listopad 2013

Wysłane przez adzia720 

mojanatus (offline)

06-06-2013 17:25:40

Warszawa
Colaja Ja mam USG o 19:40. Ja generalnie na każdej wizycie mam USG ale tylko takie podglądowe. Oprócz tego dostaję skierowania do lekarza radiologa na USG. Na porządnym sprzęcie. Szczerze mówiąc takie naświetlanie dzieciaczka na każdej wizycie to chyba nie jest dobry pomysł. Oczywiście cudownie jest patrzeć jak maluszek szaleje w brzuchu ale coś za coś.
Aga, nic się nie denerwuj. Wszystko będzie dobrze. Ja wczoraj miałam jakiegoś doła ale dzisiaj jest już o wiele lepiej.


mojanatus (offline)

06-06-2013 17:29:25

Warszawa
Cytuj
mlodziutka
No tak - uzalam sie nad soba. Musze sie wziasc w garsc, dobrze ze jest chociaz kilka osob ktore po czesci rozumieja moj problem. Jasne ze bede wpadac na forum smiling smiley tym ze napisalam o paleniu zrobilam sobie dobrze poniewaz wasze opieprzanie mnie pomaga, nikt inny z mojego otoczenia tego nie robil.


O i prawidłowe podejście smiling smiley Nie ma się co obrażać smiling smiley Tutaj każda każdej dobrze życzy. Na mnie takie OPR** też czasem dobrze wpływa.


mojanatus (offline)

06-06-2013 17:30:36

Warszawa
Dziewczyny, a macie konta na FB? Może się jakoś odnajdziemy na FB? Co Wy na to?


adzia720 (offline)

06-06-2013 17:40:21

Babin/Pyrzyce
No dziewczyny i całkiem inaczej się to czyta. Przecież po to tutaj jesteśmy aby się wspierać a nie dołować. Ja już dakie doły w życiu przeszłam ze nie mam ochoty wracać. A jak się wygadamy to lżej.
Ja 19 czerwca dostanę skierowanie na połówkowe USG i mam nadzieję ze nie będę czekać w wielkiej kolejce.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mojanatus (offline)

06-06-2013 17:46:53

Warszawa
A tutaj moje aktualne foto smiling smiley Brzuszysko już duże, ale co zrobić? Mam nadzieję, że z maluszkiem wszystko O.K. Zmykam na USG smiling smiley








Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-06 17:50 przez mojanatus.

Jagol (offline)

06-06-2013 18:31:16

Rybnik
Wow, chwile mnie nie było a tu tyle wpisówgrinning smiley
Adzia zazdroszcze słońca, ja nie pamiętam kiedy je widziałam, ciągle chmury i deszcz:/
Młodziutka witaj na forum, dobrze że do nas dołączyłaśsmiling smiley A co do papierosów.. musisz myśleć o zdrowiu dziecka, przecież bardzo go pragniesz, długo się starałaś więc teraz musisz zrobić wszystko żeby było bezpieczne i nie narażać go świadomie na utratę zdrowia. Choć nigdy nie paliłam, domyślam się że to trudne, każdego nałogu trudno się pozbyć. Ale musisz! Tobie też to wyjdzie na zdrowie. tak jak mojanatus pisała-musisz sobie znaleść zajęcie. Może zapisz się na jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży jeśli nie ma przeciwwskazań, basen, albo poprostu pochodź więcej po mieście, pooglądaj ciuszki dla maleństwa- zamiast kupić fajki kup mu coś ładnegosmiling smiley a na takich ćwiczeniach poznasz na pewno jakieś inne ciężarne i już będziesz miała towarzystwosmiling smiley a jak się w ogóle czujesz, tak fizycznie? dokuczają ci mdłości,wymioty? Czujesz już ruchy dziecka?smiling smiley A co do diety to stosuj małe kroczki, codziennie włącz coś zdrowego, jakiś owoc, rybke, warzywa. A z przyjemności też nie można tak całkiem rezygnować, myślę że chipsy od czasu do czasu nie zaszkodzą, sama je uwielbiamtongue sticking out smiley

Mojanatus duży masz brzuszeksmiling smiley no ale w końcu to już 20 tydzień, wyglądasz świetniesmiling smiley
Ja zrobiłam sobie wczoraj zdjęcie brzuszka ale nie wklejam bo nie widać na nim żeby się zmienił od zeszłego tygodniatongue sticking out smiley ale to chyba zdjęcie niefortunne, bo jakoś nie umiałam już dzisiaj dopiąć spodni które noszę w pracysmiling smiley

Moja waga jak na razie nie drgnęła. Biust się powiększył o rozmiar zaraz na początku, z czego się nawet cieszę,zawsze chciałam mieć trochę większy,hehetongue sticking out smiley
A połówkowe będę miała na początku lipca, 19 czerwca idę do mojego lekarza i mam dostać skierowanie. Już się nie mogę doczekać. Tym razem wybieram się z mężem bo jeszcze nie widział naszego maleństwasmiling smiley

Muszę tu częściej pisać bo piszę raz na jakiś czas i takie długie posty mi wychodzą, pewnie nie chce się wam czytaćtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Jagol (offline)

06-06-2013 18:37:16

Rybnik
Dziewczyny co myślicie o puszczaniu brzuszkowi muzyki? Podobno dziecko po urodzeniu rozpoznaje melodie której wcześniej słuchało i się uspokaja w ten sposób. Macie jakieś doświadczenia w tym kierunku z waszymi dziećmi? mój bobas powoli zaczyna słyszeć więc zastanawiam się czy nie kupić mu już jakiejś pozytywkitongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

dariala (offline)

06-06-2013 18:43:26

gdzieś niedaleko
Ładny ten Twój brzuszek kochana!!

A ja nie wiem co mam rozbić...dziewczynki...od poniedziałku boli mnie codziennie brzuch...ciągnący ból...rozciagajce sie wiązadła i macicia.Ale kurcze moze jutro powinnam udać się do lekarza..zeby uspokoic sie ..bo sama nie wiem...dzis to mnie tak momentami boli,że jak wstaje z lozka to mnie boli jakbym miala zakwasy w dole brzucha. Martwię się trochę...


[link widoczny po zalogowaniu]

Jagol (offline)

06-06-2013 18:59:47

Rybnik
Moje pierwsze zakupy dla dzidziolka:



Czapki z tesco- napewno będą za duże na początek, ale za bardzo mi się spodobały żeby je ominąć i pójść dalejtongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Jagol (offline)

06-06-2013 19:07:04

Rybnik
No właśnie nie wiem czy faktycznie to potem działa, zobacze, może wypróbujesmiling smiley
Mnie też ciągnie w dole brzucha, kłuje, ból podobny jak kolka ale dużo niżej, zaraz nad pachwiną i to przeważnie tylko z lewej strony, wczoraj tylko ciągnęło mnie tak na środku. A ostatnio śpieszyłam się do pracy i zeskoczyłam ze schodka...ale zabolało...masakra, jakby mnie rozerwało. Nie jest to takie uciążliwe ale zamierzam spytać lekarza przy najbliższej okazji czy to na pewno normalne. Dariala może wybierz się do lekarza, jeśli cię to uspokoi to może warto się skonsultować z lekarzem


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.