Szczęśliwe Mamuśki Najstarszych Dzieci Rocznika 2014 - Styczniówki 2014 ciąża smiling smiley

Wysłane przez Chichilli 

moni1234511 (offline)

12-06-2013 19:41:49

Toruń/ UK
Kurcze a ja nie moge się doczekać 1 lipca... Jutro zaczynam 11 tydzień ciąży , a nadal czekam i czekam na wizytę sad smiley denerwuje mnie to, że nie wiem czy wszystko jest dobrze... Mam nadzieje, że mdłości niedługo mi miną.

agusia441 (offline)

12-06-2013 21:39:51

Mszana
Hej!!
Dzisiaj wróciłam ze szpitala po nagłym dostaniu się tamsmutny
W sobote pojawił się ból podbrzusza i krwawienie nie groźne ale było. W szpitalu okazało się - na szczęście- że z dzidzią wszystko ok, ale ze mną nie ciekawie. Złapałam jakiegoś bakcyla i miałam ostry stan zapalny organizmu( szczerze nawet nie czułam się źle, a już napewno chorawielkie oczy). Dostałam antybiotyk i osłonowo luteine dla maluszka.
Dzisiaj jeszcze przed wypisem usg które wyszło znakomicie, dzidziuś tak się zagnieździł, można by rzec że książkowo (wszystkie rączki i nóżki) śliczna mała fasolkażartowniś


[link widoczny po zalogowaniu]

pati_87 (offline)

12-06-2013 22:37:59

okolice Poznania
hej dziewczynysmiling smiley
agusia dobrze ze jest wszystko ok.
Madzia rowniez zobaczyłam moje serduszko tylko ze dzisiajsmiling smiley strasznie sie cieszęsmiling smiley i masz rację to czekanie było okropne... Ja w pracy juz wszystkim powiedziałam wczoraj i poszłam na urlop bo moj mąż mnie zaraził... Na szczescie nie mam gorączki, ból gardła mi przeszedł ale za to teraz mam katar. Jestem na L4 przez najbliższe 2tygodnie. Ogólnie leczę sie domowymi sposobami, herbata z miodem i cytryna lub sokiem malinowym, mleko z czosnkiem i miodem ale tylko raz to wypiłam bo nie za bardzo mi podchodzi:p no i gardło płukam woda z woda utleniona i jakos przechodzismiling smiley tak napisałam jakby któraś w przyszłości potrzebowała - oby nie.
Powiedziałam dzisiaj o maleństwie prawie całej rodzincesmiling smiley cieszyli się wszyscy jak takie głupki - strasznie to było miłesmiling smiley - bezcenny widok - jestem taka sczęśliwa smiling smiley

pozdrawiam Was wszystkie gorącosmiling smiley
P.S. Ja nie mam na szczescie żadnych dolegliwosci ciazowych.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maggiemcr (offline)

12-06-2013 23:00:46

Manchester
Hej! Ja potrzebuje od Was ... no wlasnie czego??? Ale od poczatku- na dwie kreski na tescie czekalam 12 lat. 11. czerwca je w koncu zobaczylam i nadal nie wierze, ze sie to zdarzylosmiling smiley W piatek mam pierwsza umowiona wizyte u ginekologa i jestem pelna obaw pt. czy aby na pewno jestem w ciazy? czy to nie byl felerny test, a brak okresu i bolace jak cholera piersi to nie chichot losu...
Wiem- szukam w dziury w calym, ale jestem tak samo szczesliwa jak i sparalizowana strachem. Boje sie byc optymistka- zawiedzione nadzieje tak bola... Maggie


pati_87 (offline)

13-06-2013 07:22:14

okolice Poznania
Hej Maggiesmiling smiley
dla świętego spokoju proponuję Ci powtórzyć test, wtedy bedziesz pewniejszasmiling smiley ja osobiście tez robiłam dwa testy mimo tego, ze i tak byłam pewna ze jestem w ciążysmiling smiley no ale tak na wszelki wypadek.. Trzymamy za Ciebie kciuki oby wszystko było dobrze i obyś w styczniu zobaczyła całe i zdrowe to Twoje długowyczekiwane Maleństwo smiling smiley powiedz nam tu na forum kiedy miałaś ostatnia miesiączke?(ktory to tydzień ciąży). Czekamy na relacje z wizyty.
P.S. Uważam, że nadzieja i optymizm pozwalają zdziałać wielesmiling smiley sama przekonuje do tego co dzień mojego mężulka tłumacząc, że w życiu nie zawsze wszystko układa sie po naszej myśli ,ale dzieje się tak po to, by to niepowodzenie w późniejszym czasie otwarło nam drogę na dużo większe i ciekawsze perspektywy, dając nam wieksze spełnieniesmiling smiley
a bierze się to we mnie stąd, że przy moim mężu czuję się naprawdę bezpieczniesmiling smiley i wiem, że choćby sie paliło, waliło razem możemy wszystkosmiling smiley
ale popłynęłam....smiling smiley

A tak z innej beczki juz nie śpię, ponieważ katar mnie troche męczył i kaszel chyba nawet głowa mnie od tego zaczęła bolećsad smiley, ale dzisiaj zrobię inhalację wody z solą i mam nadzieję że będzie lepiejsmiling smiley trzymajcie się Mamuśki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Madziarka85 (offline)

