listopad 2013

Wysłane przez adzia720 

dariala (offline)

25-06-2013 18:13:55

gdzieś niedaleko
Ojej ale się najadłam...zrobiłam makaron ze szpinakiem, boczkiem i serem mozarella...pychota. Dla męża to taki zapchaj-kiszke, a jak dla mnie to normalny obiad tzn. obiadokolacja.
Codziennie rano po przebudzeniu i po toalecie wskakuje na wagę...i w tym tygodniu przytyłam 0,5 kg. W sumie będzie 3kg od początku. Ale myślę,że największe przyrosty przed Namismiling smiley

Dziś byłam w second-handzie...takie śliczne ubranka widziałam...ale nic nie wybrałam bo było mi tak duszno,że szybciej wychodziłam jak wchodziłam...
Właśnie jaki rozmiar najlepiej na początek? 62?? Ale chyba takich 56 tez trzeba miec parę sztuk. No i wydaje mi sie ze raczej z dlugim rekawkiem wiekszość ubranek...


[link widoczny po zalogowaniu]

mojanatus (offline)

25-06-2013 18:17:36

Warszawa
Ja też mam ostatnio jakiegoś lenia ale dzisiaj ze względu na to, że było tak pochmurno i chłodno zdecydowałam się pójść do pracy i zanieść mocz do badania. Powinnam to zrobić w tamtym tygodniu ale ze względu na te upały nie miałam na nic siły. Dopiero dzisiaj dotarłam i tak się zagadałam z dziewczynami w pracy, że zajęło mi to prawie 5 godzin. MASAKRA smiling smiley Ale tak to jest. W pracy mam kilka fajnych osób z którymi mam świetny kontakt. Spotykamy się poza pracą ale i tak nam ciągle mało smiling smiley Nasłuchałam się masę komplementów i każdy mówił, że widać po mnie że będzie synek smiling smiley


Chustka (offline)

25-06-2013 18:23:11

Miedźna
czesc dziewczyny smiling smiley co u Was... u mnie ok maleństwo zdrowe lekarz nie podał mi konkretnego wymiaru ale zmierzył nóżkę i podał jako odpowiada 19 t i 3 dni a główka 19 i 5... dzidziulka się fajnie bawiła rączkami jakby liczyła na paluszkach... smiling smileysmiling smiley no i serduszko dzisiaj już było głośno słychać... ale niestety moja rubryka nadal puściutka lekarz mi powiedział tak ja już wiem ale nie powiem do kolejnej wizyty... i nie powiedział. Ale wiecie w sumie najbardziej mnie ucieszyło jak powiedział że zdrowe smiling smiley zastanawiam się czy nie lepiej zrobić sobie niespodziankę do porodu... na początek się ubranka znajdą jak dz to mam wszystkie jak chłopiec coś wybiorę i ew dokupię... zobaczymy smiling smiley zastanowie się jeszcze smiling smiley mój szkrabek od niedzieli kopie... smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Chustka (offline)

25-06-2013 18:26:50

Miedźna
ahaaa a czy któraś z Was ma tzw pokrzywkę ciążową??? mnie to niestety spotkało ręcę całe dekold i kolana mnie mega swędzą i mam takie maleńkie i większe bąbelki jak po poparzeniu pokrzywką... lekarz powiedział że to może zniknąć ale może mnie męczyć do porodu... zalecenia nie drapać i przyjmować wapno.. łożysko mam przy ranie po cc i powiedział mi doktorek że ma nadzieję że do tej rany się przyklejać nie będzie... no i potwierdzenie mam że na pewno będzie kolejne cc...

mojanatus (offline)

25-06-2013 19:05:09

Warszawa
Pokrzywki ciążowej nie mam ale CC jakoś się boję. Mam nadzieję, że nie będzie potrzebne.


Chustka (offline)

25-06-2013 21:52:44

Miedźna
ja też się bałam dopóki nie miałam... ale po stwierdzilam że dla mnie lepsze ccm niż poród naturalny ją bym odjechała na widok krwi grinning smiley

Jagol (offline)

25-06-2013 22:14:26

Rybnik
Rany dziewczyny nie mówcie o porodzie bo mnie na samą myśl ciarki przechodzą... Odsuwam narazie te myśli od siebie bo zwyczajnie się tego boję. Jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić, a raczej wyobrażam to sobie w czarnych barwach...tak,to wspaniały moment,rodzi się wyczekiwane dzieciątko ale to musi być straszna meczarnia! Jakoś to kobiety znoszą więc pewnie się da ale i tak się bojętongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mojanatus (offline)

25-06-2013 22:59:49

Warszawa
Dziewczyny, czy któraś z Was planuje poród rodzinny? Jak się na to zapatrujecie?

P.S.: Nie wiecie co dzieje się z Colają? Jakoś tak się nie odzywa. Czy coś się stało?


Chustka (offline)

26-06-2013 01:53:22

Miedźna
ano nie wiem jakos tak czesciej zagladala wczesniej... moze jest ok tylko problem z netem albo co. nie zakladajmy ze z nia lub dzidzia moze byc cos nie tak

IngaM (offline)

26-06-2013 08:01:17

Milanówek
chyba wszystko OK z nią bo wczoraj na FB skomentowała mój post smiling smiley, może nie ma czasu przed zakończeniem roku smiling smiley

a co do tej pokrzywki, to mi właśnie coś wyskoczyło na dłoni na środkowym palcu, takie bąble jakby z woda w środku i mega, mega, mega swędzi, a najpierw tak jakby mi z niego schodziła skóra jutro sie zapytam o to lekarkę jak będę na USG.

co do porodu to ja mam już jeden za sobą i mnie w tedy podniosły na ducha słowa lekarza, że nie mamy wyjścia i trzeba urodzić, a poboli chwilę, a potem Panie nie będą pamietać i to się sprawdza smiling smiley

na mojego szkraba na początku ubranka 52 były za duże, a właśnie tyle miał cm jak się urodził, ale szybko do nich dorósł wiec chyba trzeba mieć takie i takie (52 i 56), aczkolwiek chyba w 52 raczej można się zaopatrzyć jakoś po USG późniejszym, bo jak będzie dzidziuś miał 4 kg to na bank się nie zmieści w 52, mój miał 3, 070 kg.
dziś u mnie zimno smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546890, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.