LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

Botica (offline)

21-06-2014 09:12:33

Oświęcim
Sabi89 Kochana jesteś w dobrych rękach. Nic się nie martw :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

21-06-2014 09:27:42

Olsztyn
O, la la! Te wszystkie prze powiadacze u Sabi....pewnie już urodziła karmienie piersią


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

21-06-2014 10:03:51

Klonówka
Hejka ja jeszcze chodzę sad smiley a mam już dość bo spać nie idzie wszystko boli i już zaczynam mieć dość pytań ty jeszcze chodzisz jak wyjdę gdzieś wczoraj to już co chwila ja wyszłam na spacer. Jutro 39 tydzień a u mnie 0 nic się nie dziej tylko te skurcze i złe samopoczucie od wczoraj. jeszcze się z M pokłóciłam bo faceci to typy którym się wydaje że chodzić w ciąży jest lekko i nic cię nie boli echhh chyba musze się zabrać za jakąś konkretną robote to urodzę ;p. Sabi daj znać jak sytuacja smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

palulina22 (offline)

21-06-2014 10:43:53

Bydgoszcz
Sabi czekamy na wiadomości i mocno ściskamy kciuki!


[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

21-06-2014 10:50:48

Ehhh i u mnie cisza. Wczoraj zapowiadało się, że już do szpitala pojedziemy. Skurcze najpierw co 12 minut, potem co 10 i 8 minut. Ale takie silne skurcze, jakich jeszcze nie miałam. Ale po 2 godzinach nagle wszystko ucichło. Ale noc już nie przespana, bo się denerwowałam czy coś się dalej rozkręci ale do tej pory jest cisza. Dzisiaj zabieram się za sprzątanie może coś ruszy radość


[link widoczny po zalogowaniu]

Mama007 (offline)

21-06-2014 12:58:26

Międzyrzecz
Cześć Dziewczynki!!!

Sabi Trzymaj się Kochana!!! Niech moc będzie z Tobąwinking smiley Może to już...

Daga Jeszcze się okaże, że przenosisz, akcja ucichła.

Ja wczoraj wieczorem też miałam skurcze, co 5 min krótkotrwałe, ale ciągnące od krzyża. Od razu przypomniały mi się te straszne bóle krzyżowe z porodu brrr. Pomyślałam sobie, że jak w nocy nie przejdzie to znaczy, że coś się dzieje, ale zasnęłam i rano jak się obudziłam to odetchnęłam z ulgąsmiling smiley Powiem Wam szczerze, że już psychicznie nastawiona jestem na cesarkę i nie chciałabym drugi raz tego przeżywać co z Martynką, wolę jednak żeby mnie pocieli i już. Psychika...

Ja wczoraj nie narzekałam, pogoda była kiepska, ale dla mnie to ekstra jak nie jest gorącogrinning smiley

Trzymajcie się!!! Jadę na ognisko, ostatnie świętowania. Wczoraj celebrowałam ostatniego przed porodem kebaba hahasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Assillia (offline)

21-06-2014 15:18:27

Pruszków
magutka miałam wczoraj dokładnie to samo. Już myślałam, że się zaczęło bo skurcze bolesne i dość częste ale po kąpieli wszystko przeszło. W nocy spałam niespokojnie, jeszcze miałam jakieś koszmary. Rano jak się obudziłam to mnie jeszcze chyba trzymało po tych koszmarach bo miałam taki niepokój, że mój synuś jeszcze mnie dzisiaj nie kopał. Zerwałam się, zjadłam śniadanie a potem dopchałam ciastem żeby tylko obudzić Młodego smiling smiley Teraz tradycyjnie fika koziołki smiling smiley Ach co te dzieciaczki z nami wyprawiają smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

21-06-2014 16:45:08

Siedlce
Mama007: Ja mam w planach celebrowanie ostatniej pizzy przed porodemwinking smiley, ale planuję to po 38 tc.

U mnie nic się nie dzieje. Nerka cicho siedzi, czyli zastój moczu się nie powiększa. Dzidziuś ma chyba jeszcze sporo miejsca w brzuszku, bo potrafi takie akrobacje zrobić z moim brzuchem, że chochowinking smiley. Skurczy nie mam, jedynie twardnienie brzuszka, ale po odpoczynku przechodzi. Brzuch nadal mam wysoko, czopu brak. Coś mi się wydaje, że nie urodzę przed terminemwinking smiley

Sabi: Trzymaj się i daj znać po porodziewinking smiley

Polecam fajny blog położnej: [link widoczny po zalogowaniu]




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-21 16:49 przez Mariola789.

Assillia (offline)

21-06-2014 17:41:57

Pruszków
Mariola też miałam Wam powiedzieć o tym blogu grinning smiley Kobitka bardzo fajnie pisze smiling smiley Najbardziej chyba rozwalił mnie wpis o kamerzyście winking smiley Nie myślałam, że ludzie są aż tak szaleni. Ja to nawet zdjęcia nie chcę mieć z porodówki a co dopiero nagrywać WSZYSTKO. Ciekawe czy rzeczywiście będą to potem oglądać w gronie rodzinnym tongue sticking out smiley Albo te postawy roszczeniowe niektórych mamuś... "proszę przyjść bo trzeba podać dziecko z łóżeczka" grinning smiley No paranoja...


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.