13-06-2013 09:26:58

Koszalin
hej mamuski!
moni bedzie dobrze! nie stresuj siebie i malenstwa, no niestety w UK tak to jest, alke dla pocieszenia powiem Ci, ze moja przyjaciolka wczoraj zobaczyla swoje malenstwo po raz pierwszy ( tez mieszka w UK) i jest w 16 tc. oO. malenstwo cale i zdrowiesmiling smiley wiec glowa do gory gleboki oddech i czekamysmiling smiley jestem pewna, ze bedzie dobrze. Koniecznie daj znacsmiling smiley
basaiamama30 jesli chodzi o moj przebieg ciazy to nie jest tak zle... standardowo piersi, sennosc, rano male mdlosci. A no i mam wzdety brzuch, czasami wygladam jak bym byla 6 miesiacu a nie w 8 tyg smiling smiley. Apropos wahan nastroju to ja mialam straszne w sumie dalej mam, ale juz jakos lepiej. Plakalam jak bóbr o byle co tongue sticking out smiley no taki nasz urok grinning smiley
agusia441 cale szczescie, ze wszytsko dobrze sie skonczylo smiling smiley a do szpitala prosze mi isc nie predzej niz za 7 miesiecy! smiling smiley
pati87 no to super, ze zobaczylas ten malutkni tetniacy punkci grinning smiley ja w pracy tez wczoraj powiedzialam, a w sumie nie czekalam do 2 trymestru bo po co?smiling smiley uwazam, ze to jakis dziwny wymyslsmiling smiley wg prawa i tak nas nikt nie moze zwolnic itd, no chyba, ze dystyplinarnie, ale kobiete w ciazy ciezko ruszyc grinning smiley wracaj szybciutko Pati do zdrowia smiling smiley Nie damy sie chorobsku! smiling smiley
maggiemcr strasznie ci gratuluje i trzymam kciuki!!smiling smiley wiecej wiarysmiling smiley polace piersi brak okresu i dwie kreski to na pewno nie przypadek!!smiling smiley daj znac po wizycie!!

Ok mamusie pozdrawiam ciepło i wracam do pracyt
udanego kolejenego magicznego dnia smiling smiley
M


[link widoczny po zalogowaniu]

maggiemcr (offline)

13-06-2013 18:42:16

Manchester
pati_87, Dzieki za slowa otuchy! smiling smiley Kolejny test kupiony, rano bede walczyc. Samopoczucie srednie- czyli nic sie nie zmienia. Tylko emocji duzo- od euforii i optymizmu, po czarna rozpacz, ze pewnie cos pojdzie nie tak na jutrzejszym badaniu. ehhh
W tym momencie smialo mowie, ze jestem 6 i pol tygodnia w ciazy i bardzo chce uslyszec jutro potwierdzenie tego z ust lekarza. Pozdrawiam cieplutko!






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-13 18:44 przez maggiemcr.

monika8700 (offline)

14-06-2013 08:43:24

Cześć dziewczyny cos mało piszecie ..
Ja tez byłam w środę u lekarza i się okazuje że cos zawolno serduszko bijesad smiley 100 uderzeń na minutęsad smiley lekarz troche był zmartwiony i ja też .. przepisał Luteine i kazał za dwa tyg.przyjść . Niewiem sama co mysleć i czy to chwilowe było czy cos znowu jest nie tak..

a tak poza tym to u mnie LATO w pełni i pieknie słonko świeci wiec całymi dniami z synkiem na polu siedzę . Mdłości mi juz przeszły więc czuję się lepiej. Pozdrawiam i piszcie, piszcie cos więcej ..




[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

maggiemcr (offline)

14-06-2013 22:03:02

Manchester
Drogie moje! Wyszedł jeden test, potem drugi, a dziś wieczorem zobaczyłam nasze 4 mm szczęścia na USGsmiling smiley piękne, dorodne i wzorowo zagnieżdżonesmiling smiley Jestem taka szczęśliwa!!
Samopoczucie u mnie tez wzorowe- trochę zmęczona i senna, a poza tym absolutnie nic nie dolega! Czekamy na kolejne USG 25 lipca (20 lipca wychodzę za mąż, więc piękniejszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć). Słodkich snów życzę! xx










Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-14 22:07 przez maggiemcr.

pati_87 (offline)

15-06-2013 07:50:41

okolice Poznania
czesc Mamuskismiling smiley
ja powoli dochodzę do siebie z tym przeziębieniem.. Ale w czwartek byłam nie do życia, miałam chyba nawet lekko podwyższoną temp. Ale nie groźnie, ale w ogóle nie mogłam oddychać przez ten katarsad smiley musieliśmy zrezygnować z imprezy 25 lecie, która odbyła się wczoraj. Trochę żałuję bo na pewno było fajnie a impreza jak wesele na 60 osob z orkiestrąsad smiley ale Wolałam nie ryzykować, że jeszcze bardziej sie czasem rozłoże...

Wczoraj byłam też u rodzinnego na szczęście osłuchowo wszystko ok. i z gardłem też w porządku.
No ale widzę, że sporo z nas tu łapie w tym czasie jakieś choróbsko..
Coffeinka skoro lekarz powiedział ze jest to na tyle poważne że musisz brać antybiotyk to wydaje mi sie że powinnaś go niestety brać... Czasem choroba i powikłania później związane z chorobą mogą okazać się dużo gorsze dla maleństwo niz ten antybiotyk... Zadzwoń moze jeszcze do swojego gina i powiedz mu jaka jest sytuacja i co on radzi... Ale wydaje mi się że też bedzie kazał ci go brać.
Trzymam kciuki za mamuski walczące z tymi wirusami, bakteriami i innymi paskudztwami !

Monika na pewno będzie wszystko w porządku. Trzymamy za Was kciuki!

No i Maggie gratulacje z powodu Twojego 4mm szkraba i z okazji przyszłego ślubusmiling smiley ah... To był wyjątkowy czas...smiling smiley Najpiękniejszy dzień w moim życiusmiling smiley Teraz czekam na kolejny najpiękniejszy dzień.. pojawienie się tej małej istotkismiling smiley

buziaki dziewczyny i piszcie piszcie ... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-15 07:58 przez pati_87.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.