SIERPNIÓWECZKI 2014

Wysłane przez Kwiatuszek 

Basienka84 (offline)

05-08-2014 14:49:51

Gliwice
Cytuj
mrowkab
Moje drogie, wiem, że niektóre z Was to nie pierworódki (albo już są po) więc do Was głównie kieruję swoje pytanie - co z planem porodu? Lepiej mieć czy nie?
Słyszałam, że można sobie tym zaszkodzić, jednak dwie najważniejsze dla mnie rzeczy to to, by mąż mógł przeciąć pępowinę i jeżeli istnieje taka możliwość bym nie była nacinana, więc kiedy miejsce i czas na tego typu wyjaśnienia?
Z tego co wiem (przynajmniej na slasku) plan porodu jest w obowiazkowy.
Moim osobistym zdaniem lepiej go miec. Jest zasada taka ze beda sie go trzymac pod warunkiem ze nie zagraza to zyciu dziecka i twojemu. Nie slyszalam zeby mozna bylo sobie zrobic tym krzywde. Ja osobiscie przy pierwszym porodzie mialam go spisanego i oddalam, ale i tak skonczylo sie CC.
Jesli to co napiszesz bedzie mozna spelnic to co na czym Ci zalezy na pewno to zrobia jesli nie, na 100% nie zaryzykuja ani zdrowia a tym bardziej zycia Twojego badz dziecka.

mama_28 (offline)

05-08-2014 15:05:20

Zielona Góra
Ja tylko na momencik.
Dalej 2w1.
Ale samopoczucie tragedija.
Zebra bolą mnie jakby tam w środku przynajmniej trojaczki się rozpychaly.
Czasy kiedy budzilam się co godzinę, półtora na siku to high Life.
Teraz budzę się co pół godziny, a nawet 15min z tego bólu. A najgorsze że pomaga tylko wstanie i lazenie albo bujanie się na siedząco. Tak więc od 2 dni prawie nie śpię. W dzień też się nie da odespac bo to samosad smiley

Mam nadzieję że czeka mnie jeszcze tylko z jedna, max dwie takie super nocki...

GRATULACJE DLA ANI I FILIPKAsmiling smiley urodzinowe baloniki


________________________________

[link widoczny po zalogowaniu]

----------------- Dziecko to dar od Pana, to cząstka nieba na ziemi -----------------

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-05 15:07 przez mama_28.

lili7 (offline)

05-08-2014 16:07:02

Wgw
Gratulacje dla Ani smiling smiley wzruszam się jak czytam takie wiadomości smiling smiley

Ade mówiłam Ci, że mamy dużo wspólnego grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lili7 (offline)

05-08-2014 16:10:42

Wgw
Tak patrzę na nasze paski ja, Magda, Małgoshka, Ade i Mama wszystkie prawie na ten sam dzien mamy termin smiling smiley hehe fajnie....a nie wiecie co u małgoshki?? bo pamietam, ze byla w szpitalu....


[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka90 (offline)

05-08-2014 16:42:08

Hej dziewczyny ;p

Na początek ważna informacja synek ma na Imie Aleksander Nikodem.. A nie Nikodem ;D
Mąż go pojechał zameldować a jemu nagle sie zmieniło i juz nie podobał mu się Nikodem i wpisał Aleksander Nikodem.. Trudno mi się teraz przestawić ale co mi pozostało..

Karmię piersią i tylko piersią nie daje w ogóle sztucznego mleka bo mam tyle pokarmu że wykarmiła bym połowę szpitala..

ade_1984 Tak mąż dał z siebie wszystko..smiling smiley

Już mnie prawie nic nie boli, trochę jak dłużej pochodzę to boli ale tak to jest spoko.. Troche boli ale to taki ból nie uciążliwy..winking smiley

ombreee Mąż troche panikował na początku jak tylko się poruszył jak pierwsza kąpiel.. Nie troche tylko bardzo.. Jak dwałam mu jeść a nie łapał cycka od razu tylko płakal to sie denerwował na mnie że nie umiem mu dac jeść.. ale teraz jest ok już sie ogarnął..winking smiley


