LIPIEC 2014

Wysłane przez daga198110 

monisia77 (offline)

20-11-2014 16:23:41

Grzędy Górne
Palulina 22 my termomix kupilismy gdy pierwsza córka miała ok 2 lat (15 lat temu)wielkie oczy działa do dzisiaj bez problemów, raz dokupowałam nowy nóż,używam go bardzo często i na pewno jak Maja będzie zajadała zupki i deserki to będziemy korzystać z przepisów w książce.


[link widoczny po zalogowaniu]

Assillia (offline)

20-11-2014 19:52:01

Pruszków
Xelia nie martw się. Zobaczysz, że nasze dzieciaki staną w miejscu a Twoja Marysia szybko je dogoni. Co do zębów też jesteśmy w szoku, że Miki ledwo skończył 3 miesiące a tu ząbek, 4 miesiąc a tu bach kolejny kasownik winking smiley Kolejne 2 w drodze tongue sticking out smiley No normalnie niedługo będzie mielone wcinał tongue sticking out smiley A wg jakiegoś lekarskiego schematu pierwszy ząbek powinien mu wyjść w 6-8 miesiącu tongue sticking out smiley A z leżeniem to u nas odwrotnie. Miki buntował się prawie za każdym razem jak kładliśmy go na plecach. Wyjątkiem było przewijanie i spacery w wózku . Potem nawet przy przewijaniu tak się darł, że myślałam, że sąsiedzi w końcu policję na nas naślą, że dziecko maltretujemy tongue sticking out smiley Przekonał się do leżenia na pleckach jak dostał matę edukacyjną i zaczął chwytać zabawki. Może jak będziesz kładła Marysię na brzuchu to podsuń jej jakieś fajne zabawki żeby miała się czym zająć. U nas teraz na topie jest miętoszenie pieluchy tetrowej albo odwiązywanie kokardek smiling smiley Zaczął odwiązywać ochraniacz na szczebelki więc obwiązałam mu cały brzeg łóżeczka kokardkami. Ach jaki jest ubaw winking smiley A no i wypychanie języka i plucie na mamusię smiling smiley

A właśnie co do jedzenia, od dzisiaj jemy jabłuszko winking smiley Marchewka zaakceptowana. Ale nadal wszystko w formie gęstego soku bo papka ląduje wszędzie tylko nie w buzi winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Xelia (offline)

21-11-2014 08:50:22

Olsztyn
RoTa nie wiem która strona. Miała NOP poszczepienny, tydzień w szpitau. Epizod hipotensyjno-hiporeaktywny.

Dołączyłam do fb jako JGB. Przyjmijcie mnie....! Pliiisssss!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

RoTa89 (offline)

21-11-2014 10:24:07

Małomice
Xelia - kliknij w link na poprzedniej stronce i na fb naciśnij przyłącz do grupy. Przed chwila sprawdzałam to nie ma Cię tam nigdzie chyba że tylko Magutka może Cię zaakceptować jako administrator grupy smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola789 (offline)

21-11-2014 11:20:26

Siedlce
każdy może przyjąć do grupy, bo ja przyjęłam lejdismiling smiley. Tak więc xelia kliknij w link na poprzedniej stronie i weź "dołącz do grupy" to cię przyjmiemysmiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]

magutka (offline)

21-11-2014 13:07:52

Xelia ja co chwile sprawdzam czy ktoś wysyła zaproszenie ale nic od Ciebie nie dostałąm sad smiley próuj albo podaj jak ja cię znajdę na fb


[link widoczny po zalogowaniu]

palulina22 (offline)

21-11-2014 15:28:12

Bydgoszcz
Monisia ja dostałam go od męża w zeszłym roku jak zaszłam w ciążę... uwielbiam go. A teraz coraz bardziej doceniam jegoo przydatność.
Xelia brakuje nam Ciebie na fb. Czekamy na resztę dziewczyn


[link widoczny po zalogowaniu]

anna_m89 (offline)

21-11-2014 15:33:44

ale mnie tu dludo nie bylooo. u nas wszystko ok, Lenka rosnie wazy juz 6680 i ma 68 cm niestety dopadlo nas katar masakra jakas jemy juz marchewke i jabuszko! pozdrowionka ps. wczoraj zostalam ciocia malej Julki wazy 2500 i 51 cm urodzila sie w 36 tc

Xelia (offline)

21-11-2014 21:06:42

Olsztyn
Dzieki, juz jestem na fb. Monisia, pociesze Cie że nasze maluchy to idą wagą i wzrostam równo, czyli dłuuuuuugie i chude. Ubranka na Manię a długość są ok ale szerokie jak na grube bobo...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Pipi7 (offline)

22-11-2014 00:15:15

Hej!wpadam na chwilkę pochwalić się ze mojemu Stasiowi dziś wyszła prawa dolną jedynka i druga będzie tuż tuż smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.