LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

aneczka9005 (offline)

07-03-2014 22:57:23

Luboń
Ja również dziś zaszalałam i kupiłam chyba z 8 różnych bodów.. sa przesliczne jedno jest w koroneczke nie moge sie napatrzeć tongue sticking out smiley
O rozcieciu krocza nie słyszalam narazie nic czy lepiej zeby rozcieli czy nie... ale dobrze że wspomniałyście o tych masażachsmiling smiley też sobie popatrze i zorientuje się czy to dobresmiling smiley
Dzis mialam latania po urzedach z pitami..i po zusach musialam zlozyc znow wniosek o dalsze swiadczenie rehabilitacyjne... oby mi przedluzyli na kolejne pol roku...zawsze to jakis pieniadz. z zatrudnieniem ani z zalozeniem wlasnej dzialalnosci sie nie udalo niestetysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

RoTa89 (offline)

08-03-2014 08:58:08

Małomice
Cześc dziewczynkismiling smiley

Z okazji naszego świeta - wszystkiego najlepszego;*
Zebyscie zawsze piekne byly, zebyscie nigdy nie przytyly. By Wam wlosy nie wypadly, zeby cycki nie opadly,
dupcia zawsze jedrna byla.... by facetow wciaz kusila. Byscie klopotow malo mialy o zmartwieniach nie myslaly,
bo pamietajciee ze rozterki zle wplywaja nam na nerki smileys with beer

Udanego dnia dla wszystkichsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

08-03-2014 09:40:17

RoTa89 to mnie tymi życzeniami nieźle rozbawiłaś radość

U mnie kolejny dzień piękniej pogody. Wczoraj było 20 st grinning smiley Aż żyć się chce radość Wczoraj troszkę posprzątałam dzisiaj tylko pomyję podłogi i weekend radość
Wieczorem tak mnie strasznie plecy bolały, dokładnie to jakiś mięsień mam chyba naciągnięty (poniżej lewej łopatki) bo tak strasznie bolało, że łzy same mi leciały. Nawet nie udało się tego rozmasować. Dzisiaj trochę lepiej. Tylko czuje jakby mi żebro o żebro ocierało podczas zginania. Nie wiem czy tak ma być.


[link widoczny po zalogowaniu]

Sabi89 (offline)

08-03-2014 09:45:10

Cieszyn
Kochane kobitki wszystkiego najcudowniejszego dla WAS :***
Ja idę ogarnąc troszkę domek, a potem kapiel małe SPA ,bo na 16 idę z ekipą babeczek do lokalu na dzień kobiet grinning smiley
Trzeba troszkę odreagować,a mam zamiar poczuć się pięknie smiling smiley I jakieś zdjęcia porobić ,bo praktycznie w ciąży brak...
Cudownego Dnia Wam życzę :**


[link widoczny po zalogowaniu]

mamcia3 (offline)

08-03-2014 09:51:17

Warszawa
Hej kobietki dla Nas wszystkich dużo zdrowia, szcżescia i miłosci! Dołączam do wierszyka Rotysmiling smiley
Juz tyle napisałyscie że mialam co czytacsmiling smiley

Ja bylam na wizycie u gina w czwartek i jakos chumor mi sie popsuł...nie dosc że slaba morfologia ( to pikus) to okazało sie ze przez miesiac skrocila mi sie szyjka ponad 1cm-1,5cm...tak wyszlo z usg....a ze to 4 ciaza to trzeba uwazac żeby sie nagle nie skrocila i jak dostane bóli to moge urodzicsad smiley Postraszył mnie troche, juz chcial zakladac pessar ale mam stan zapalny wiec czekamy- okaze sie co i jak na nastepnej wizycie, ale mam w kazdej chwili podjechac w razie skurczy do niego, teraz mam brac luteine i buscopan, pytal czy mamy nianie albo pomoc domową ja że nie- on na to zeby juz castingi robic bo w razie jak polozą mnie do szpitala to co bedzie z dziecmisad smiley Hmmm a mnie na nanie nie stac! ja nie pracuje od paru latsad smiley
A wczoraj musialam sie nasprzatac jak glupia bo kolezanka mnie z dzieckiem odwiedzila a ja lubie w takich okolicznosciach miec perfekcyjniesmiling smiley Kurcze nie wiem jak przy 4 to ogarnesmiling smiley

