LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

Xelia (offline)

06-03-2014 19:34:53

Olsztyn
Mierze ciśnienie już drugi tydzień, taki przykaz dostałam od lekarza. Było ok, od trzech dni mam podwyższone. Myślę że to wina pogody-pochmurno i wilgotność duża. Najgorsze że nie mogę wyjść z przeziębienia i w domu wszyscy zaczynają mi się rozkładać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Majka2927 (offline)

06-03-2014 19:55:15

Sulmierzyce

Sabi89 (offline)

06-03-2014 20:04:03

Cieszyn
No u Nas dziś dośc ponura pogoda była pochmurna i od razu też gorzej się czułam... Rano idę oddać krew i mocz... a w poniedziałek wizyta u lekarza... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Botica (offline)

06-03-2014 20:04:41

Oświęcim
RoTa89 Gratulacje smiling smiley

No więc byłam dzisiaj w opiece, ale niczego się nie dowiedziałam konkretnego sad smiley Za to udało mi się umówić z radcą prawnym na poniedziałek smiling smiley
Nie lubię chodzić i prosić się o cokolwiek, ale niestety na prawnika mnie nie stać sad smiley

Maleńka daje czadu aż brzuszek podskakuje grinning smiley Chyba robi sobie małe przemeblowanie w brzuszku grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

06-03-2014 20:41:03

Lubartów
Rota - jestem na bieżąco w tabelce smiling smiley

Co do zakupów... Napaliłam się ostatnio na chustę do noszenia maluszka. Mniej więcej coś w tym stylu: [link widoczny po zalogowaniu]

Dzieciątko przy skórze, czuje blisko skórę matki, ręce wolne i kręgosłup nieobciążony. Same plusy. Minusy - cena. Ale chyba i tak kupię, tyle, że ciut tańszą. Przyborów dla maluszka na razie nie kupuję żadnych. Poczekam może do kwietnia-maja. smiling smiley

U mnie też było dzisiaj bardzo pochmurno, normalnie z domu mi się nie chciało wyjść. Na dodatek w pachwinie mnie cały dzień strasznie ciągnęło. Całe szczęście, że dziś czwartek bo to oznacza BASEN. smiling smiley Rozluźniłam się i przeszło.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

06-03-2014 20:54:57

Siedlce
lejdi: Ja nie znam płci, bo po 1) USG połówkowe mam w poniedziałek dopiero, a po 2) nie chce znać płci. Muszę lekarza o tym uprzedzić, aby się przypadkiem nie wygadałwinking smiley. Co do chusty to jak kilka lat temu widziałam chusty w Pytaniu na śniadanie i od tej pory planowałam zakup chustywinking smiley. Tylko drogie są, ale chyba kupięwinking smiley.
Właśnie wróciłam z warsztatów Bezpieczny Maluch: [link widoczny po zalogowaniu]. Wiele ważnych informacji o noworodkach, a przede wszystkim jak im udzielić pierwszej pomocy.




[link widoczny po zalogowaniu]

lejdi (offline)

06-03-2014 21:29:41

Lubartów
O, fajnie, że mówisz o tych warsztatach. Zapisałam się smiling smiley Mów co tam ciekawego było. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Assillia (offline)

06-03-2014 21:30:57

Pruszków
Hmm a jakie specjalne właściwości mają te chusty? Bo mi się zawsze wydawało, że to po prostu długi kawałek materiału a cały myk polega na odpowiednim owinięciu siebie i dziecka. Może warto poszukać w sklepach z materiałami takiego z mocnym splotem bo 200 zł to jak dla mnie przesada.

ooo 22-go te warsztaty będą u mnie w Pruszkowie, a myślałam, że na takie "wioski" nie docierają winking smiley Hi hi zapisałam się smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 21:43 przez Assillia.

lejdi (offline)

06-03-2014 21:35:35

Lubartów
Assilia - masz rację. Sam materiał specjalnych właściwości nie ma. Ważne żeby przepuszczał powietrze. Za dobry materiał, z mocnym splotem i naturalny też pewnie w okolicach 200 zł trzeba zapłacić. Chusta musi być całkiem długa, około 2 metrów długości chyba powinna mieć. Ale jest to jakieś wyjście. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

06-03-2014 22:05:53

Siedlce
Na warsztatach było:
- położna - mówiła o karmieniu maluszka i co trzeba zrobić jak się dziecko urodzi (USC i że trzeba zapisać do przychodni, wybrać lekarza, położną - tego nie wiedziałam),
- była pani z firmy Enfamil, która produkuje mleko modyfikowane i mówiła co ono zawiera (każda mama dostała 2 małe paczuszki mleka i śliniaczek),
- był pan z firmy NUK i mówił o smoczkach (każda mam dostała jeden smoczekwinking smiley),
- był pan z firmy, która produkuje foteliki samochodowe i mówił jak mocować foteliki - dużo ważnych informacji powiedział o czym też nie miałam pojęcia,
- i najważniejsze: ratownik medyczny pokazywał jak udzielać pierwszej pomocy kobiecie w ciąży i niemowlakowi - o tym to już zupełnie nie miałam pojęcia, więc WARTO PÓJŚĆ. To darmowe warsztaty, trwają 3 godziny (jest przerwa, dają też wodę w butelcewinking smiley). Na koniec warsztatów losują nagrody: ręczniki, poduszki itp., a nagrodą główną jest fotelik - mi się niestety nie poszczęściło.




[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 22:06 przez Mariola789.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546410, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.