mi 2.5 miesiąca. ..dziś stwierdziłam, że sezon na "przewróciło się, niech leży" czas zacząć winking smiley ogólnie jakoś ciężko mi teraz się robi. . Na fb Zapisałam się do grupy cukrzycowej dla ciężarnych i powiem Wam tak. ..jakoś nie mogę tych babeczek, szkoda, że znów wszystkie razem nie jesteśmy w ciąży ;/

Idę spać, bo jak zaraz nie zasnę to mam ryzyko podwyższonego cukru rano. ...a aaa i tej cukrzycy tez mam już dość sad smiley

Dobrej nocy :*


[link widoczny po zalogowaniu]

keisab (offline)

10-04-2017 10:32:02

Byłby 8tc... Niestety serduszko przestało bić sad smiley sad smiley jestem już po zabiegu...


[link widoczny po zalogowaniu]

lili7 (offline)

10-04-2017 18:28:20

Wgw
O kurde....sad smiley bardzo mi przykro sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.