LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

gianka (offline)

25-11-2013 20:59:26

Katowice
Witajcie! Jestem lipcówką 2013. Rok temu czekałam na córeczkę a dziś dzielę się moimi doswiadczeniami na moim blogu. Na razie jest on prywatny, ale chcę zaprosić osoby, które są grupą docelową tych treści. Jeśli chcecie poczytać, piszcie swoje maile na priv. POWODZENIA!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

25-11-2013 21:21:21

Kłodzko
Moniczka, poczekaj jeszcze z tydzień.
Ja mam pewne przepuszczenia, testu nie robiłam, bo nie mam na razie gdzie kupić, ale jak się potwierdzi to termin bedzie 31 lipca smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Slimak (offline)

25-11-2013 22:08:38

Piaseczno
Cytuj
etna2
Hejsmiling smiley ja juz po wizycie. Ulga niesamowita. Serduszko pieknie bije, maluszek ma 1.68 cmsmiling smiley termin na 6 lipiec. Dostalam czopki na wymioty zobaczymy czy bedzie lepiej. Wizyta na 23 grudnia - wtedy tez badania prenatalne.


Etna gratuluje!!! supersmiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

26-11-2013 11:45:30

Klonówka
Witajcie ale dziś śniegu napadało ;p ale cieszę się bo dziś brak mdłości winking smiley moniczka26 ja bym poczekała na spokojnie gdzieś do 7 tygodnia bo tak jak piszą koleżanki ciąża może być młodsza u mnie też tak było o tydzień jest młodsza smiling smiley ale miejmy nadzieję że będziesz z nami lipcówkami winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

26-11-2013 12:41:16

Witam nowe koleżanki buziak od dziecka U mnie od wczoraj coraz lepiej. Mdłości rano i wieczorem, i nawet da się je wytrzymać smiling smiley

Moniczka26 do lekarza się nie śpiesz, ja dopiero w czwartek idę na pierwszą wizytę a dzisiaj zaczyna mi się 9tc. No chyba, że zauwaszysz jakieś niepokojące objawy to odrazu maszeruj nawet sie nie zastanawiaj. Ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze radość


[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

26-11-2013 16:20:58

Brzuch będzie Cię jeszcze długo pobolewał, ale to normalne. Też się tego obawiałam, ale doświadczone koleżanki podpowiedziały, że tak ma być. Mi dzisiaj rozpoczął się 9tc i czasem nadal odczuwam delikatne pobolewanie. A jak teraz pójdziesz do lekarza to i tak ci nic nie powie. Potwierdzi tylko ciążę i tyle.


[link widoczny po zalogowaniu]

daga198110 (offline)

26-11-2013 17:54:04

Klonówka
moniczka26 magutka ma rację brzuch będzie pobolewał ja jestem w 9 tygodniu i też czasem pobolewa a zwłaszcza jak za dużo porobię odpoczywaj dużo i się nie martw to normalne ból jak na miesiączkę jeszcze będą bolały piersi i czasem kręgosłup zależy gdzie Ci się fasoleczka umieści smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pierwszelata (offline)

27-11-2013 01:01:40

Warszawa
Mam dla Was świąteczny prezent w postaci bonu o wartości 25 zł na zakup wyprawki dla maluszka. smiling smiley
pierwszelatapl

ewcia12a (offline)

27-11-2013 08:25:20

BIELSKO-BIAŁA
Witam was dziewczyny jutro idę do lekarza na drugą wizytę mam nadzieje , że już będzie serduszko biło i że jest wszystko porządku smiling smiley pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy .


ewacia

daga198110 (offline)

27-11-2013 10:50:10

Klonówka
ewcia12a wszystko będzie dobrze zobaczysz nie ma co się martwić. |Dziś znowu mdłości na sam widok mięsa kiełbasy po prostu umieram sad smiley mąż się śmieje że może to córeczka będzie bo w poprzednich ciążach aż tak źle nie było toleruje owoce i suchy chleb a jak chodziłam z chłopcami aż tak nie było oby to była córeczka smiling smiley. Pozdrawiam i miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.