Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

pati_87 (offline)

15-06-2013 09:39:15

okolice Poznania
a wiec tak teraz do wszystkich forumowiczek!smiling smiley

Agusia441 - jak tam sie czujesz?
Madziarka Ty już tyle nie pracujsmiling smiley
moni1234511 - jak tam Twoje samopoczucie? Pamiętaj do 1 lipca bliżej niż dalejsmiling smiley
Maria87 - mam nadzieję, ze u Ciebie wszystko ok. i radzisz sobie z hustawkami nastroju. Ja cieszę się ze mam wizyty co 2tyg. i widzę jak zmienia sie maluszeksmiling smiley
Roczka - co tak ucichłaś? Jak tam wizyta?
Agusia441 i ancia1986 i paulka - co tam u Was dziewczyny, na pewno świetnie sobie radzicesmiling smiley
olivia87, patyczak1985 - jak tam jesteście po wizytach? Co tam u Was?
Asia1908 - oj chyba o nas zapomniałas?smiling smiley jak tam Twoj dzidziolek?
Elusia - a co tam u Ciebie słychać?smiling smiley czekamy na info.
Mamusiadzidzia - mogłabyś też dać znać co się z Tobą dzieje... smiling smiley
annie03 - jak tam Twoje bliźniaki?smiling smiley wszystko ok u Ciebie? Pewnie masz dużo obowiązków przy Twoim maleństwie.
Chichili - daj nam znać co się z Tobą dzieje? Pamiętaj ze dzieki Tobie tu jestesmysmiling smiley
mgiełka - jak tam po wizycie? Podobno miała być 10tego?smiling smiley
o lili_an - Ty juz chyba tez o nas zapomniałaś... Czekamy na info od Ciebiesmiling smiley
MaSi - co tam u Ciebie sie dzieje? Ciagle bez dolegliwości?Ja ciagle bezsmiling smiley

siwa 110 i mkinia456 - choc wiem że nie ma Was juz z nami... mam nadzieję ze dacie nam znać o Waszych przyszłych sukcesach. Trzymamy za Was kciuki!

Eovina a co tam u Ciebie sie dzieje? Czekamy na wiadomoscismiling smiley
czakula byłaś z nami na poczatku forum, co tam u Ciebie?

No a pozostałe mamuski ostatnio sie udzielająsmiling smiley mam na mysli monikę8700, ktora jes tu z nami od samego początku, jak i coffeinkasmiling smiley no i basiamama30, ktora zawsze nam służy swoją radąsmiling smiley ostatnio dołączyła do nas Maggie i tez dzieli sie swoimi odczuciami. No i jestem ja pati_87smiling smiley

a wiec skoro zebrałam nas wszystkie razem mam nadzieje ze mnie nie zawiedzieciecie i dacie znać co u was słychać?smiling smiley mam nadzieje ze nikogo nie pominełam jak tak to przepraszam i prosze sie zgłosić. Trzymajcie sie dziewczyny i czekam na wieści od Was!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 09:51 przez pati_87.

pati_87 (offline)

15-06-2013 09:54:12

okolice Poznania
oj pisze z telefonu i jakies figle mi sie tu dzieją.. Dwa razy wskoczył mi ten sam post. I własnie sie zastanawiam czy mozna usunąć swoj post..? Ale z edytowałam gosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 09:59 przez pati_87.

moni1234511 (offline)

15-06-2013 22:20:20

Toruń/ UK
Skoro zostałam wywołana to odpowiem winking smiley
Z rana moge zjeść tylko banana, żeby nie zwrócić jedzenia, bo cokolwiek innego się we mnie nie trzyma... W ciągu dnia jest różnie, ale zazwyczaj bliżej wieczora znowu zaczyna mnie mdlic. Sam fakt, że mam ciężką pracę tylko pogłębia moje obawy o to czy wszystko jest ok. We wtorek mam wizyte z polozna, taka wg mnie bezsensowna wizyta, skoro nie będzie porządnych badań. Z tego co wiem to chyba tylko mocz mi pobierze , a reszta to sama teoria, najwidoczniej co kraj to inne praktyki :/ nie rozumiem tylko jak "na słowo" lekarz może wierzyć pacjentowi? Ja powiedziałam , że jestem w ciąży bo zrobiłam dwa testy , a on mi tylko datę obliczył porodu i po badaniu. Mam czasami takie dolujace dni, że nie mam na nic zupełnie ochoty i najlepiej spakowalabym się i wróciła do Polski z tego chłodnego, szarego kraju winking smiley

pati_87 (offline)

16-06-2013 08:23:07

okolice Poznania
oj Moni nawet nie wiesz jak strasznie mi miło, że piszeszsmiling smiley
no muszę przyznać, że masz nie zaciekawie z tym jedzeniem no i lekarzem z resztą też... No ale na pewno będzie dobrzesmiling smiley tak ostatnio rozmawiałam z mamą no i opowiadała jak to była ze mną w ciąży ... No i że wtedy nie było żadnych usg, no i że nie wiedziała co tam się dzieje tak naprawdę, a lekarze dawali radę i wszystko było oktongue sticking out smiley no ale jak to ostatnio powiedział mu gin idziemy z postępem..smiling smiley
jeśli chodzi o jedzenie to gin powiedział że mam jeść dużo nabiału i mięsa.. Choc narazie nie mam apetytu przez to przeziębienie ale staram sie cos tam jeść dla maluszka.

