SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

malgoskha (offline)

27-07-2015 23:37:31

Mała Wielka
A poza tym u nas idą żeby górne dwojki wyszły teraz idą jedynki górne. Nocki do zadka ale cóż radzimy sobie. Mam nadzieje ze do maratonu wesel juz wyjdą bo dziadku będą mieć ciężko bez nas a żeby się nie spieszą idą mega powoli. Z jedzeniem tez średnio na jej zależy jak zawieje.

Monitor oddechu nie miałam ale Angel całe mam z kamerą i używam nadal. Pasuje ta kamerka na stojak od aparatu i super nam służy bo z góry na łóżeczko patrzy


[link widoczny po zalogowaniu]

malgoskha (offline)

27-07-2015 23:41:28

Mała Wielka
Ade- współczuję gorączki my na razie zabkuje my bez wiec trzymamy za Was kciuki.

Ja tez tyle co zlozylam o becikowe dopiero


[link widoczny po zalogowaniu]

Stefka (offline)

29-07-2015 18:25:11

Xxx
Hej
Ade jak Polenka?Co si ę okazało zęby czy trzydniówka?

U nas jakoś leci,humory nam dopisywały do wczoraj.dzisiaj dostałam miesiączke i Zuźka jest nie do zniesienia.Czy Wy też tak macie,że jak jest miesiączka to dziecko ''diabelsko''niegrzeczne?u mnie to standard,Zuźka szaleje wtedy na maksa...Ale tym razem się nawet cieszę z miesiączki:e_wink:już miałam stresa.
Gwiazda mi zaczyna chodzić jeszcze czasem spadnie na tyłek ale idzie już jej całkiem dobrze,zaliczyła już przejście przez cały pokój,a dzisiaj jak Ł wrócił z pracy i go zobaczyła w drzwiach to zerwała się z podłogi i tak śmiesznie pędziła jak by biec chciała.Tylko chodzi bez butow,najlepiej gołymi stopami jak zakładam buty to idzie strasznie pokracznie nawet jak trzyma się za rękę.
Buty udało mi się wymienićMr. Greennastępnym razem sprzedawcy nie zaufam i bardziej się przyłożę do zakupu butów:e_wink:


[link widoczny po zalogowaniu]

ade_1984 (offline)

29-07-2015 21:11:10

Wrocław
Hej
Dziś przeszła małej gorączka, a w zamian całe ciało jest w kropeczki smiling smiley Czyli trzydniówka smiling smiley Do tego za żadne skarby nie chce nic jeść i trochę marudzi. No, ale dam radę. Żeby było weselej zęby też idą, bo dziąsła w miejscu wszystkich czwórek spuchnięte albo już prawie, prawie przebite.
Ja wzięłam się za szykowanie dekoracji urodzinowych dla Polki. Póki co robię girlandę z proporczyków.
Stefka - fajnie, że już się nie musisz stresować. No i brawa dla Zuzi za chodzenie!


[link widoczny po zalogowaniu]

synke (offline)

29-07-2015 21:30:16

Mysłowice
a mój nie chodzi. nic to, poczekam

byłam u psycha, mam dostawę leków. dobrze, bo do ogólnego wqurwa dochodzi niewyspanie - młodemu zębiszcza w doopę dają. a jak jemu, to i mnie. budzi się kilkanaście razy w nocy, zasypia z cyckiem w buzi niekoniecznie ciągnąc, czyli robię za smoczka. w efekcie cycki tyż wołają o pomoc, ała.

Stefka, niech chodzi jak najwięcej boso. buty to jak musi

no i muszę iść
paaa


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

altaya79 (offline)

29-07-2015 23:50:24

Rumia
Hej

Ade, dobrze, ze już gorączkowanie macie za sobą. U nas od przed wczoraj tez goraczka, okolo 38 - 39. Mam wrazenie,ze to zeby, ale jesli bylaby to trzydniowka to tez bym sie nie zdziwila. Przez to mlody wiecznie za mna lazi marudzac. Ciagle musi wisiec mi na rekach i w nocy spi ze mna w lozku. Jak juz bedzie mu lepiej to bede go odzwyczajac...bo zbyt wygodne to nie jest...
A co to za dekoracje robisz? Pochwal sie, moze cos zgapie... My przygotowujemy chrzciny hahaha... Czy juz jako ostatni?

Malgoshka, no u nas roczek dzien przed chrzcinami, wiec jako takiego robic nie bedziemy. Tylko miedzy nami spijemy szampana. Bedzie moj tesc z nowa lafirynda, moi rodzice i rodzenstwo i to juz jest kupa ludzi. a na chrzciny bedzie okolo 40 osob. Wtedy poszalejemy

Lili, TY tak serio o tym rozwodzie? moze to przejsciowe? Dziecko wiele zmienia w zyciu... no i jakby nie bylo meczy... moze przez to macie jakies dodatkowe nerwy i nieporozumienia... Mlodzi jestescie, moze sie jeszcze dotrzecie, co? Przykro mi, ze masz takie myslowki... no a troche zartem, to gdzie Ty znajdziesz druga taka tesciowa? ps. Ostatnio przypadkiem trafilam na watek gdzie pisalas o pauzie / menopauzie. Usmialam sie !

