LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

Sabi89 (offline)

21-06-2014 18:10:08

Cieszyn
Dziekuje Kochane jestescie :** U mnie dalej nic leze w.
szlitalu... dalej mocno leci i troszke nawet krwi... i.szyjkka powoli sie skraca... w nocy porod slyszalam kobieta strasznie krzyczala az,sie bardziej boje sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

21-06-2014 18:33:17

Olsztyn
Sabi, Ty się nie bój! Poród to najpiękniejsza rzecz w życiu matki, pomimo bólu i całej tej otoczki. Ędziesz po wszystkim szczęśliwa. Życzę Ci szybkiego ....turlanie po kanapie


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

21-06-2014 18:51:23

Klonówka
Sabi nie martw się będzie dobrze ja wszystkie porody krzyczałam nie wiem po prostu jakoś samo szło nie dało się nie krzyczeć każda kobieta inna ale wiem że możesz się bać jak się nasłuchasz tego. Ja dziś kiepsko nadal skurcze nieregularne już mnie to dobija by mnie siekło i koniec a tu się męcze i jestem zła na wszystkich


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

21-06-2014 19:33:58

Olsztyn
Daga, my to weteranki porodowe. Oby nas, jak to mówisz siekło, 2-3h i pozamiatane. Marzenie.....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

21-06-2014 19:35:07

Olsztyn

Pipi7 (offline)

21-06-2014 19:56:17

Ojej mnie też zaczyna wszystko męczyć, dziś zlapaly mnie skurcze takie jak na miesiaczke, ból bioder i krzyża. Chyba coś się szykuje bo codziennie coś się dzieje.
już chciałabym urodzić!a powiedzcie jak bedzie takie zimno jak dziś to jak ubieracie maluchy na wyjście??
sabi-czyli czekasz tak jak my smiling smiley
nic się nie bój-napewno u ciebie to już niedługo!szybko pójdzie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Assillia (offline)

21-06-2014 21:19:34

Pruszków
Sabi będzie dobrze, nie martw się smiling smiley Mi te 3 dni, które byłam w szpitalu dużo dały. Oswoiłam się z oddziałem, poznałam personel, zobaczyłam na spokojnie jak to wszystko wygląda. Nawet słuchanie porodów uważam za plus. Nie powiem, że mi to spowszedniało ale jakoś teraz mniej się boję. Wiem, że będę w dobrych rękach smiling smiley Ciebie Kochana to już do końca pewnie przetrzymają smiling smiley Nie wiem jak jest u Ciebie ale mi np 3 razy dziennie robili zapis ktg, plus 3 razy słuchanie serduszka i tego mi najbardziej brakuje po powrocie do domu grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

21-06-2014 21:45:45

Klonówka
Xelia haha no tak tyko wiesz już nie mam pierwszy raz tak mam bym tyle miała skurcze i nic więcej mój będzie 29 w domku już więc zobaczymy jak się sytuacja rozwinie choć czasem mam wrażenie że chyba do tego 5 pochodzę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

21-06-2014 21:51:35

Lubartów
Witacie!

Jejku, nie było mnie dwa dni i takie poruszenie. smiling smiley

Sabi - Nie bój nic, będzie dobrze. jesteś w szpitalu, pod opieką lekarzy. W razie porodu wszystko masz na miejscu. Też mi się wydaje, że Cię już przetrzymają do końca. Bądź dzielna i trzymaj się mocno! :*

mariola - U mnie to samo. Nic się nie dzieje. brzuszek twardnieje od czasu do czasu, mały wierci się jak szalony, wystawia nogi i łaskoczę go w stópki. smiling smiley Ostatnio M do niego pukał a synek mu odkopywał. grinning smiley Pobolewa mnie tylko krocze i czuję napór dzidzi na pęcherz i miednicę.

Wczoraj to przeszłam samą siebie. Zrobiliśmy grilla i siedziałam do 2 w nocy. Dziś pół dnia przespałam i zastanawiam się co robić teraz w nocy. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

21-06-2014 22:15:12

Siedlce
lejdi: Teraz w nocy to czytaj bloga położnej, którego link wstawiłam w poprzednim poście. Mnie wciągnął, ale jeszcze nie miałam czasu wszystkiego przeczytać. Widzę, że nasze dzieci zachowują się bardzo podobniesmiling smiley - zapomniałam dodać, że tak jak Ty, czuję, że maluszek uciska mi pęcherz i krocze oraz jak się "zasiedzę" to odczuwam kości miednicy. Mój mąż też bawi się z maluszkiemwinking smiley. A ja to raczej klepię mojego dzidziusia w pupkę, bo się tak wypina - na ostatnim USG pokazało, że to pupka - no chyba, że jednak się przekręcił.




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.