no a wracając to tego twojego gina ale, że ten lekarz nie zbadał Cię nawet ginekologicznie.. A nie ma tam jakiegoś innego gina? No chyba, że tam i tak wszyscy mają takie samo podejście..
Daj znać co tam wyszło we wtorek z tą położną.. Moze jednak cie zbada i sprawdzi co tam sie dzieje. Kumpela mi radziła co rok temu rodziła, że lepiej wydać kasę na dobrą położną niz gina, w koncu to ona bedzie z Tobą przy porodzie tak naprawdę - zeby nie było nie mówię tego z doświadczenia, dlatego bedzie miło jak doświadczone mamuski sie wypowia w tej kwestiismiling smiley

No to co Moni pakuj walizkę i wpadaj na wypoczynek do Polskismiling smiley
u nas Wielkopolsce jest teraz piękna pogoda kręci się ok 30 stopnismiling smiley z resztą w całej Polsce będzie/jest letnia pogodasmiling smiley

P.S. Bedzie fajnie jak wstawisz suwaczek, bedzie wiadomo na jakim etapie c iąży jestessmiling smiley
mozesz kliknąć np na moj suwaczek, dzieki temu przyjdziesz na stronę i bedziesz mogła stworzyc własny na koncu skopiuj pierwszy link co ci wyskoczy wklej go w podpis w ustawieniach forum i zapisz, mam nadzieje ze nic nie pomyliłam smiling smiley

pozdrawionka i piszcie Mamuskismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moni1234511 (offline)

16-06-2013 08:55:14

Toruń/ UK
W tej chwili jestem w 11tygodniu, a nie moge wstawic suwaczka, bo mam dostęp do forum tylko w telefonie dopóki nie kupimy laptopa, bo nasz uległ destrukcji winking smiley tutaj nie ma przez całą ciążę ani jednego badania ginekologicznego. Tak tu to działa ... Badaniem jest USG i tyle. Siostra dała mi namiary na dobra polozna, bo ona właśnie tu odgrywa ważna rolę przez całą ciążę więc mam nadzieje, że będzie dobrze. Jak ja wam dziewczyny zazdroszcze truskawek i sloneczka smiling smiley z chęcią bym się położyła na lezaczku i korzystała z dobrosci natury. No ale nic życzę miłego dnia i idę do pracy.

maggiemcr (offline)

16-06-2013 16:36:58

Manchester
Droga moni1234511! Ja tez mieszkam w UK i znam tutejsze podejście do ciąży (uda się, to się uda). Ja znalazłam na to idealny sposób- zapisałam się na wizytę po polskiej przychodni. Zapłaciłam za wizytę i usg 100f, ale przynajmniej wiem, ze jest ok i nie muszę czekać do 10-tego tygodnia, żeby ktoś mi zbadał mocz pod katem ciąży! Nie mam pojęcia w jakiej części Anglii mieszkasz, ale polecam Green Surgery w Manchester. Pozdrawiam ciepło wszystkie mamcie! M.


agusia441 (offline)

16-06-2013 21:50:44

Mszana
Hej Dziewczyny!!
Jestem żyje i jak narazie mamy się dobrzegrinning smiley

Antybiotyk nadal, aż skończe opakowanie, Luteinka też do środy bo mam wizyte umówioną z moim gin - bedziemy zakładac kartę ciążysmiling smiley
Dziewczyny nie lekceważcie żadnego przeziębienia to bardzo ważne!!!!!!! Ja nawet nie spodziewałam się że jestem, aż tak zakażona norma CRP-IL jest max 8 a ja miałam już prawie 15 więc badajcie się i pod tym względem u rodzinnego lekarza.

Upodobania kulinarne mam dziwne ale da się żyćsmiling smiley tzn: mleko, sery, jajka, jogurty, biała kiełbasa(zwyczajna mi juz nie smakuje- mam zgagę),kurczaczek, dżem, zero słodyczy ciast tortów itp. mój ślubny się śmieje że teraz ma wiecej dla siebie.

Ordynator w szpitalu myślał że jestem w piatym miesiącugrinning smiley i mi nie wierzył że dopiero w 9tyg. aż do badaniagrinning smiley brzyszek mam ogromny moja siostra w 7 takiego nie miała jak ja mam terazsmiling smiley

Pozdrawiam Was cieplutko:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

17-06-2013 09:14:12

Cześć dziewczyny , mnie cały weekend nie bylo , bylam w odziewdzinach u rodziców z synkiem winking smiley Mąż pracował.. a my korzystalismy z pięknej pogody wczoraj cały dzien na słoneczku nad woda. Ja się nie bardzo poopalałam bo bałam sie o dzidzie w brzuszku ale troszkę słonka złapałam.. A dziś poniedziałek i cały tydzień przed nami.. ah nielubie poniedziałków..!!!




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

monika8700 (offline)

17-06-2013 09:15:17

agusia a to twoja pierwsza ciąża?? bo w każdej kolejnej podobno szybciej brzuszki rosna i mi teraz szybciej rośnie niz w 1 ciąży .




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

agusia441 (offline)

17-06-2013 09:56:12

Mszana
monika8700 Hej! to moja pierwsza ciaża i dlatego wszyscy się dziwiąsmiling smiley Moja mama miała ślub jak była ze mną w 5 miesiącu i nic po niej widać nie było. U mnie już nawet osoby obce nie wtajemniczone zauważają że jestem w ciążysmiling smiley mi to nie przeszkadza ale wszyscy się dziwnie na mnie patrzą jak im mówie że to dopiero 10 tydzień.


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.