Stefka, no to Zuzinka szybko postepy robi w chodzeniu! moj tez zazwyczaj bez butow. Wiadomo, ze w butach sztuwniej, wiec trudniej im chodzic, ale maly daje rade. Powiem Ci,ze maly ma trening na dzialce, bo po trawie bez butow (na poczatku to stawal jak bocian, bo trawka zimna i klujaca hihi), no i po trampolinie chodzi. Mamy przy tym smmiechu po pachy, ale z reka na sercu radzi sobie wspaniale.
Dopiero doczytalam,ze ty do tej pory malej gotowalas wode do kapania! Wow! Przekichane! U nas na dzialce nie ma cieplej wody, bo cos sie popsulo i grzejemy wode do kapania. Niby nie ma katastrofy, ale juz trzeba to za wczasu pezwidziec. Nie ma w tej kwestii wiekszego spontana... Fajnie, ze juz nie musisz jej przegototwywac wody.

Synke, tylko teraz nie przedawkuj lekow hehe, bo bedziesz nam tu swirowac hihi...
U mnie noce tez choojowe. szkoda mi tych babelkow, ze tyle sie musza nacierpiec... no i szkoda mi nas ze tyle nocy nieprzespanych...

Skoro mowa o nocy... no to ja juz czmycham do wyra... nie wiem ile bedzie mi dane poluluac jednorazowo.
Zegnam zatem drogie Panie....paaa...


Altaya79



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-29 23:54 przez altaya79.

Stefka (offline)

30-07-2015 08:01:26

Xxx
Heloł
Tak na szybcika,Zuźka śpi a ja kończę robić sałatkę w sloiki z ogórków.
Moja też dziś z nami spala calą noc i skopała nas mocnoprzewracjący oczamicoś sie dzieje w buźce ale nie mogę się dopatrzeć dokładnie który ząbek idzie bo jakoś tak z przodu wszystko zaczerwienione,no i katar od wczoraj jest więc stawiam na zęby.

Synke właśnie staram się nie zakładać często butow,niech popyla bez jak jej wygodniej.Podobnie jak u Altayi po trawce po podworku i nawet po kamiennym podjeździe zapindala na bosaka i nawet się nie skrzywiradość
Doczekałaś się wizytyuśmiechteraz humorek przynajmniej będzie lepszy

Altaya gotowałam i nawet więcej podgrzewałam mieszalam a to zimnej dolać a to cieplej bo Zuźkę kąpię w konkretnej temp.i ani stopnia więcej.A co to było jak Zuźce basen napełniałamprzewracjący oczamiale teraz już git,odżyłam.

Chyba muszę iśc do lekarza,w piątek wyrwałam zęba a od niedzieli boli mnie cała strona(z tej co ząb był)głowa,ucho nawet skóra na głowie,albo mnie przewiało albo coś powiązane z tym zębem.Wyrwanie bylo traumatyczne bo ząb był z korzeniem jak haczyk.mnie wyszarpała.


[link widoczny po zalogowaniu]

Stefka (offline)

30-07-2015 08:05:14

Xxx
Roczek,no coś tam już działam ale nie wiele:e_wink:
Tort i ciasta zamowiłam,strój Zuźce przygotowałam.
Jeszce nie wiem jak to technicznie rozwiąże bo w sobotę 8 sierp.mamy wesele a w niedziele roczek.Mężulo będzie pił na weselu(mi przypadła rola kierowcysmutny)więc pewnie będzie odsypiał a ja bedę musiała się uwinąć ze wszystkim,zrobię tylko obiad i tort będzie i już.


[link widoczny po zalogowaniu]

synke (offline)

30-07-2015 09:10:14

Mysłowice
heloł
ja też na szybko
chłop z moim siostrzeńcem dużo robią teraz na polu, gdzie będziemy się budować. ja z dziećmi też tam jestem, bo pod lasem, no i sama nie chcę siedzieć w domu, psy też się od razu wybiegają, nie trzeba na spacer
a wieczorem to młody już chce spać, to szybko coś zjeść, myć się i do wyra
dlatego tak rzadko piszę i przerywam
teraz też już lecimy
paaaa


-------------------------------------------------
Krzyś ur. 29.10.2008 - zm. 30.10.2008
Agnieszka ur. 17.12.2009
Karolek zm. ? - ur. 11.08.2013
Jacuś ur. 14.08.2014

Stefka (offline)

30-07-2015 16:26:16

Xxx
Synke taki czas,że każda ma sporo roboty.Ładna pogoda to korzystać trzeba.Ja też ''dopieszczam''podwórko,robię weki i coś we mnie wstąpiło i nadrabiam wszystkie zaleglości co są w domu.Październik coraz bliżej i jakoś tak się boję,że jak już wrócę do pracy to na nic nie będę miała czasuuśmiech


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.