Co do imienia to ja mam Hanie- mowimy na nią Haniula.Hanka jak niegrzeczna ale jest słodkim urwiskiemsmiling smiley Teraz mysle o imieniu dla chlopca - roboczo Jas i nie mam pomysłow bo podobają mi sie jeszcze Antos i Wojtus ale juz w rodzinie zajetesmiling smiley
Co do nacinania krocza to nie praktykuje sie tego juz w Wawie tylko w razie koniecznosci...ja mialam przy 1 dziecku , nie czulam tego ale dluzej bolało i trwało gojenie sie, natomiast delikatnie pęklam przy kolejniej 2 dzieci doslownie mialam po 2 szwy..po ostatnim porodzie bylo dobrze z siedzeniem i chodzeniem..
Daga ja tez mysle o solidnym zabezpieczeniu bo ostatnio mechaniczne nie zadzialało nawet nie wiem cos sie stało bo gumka cała...hehesmiling smiley Hormonow nie moge ze wzgledu na watrobe sad smiley Podobno mezczyznom sie podwiazuje nasieniowody i juz mozna w Pl koszt okolo 3 tys ...tak slyszalam tylko..Mysle o wkladce domacicznej...

Korci mnie cos kupic juz małemu ale musze przejrzec rzeczy po dzieciach i zobaczyc czego mi brakujesmiling smiley pewnie jakies śpiochy i pajace sie przydadzą...ja nigdy kaftanikow nie uzywalam..Czeka mnie tez kupno wozka spacerowego dla starszej cory bo teraz braciszek jej zabierze wozek, albo jakaś doczepke do wozka dla niej..

Pipi kupilas te legginsy na allegro? Jak one? dobre jakosciowo , jaki masz rozmiar?? Moze pomylilam i kto inny kupil....


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Botica (offline)

08-03-2014 10:32:37

Oświęcim
Dzień dobry dziewczyny smiling smiley
Z okazji dnia kobiet życzę Wam duuużo miłości i prezentów tongue sticking out smiley
Ja poza życzeniami na fb i smsów dostałam piękną pobudkę od Pana przycinającego krzaki sad smiley

Wczoraj byłam z koleżankami na imprezie z okazji dnia kobiet smiling smiley Uśmiałam się strasznie smiling smiley Kobiety są nieprzewidywalne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

08-03-2014 10:33:04

Lubartów
dzieczynki! Wszystkiego najlepszego! Zdrówka dużo przede wszystkim!

mamcia3 - musisz się teraz troszkę pooszczędzać. Myślę, że leki powinny pomóc podtrzymać ciążę i wszystko się dobrze skończy! Nie martw się za bardzo, no nerwy jeszcze gorzej wpływają. Trzymam kciuki żeby wszystko było w prządku.

U mnie dzisiaj znowu pochmurno, mam nadzieję, że chmurki się rozejdą i wyjdzie piękne słonko. Ścięgna ciągną mnie jak nie wiem, normalnie nogą lewą nie mogę ruszyć. Kłuje i boli jak choroba. Chyba muszę się na dłuższy spacer przejść, może pomoże.

Idziemy dziś do teściów na dzień kobiet. Trochę mi się nie chce, bo wszyscy będą pić alko a ja się patrzyć i słuchać podpitych ludzi. grinning smiley Chyba się ulotnię w międzyczasie. winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

08-03-2014 10:34:43

Klonówka
Hej Kobietki Wszystkiego najjjj z okazji Dnia Kobiet smiling smiley. mamcia3 ja się boję już kolejnej ciąży nie pod względem finansowym ale że nie dam rady psychicznie bo czasem mam takie kongo że nie wiem mam ochotę wyjść na spacer i niech się leją co mi tam ;p. Ja dziś zaczęłam prać ubranka ale jak na razie w normalnym proszku muszę je wygotować bo część ma plamy od leżenia i chcę sprawdzić czy mi puszczą i co mam dokupić ale z tego co patrzę to nie musze nic kupować później tak na początku Czerwca już popiorę w lovelli i poukładam jak na razie tylko odświeżam ;p bo część tak mi od leżenia zżółkła że nie wiem czy coś z tego będzie czy po prostu nie zostawię tylko po domu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Botica (offline)

08-03-2014 10:37:58

Oświęcim
mamcia3 Nosek do góry będzie dobrze :*:* Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie!
lejdi Powiem Ci, że słuchanie podpitych ludzi jest całkiem zabawne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

08-03-2014 10:50:43

Lubartów
A słyszałyście może o orzechach piorących lub o kulach piorących Efektywne Organizmy? Odpowiednie dla skóry dziecka. jestem bardzo ciekawa... chyba próbkę jakąś sobie sprawię. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.