Mały w nocy budzi się do jedzenia ale różnie ostatnio noc co 2,5h i wogóle nie płakał tylko od razu lapał cycka a w tą noc to caly czas cos marudzil jadł chwile zaraz już nie chciał zaraz znowu marudził i się nie wyspałam ale nie jest źle ;D


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Stefka (offline)

05-08-2014 16:49:39

Xxx
Hej,ja tak tylko na chwileczkę wróciłam ze szpitala i muszę coś porobić żeby odreagowaćuśmiech
Zadnych zmian nie ma,ktg wychodzi książkowo i decyzja podjęta 12 sierpnia zrobią mi cc.nic kompletnie się nie zmieniło moja psiocha wogóle nie jest przygotowana do porodu.dwóch lekarzy mnie dziś oglądało:e_wink:i obydwaj twierdzili że będzie ciężko sn.
więc wyjścia już raczej nie ma..

miłego popołudnia życzęradośća sama zmykam się odstresować do ogródka


[link widoczny po zalogowaniu]

Basienka84 (offline)

05-08-2014 16:49:59

Gliwice
Cytuj
kruszynka90
Hej dziewczyny ;p

Na początek ważna informacja synek ma na Imie Aleksander Nikodem.. A nie Nikodem ;D
Mąż go pojechał zameldować a jemu nagle sie zmieniło i juz nie podobał mu się Nikodem i wpisał Aleksander Nikodem.. Trudno mi się teraz przestawić ale co mi pozostało..

Karmię piersią i tylko piersią nie daje w ogóle sztucznego mleka bo mam tyle pokarmu że wykarmiła bym połowę szpitala..
Super ze tylko piersia karmisz. Mam nadzieje ze mi sie tez uda smiling smiley
Jesli chodzi o imie to wiesz ze do pol roku jeszcze mozesz isc do USC i zmienic imie? W sumie tylko czy chce Ci sie isc tam smiling smiley
Olek tez ladne imie smiling smiley

Basienka84 (offline)

05-08-2014 16:51:34

Gliwice
Cytuj
Stefka
Hej,ja tak tylko na chwileczkę wróciłam ze szpitala i muszę coś porobić żeby odreagowaćuśmiech
Zadnych zmian nie ma,ktg wychodzi książkowo i decyzja podjęta 12 sierpnia zrobią mi cc.nic kompletnie się nie zmieniło moja psiocha wogóle nie jest przygotowana do porodu.dwóch lekarzy mnie dziś oglądało:e_wink:i obydwaj twierdzili że będzie ciężko sn.
więc wyjścia już raczej nie ma..

miłego popołudnia życzęradośća sama zmykam się odstresować do ogródka
Dobrze ze juz masz termin. Teraz tylko wytrzymac do 12 i bedzie z gorki. Trzymam kciuki :*

Magda29 (offline)

05-08-2014 17:12:07

Leśna laka
Basienka u nas nie ma czegoś takiego jak plan porodu. Ja tam twierdze, że
i tak to się na nic zda. Każdy poród biegnie swoim torem a to czy ojciec ma
przeciąć pępowinę to w trakcie porodu się spytają. A nacinanie krocza to sprawa
nie do przewidzenia. Mi położna z naszego szpitala mówiła, że natną jak będą
widzieć, że główka duża czy możliwości nasze tam na dole gorsze. Więc wtedy
oni zadecydują, żeby wybrać mniejsze zło i zniwelować ryzyko pęknięcia.

W usc wszystko załatwiliśmy od ręki. 10 min i sprawy z nazwiskiem dla dziecka
mamy załatwione. Będzie mały już miał w szpitalu nazwisko tatusia smiling smiley a nie
mamy a ojciec nieznany.

Kruszynka super, że masz mleczko. Teraz to takie oczywiste nie jest i różnie
może to być z nami ciężarówkami.


[link widoczny po zalogowaniu]

Atana (offline)

05-08-2014 17:50:48

Kraków
Aniu - gratulacje, witamy Filipka smiling smiley

Ade - dziękuję za namiary, wysłałam Ci swoje smiling smiley

Kruszynka - Aleksander też ładnie smiling smiley

Magda - i fajnie, że załatwiliście, zawsze to mniej ceregieli później smiling smiley


Ja tam nic nie piję, nie szaleję itp., oszczędzam się bo chcę do tego 14 sierpnia pociągnąć smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548430, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.